Ņūtona teleskopi ir visizplatītākais teleskopu veids. To salīdzinoši zemā cena, tos padara par ļoti pieejamiem bērnu, pusaudžu, kā arī amatieru vidū. Ņūtona teleskopi sastāv no primārā spoguļa, kas var būt parabolisks vai sfērisks. Ņūtona teleskopu nosaukums ir radies par godu fiziķim, matemātiķim Īzakam Ņūtonam, kurš uzbūvēja pirmo reflektora tipa teleskopu. Šobrīd šie teleskopi ir vispopulārākie visā pasaulē, to zemās cenas dēļ.
 

Sky-Watcher Infinity-76P 3” Parabolic

Cena: 55.00 EUR

Infinity 76 Ņūtona teleskops ir pārvērsts par jautru izglītojošu rotaļu instrumentu mūsu mazajiem zinātniekiem. Tas dod gaišu un asu attēlu, ļaujot bērniem ieraudzīt interesantus skatus dienas gaišajā laikā un spožus attēlus nakts melnumā. Infinity 76 apvieno jautrību ar bērnu ziņkāres apmierinājumu un interešu paplašināšanu. Bērni to var aplīmēt ar dažādām jautrām uzlīmēm sākot ar pingvīniem un beidzot ar foršām kosmiskajām raķetēm.

 

Celestron Dobson N 76/300 teleskops

Cena: 72.00 EUR

Šis Teleskops ir starptautiskā astronomijas gada 2009 speciālais produkts. Tam ir 76mm diametra galvenais spogulis, lai savāktu pietiekami daudz gaismas, kas sniedz iespēju ar šādu zemas cenas Ņūtona teleskopu vērot planētas un mēnesi. Ar komplektā ietilpstošajiem 20mm un 4mm okulāriem ir iespējams panākt 15x un 75x lielu palielinājumu. Tas ir aprīkots ar 1.25 collu okulārizeju un ir teicami piemērots astronomijas amatieriem.

 

Sky-Watcher Heritage-76 3” f/300

Cena: 75.00 EUR

Teleskops Sky-Watcher Heritage-76 3” f/300

1609. gadā Galileo Galilejs pirmo reizi palūkojās caur savu teleskopu un mainīja zinātni uz visiem laikiem. Viņa atklājumi bija par pamatu nopietniem pierādījumiem, ka zeme neatrodas Visuma centrā. Laikam ejot, tādi zinātnieki kā Johaness Keplers un Sers Īzaks Ņūtons turpināja pilnveidot šo izstrādāto teleskopa modeli. Sky-Watcher Heritage-76 teleskops ir izveidots par godu Starptautiskajam Astronomijas (IYA) Gadam un Galileo pirmā teleskopa 400. gadadienai!

 

Bresser Junior Reflector Telescope 76/700

Cena: 116.00 EUR

Spoguļa tipa teleskops bērniem. Tam ir ar okulāriem maināms palielinājums no 35-262 reizēm. Šim teleskopam ir plaša komplektācija – pārnēsājams koferis, mēness filtrs, okulāri (20mm, 12.5mm, 4mm), kompass, 1.5 reižu palielinājuma lēca un zvaigžņu karte. Fiksētais teleskopa palielinājums ir 175 reizes.

 

Sky-Watcher Astrolux 3” Newtonian

Cena: 120.00 EUR

Teleskops, kas teicam piemērots iesācējiem. Šī teleskopa primārais spogulis liks Jūsu elpai aizrauties. Tam komplektā nāk visi nepieciešamie aksesuāri, kas atšķirībā no analogiem Ņūtona teleskopiem būtu jāiegādājas atsevišķi. Ja izvēlēsieties šo teleskopu mēs Jums dāvināsim Barlow lēcu, kā arī 2 okulārus.

 

Teleskops Heritage-100P 4" Parabolic

Cena: 125.00 EUR

Sky-Watcher Heritage-76 lielais brālis, Heritage-100P, ir ne tikai jaudīgāks instruments, bet arī izgatavots no visaugstākās kvalitātes paraboliskās optikas, kas parasti sastopama “augstākā gala” ņūtonos. Heritage-100P uz dobsona montējuma būs ideāls paņem-un-dodies teleskops. Ar ātro f/4 fokusa attiecību tas būs pietiekami jaudīgs teleskops ne tikai Mēness un spožo planētu, bet arī zvaigžņu kopu, spožo galaktiku un miglāju novērojumiem.

 

Omegon 114/900

Cena: 142.29 EUR

Šī ņūtona teleskopa 114mm spogulis ļauj vērot lielās planētas ar iespaidīgu precizitāti un tā pat arī "Deep Sky" objektus. Vērojiet un atklājiet interesanto par planētām Saturns, Jupiters un mūsu kaimiņplanētu Marsu.
EQ-1 lieliskais montējums ar Jūsu teleskopu Jums nodrošinās dažas skaistas un patīkamas stundas zem iespāidīgās naksnīgās debess. Tam ir brīnišķīga koriģēšana slīpumā, ir iespējams pievienot elektronisko motoru, kas atvieglos Jūsu meklējumus debess valstībā.

 

Sky-Watcher Heritage-130P FlexTube

Jauna cena: 216.59 EUR 179.00 EUR

Šis Dobsona tipa teleskops ir izveidots par godu Starptautiskajam Astronomijas gadam un Galileo Galilejam, kurš pirms 400 gadiem konstruēja pirmo teleskopu. Teleskops ir ne tikai ar precīzu optisko sistēmu, bet arī kalpos kā lieliska dāvana. Tā palielinājums ir 260 reizes un primārā spoguļa diametrs ir 130mm, fokusa attālums 650mm. Komplektā ietilpst 10 un 25mm okulāri. Teleskops saliktā veidā aizņem 46cm garumu un pagarinātā veidā 69,5cm. Sver tikai 6.2kg. Ērti transportējams un ir lielisks iesācēju teleskops.

 

Sky-watcher N 114/1000 SkyHawk EQ-1

Cena: 195.50 EUR

Teleskops, kas ieteicams Galaktiku un Miglāju novērojumiem, bet teicami der arī Mēness un tuvāko planētu aplūkošanai. Tā vieglums un salīdzinoši nelielie izmēri, kā arī pieejamā cena padara to par vienu no iecienītākajiem iesācēju vidū. Tas ir ērti transportējams un neaizņem daudz vietas. Tas uztver par 125% vairāk gaismas salīdzinot ar 76 milimetru teleskopiem. Dāvanā Barlow Lēca. Iespējams aprīkot ar līdzstrāvas motoru.

 

Celestron N 127/1000 Powerseeker 127 EQ

Cena: 195.00 EUR

Vidējas klases teleskops, kas būs lieliska dāvana studenta vecuma interesentiem par astronomijas zinātni. Tas ļauj detalizēti saskatīt Mēness virsmas krāterus un reljefu, 4 Jupitera pavadoņus, Saturna gredzenus, kā arī tālā kosmosa (Deep sky) objektus, piemēram Oriona miglāju, Andromedas galaktiku un citus objektus.

 

Zvani un jautā!
(+371) 29339942

 • Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs
 • Salidzini.lv logotips
 • Minox
 • Pulsar
 • National Geographic
 • Meade
 • Lunt Solarsystems
 • Sky-Watcher
 • Bresser
 • Helios
 • Yukon Optics Global
 • Zoffoli
 • Celestron
 
© 2015, SIA "Omicron"