Ņūtona teleskopi ir visizplatītākais teleskopu veids. To salīdzinoši zemā cena, tos padara par ļoti pieejamiem bērnu, pusaudžu, kā arī amatieru vidū. Ņūtona teleskopi sastāv no primārā spoguļa, kas var būt parabolisks vai sfērisks. Ņūtona teleskopu nosaukums ir radies par godu fiziķim, matemātiķim Īzakam Ņūtonam, kurš uzbūvēja pirmo reflektora tipa teleskopu. Šobrīd šie teleskopi ir vispopulārākie visā pasaulē, to zemās cenas dēļ.
 

Sky-Watcher Infinity-76P 3” Parabolic

Cena: 55.00 EUR

Infinity 76 Ņūtona teleskops ir pārvērsts par jautru izglītojošu rotaļu instrumentu mūsu mazajiem zinātniekiem. Tas dod gaišu un asu attēlu, ļaujot bērniem ieraudzīt interesantus skatus dienas gaišajā laikā un spožus attēlus nakts melnumā. Infinity 76 apvieno jautrību ar bērnu ziņkāres apmierinājumu un interešu paplašināšanu. Bērni to var aplīmēt ar dažādām jautrām uzlīmēm sākot ar pingvīniem un beidzot ar foršām kosmiskajām raķetēm.

 

Celestron Dobson N 76/300 teleskops

Cena: 69.00 EUR

Šis Teleskops ir starptautiskā astronomijas gada 2009 speciālais produkts. Tam ir 76mm diametra galvenais spogulis, lai savāktu pietiekami daudz gaismas, kas sniedz iespēju ar šādu zemas cenas Ņūtona teleskopu vērot planētas un mēnesi. Ar komplektā ietilpstošajiem 20mm un 4mm okulāriem ir iespējams panākt 15x un 75x lielu palielinājumu. Tas ir aprīkots ar 1.25 collu okulārizeju un ir teicami piemērots astronomijas amatieriem.

 

Sky-Watcher Heritage-76 3” f/300

Cena: 75.00 EUR

Teleskops Sky-Watcher Heritage-76 3” f/300

1609. gadā Galileo Galilejs pirmo reizi palūkojās caur savu teleskopu un mainīja zinātni uz visiem laikiem. Viņa atklājumi bija par pamatu nopietniem pierādījumiem, ka zeme neatrodas Visuma centrā. Laikam ejot, tādi zinātnieki kā Johaness Keplers un Sers Īzaks Ņūtons turpināja pilnveidot šo izstrādāto teleskopa modeli. Sky-Watcher Heritage-76 teleskops ir izveidots par godu Starptautiskajam Astronomijas (IYA) Gadam un Galileo pirmā teleskopa 400. gadadienai!

 

Celestron PowerSeeker 76AZ

Cena: 105.00 EUR

POWERSEEKER teleskops ir lielisks veids, lai topošajiem astronomiem pavērtu ceļu uz Visumu un tā izpēti!

CELESTRON PowerSeeker sērijas teleskopi ir paredzēti, lai sniegtu pirmo iespaidu par kosmosu. Iesācējiem tiek nodrošināta perfekta kombinācija - kvalitāte, dizains, funkcijas un jauda. Šis teleskops ir ērts un kompakts, un tas spēs ieinteresēt pētniecībā jebkuru jauno visuma pētnieku.

 

Bresser Junior Reflector Telescope 76/700

Cena: 116.00 EUR

Spoguļa tipa teleskops bērniem. Tam ir ar okulāriem maināms palielinājums no 35-262 reizēm. Šim teleskopam ir plaša komplektācija – pārnēsājams koferis, mēness filtrs, okulāri (20mm, 12.5mm, 4mm), kompass, 1.5 reižu palielinājuma lēca un zvaigžņu karte. Fiksētais teleskopa palielinājums ir 175 reizes.

 

Teleskops Sky-Watcher Explorer-200PDS (OTA)

Cena: 440.00 EUR

Explorer-200P ņūtons ir lieliska izvēle pieredzi ieguvušam astronomam, kā arī nopietnam iesācējam. Ar 200 milimetru Sky-Watcher visaugstākās kvalitātes parabolisko optiku, šis teleskops būs vienlīdz ļoti labs instruments Mēness, planētu, miglāju un galaktiku novērojumiem. F/5 ātrs fokusa atvērums nodrošinās to, ka teleskopu varēs izmantot platleņķa novērojumiem, kā arī Explorer-200P ir ieteicams visiem, kas vēlas iegūt pieredzi DSLR astrofotgrāfēšanā.

 

Sky-Watcher Astrolux 3” Newtonian

Cena: 120.00 EUR

Teleskops, kas teicam piemērots iesācējiem. Šī teleskopa primārais spogulis liks Jūsu elpai aizrauties. Tam komplektā nāk visi nepieciešamie aksesuāri, kas atšķirībā no analogiem Ņūtona teleskopiem būtu jāiegādājas atsevišķi. Ja izvēlēsieties šo teleskopu mēs Jums dāvināsim Barlow lēcu, kā arī 2 okulārus.

 

Teleskops Heritage-100P 4" Parabolic

Cena: 125.00 EUR

Sky-Watcher Heritage-76 lielais brālis, Heritage-100P, ir ne tikai jaudīgāks instruments, bet arī izgatavots no visaugstākās kvalitātes paraboliskās optikas, kas parasti sastopama “augstākā gala” ņūtonos. Heritage-100P uz dobsona montējuma būs ideāls paņem-un-dodies teleskops. Ar ātro f/4 fokusa attiecību tas būs pietiekami jaudīgs teleskops ne tikai Mēness un spožo planētu, bet arī zvaigžņu kopu, spožo galaktiku un miglāju novērojumiem.

 

Celestron PowerSeeker 114 EQ

Cena: 175.00 EUR

POWERSEEKER teleskops ir lielisks veids, lai topošajiem astronomiem pavērtu ceļu uz Visumu un tā izpēti!

CELESTRON PowerSeeker sērijas teleskopi ir paredzēti, lai sniegtu pirmo iespaidu par kosmosu. Iesācējiem tiek nodrošināta perfekta kombinācija - kvalitāte, dizains, funkcijas un jauda. Šis teleskops ir ērts un kompakts, un tas spēs ieinteresēt pētniecībā jebkuru jauno visuma pētnieku.

 

Teleskops Sky-Watcher Skyhawk-114/1000 EQ-1

Cena: 180.00 EUR

Šis klasiskais Ņūtona reflektora teleskops ir ļoti laba izvēle tiem, kuri sāk nodarboties ar astronomiju. Lielā fokusa attiecība pavērs iespēju ļoti sekmīgi novērot mūsu Saules sistēmas objektus: Mēnesi un planētas. No tālās debess objektiem, kas atrodas ārpus mūsu Saules sistēmas, noteikti neaizmirstiet apskatīties Andromēdas galaktiku (M31) un Oriona miglāju (M42). Šim modelim ir izmantots vairāk pieejamais budžeta klases sfēriskais spogulis.

 

Zvani un jautā!
(+371) 29339942

 • Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs
 • Salidzini.lv logotips
 • Minox
 • Pulsar
 • National Geographic
 • Meade
 • Lunt Solarsystems
 • Sky-Watcher
 • Bresser
 • Helios
 • Yukon Optics Global
 • Zoffoli
 • Celestron
 
© 2016, SIA "Omicron"