Ņūtona teleskopi ir visizplatītākais teleskopu veids. To salīdzinoši zemā cena, tos padara par ļoti pieejamiem bērnu, pusaudžu, kā arī amatieru vidū. Ņūtona teleskopi sastāv no primārā spoguļa, kas var būt parabolisks vai sfērisks. Ņūtona teleskopu nosaukums ir radies par godu fiziķim, matemātiķim Īzakam Ņūtonam, kurš uzbūvēja pirmo reflektora tipa teleskopu. Šobrīd šie teleskopi ir vispopulārākie visā pasaulē, to zemās cenas dēļ.
 

Sky-Watcher Infinity-76P 3” Parabolic

Cena: 55.00 EUR

Infinity 76 Ņūtona teleskops ir pārvērsts par jautru izglītojošu rotaļu instrumentu mūsu mazajiem zinātniekiem. Tas dod gaišu un asu attēlu, ļaujot bērniem ieraudzīt interesantus skatus dienas gaišajā laikā un spožus attēlus nakts melnumā. Infinity 76 apvieno jautrību ar bērnu ziņkāres apmierinājumu un interešu paplašināšanu. Bērni to var aplīmēt ar dažādām jautrām uzlīmēm sākot ar pingvīniem un beidzot ar foršām kosmiskajām raķetēm.

 

Sky-Watcher Astrolux 3” Newtonian

Cena: 120.00 EUR

Teleskops, kas teicam piemērots iesācējiem. Šī teleskopa primārais spogulis liks Jūsu elpai aizrauties. Tam komplektā nāk visi nepieciešamie aksesuāri, kas atšķirībā no analogiem Ņūtona teleskopiem būtu jāiegādājas atsevišķi. Ja izvēlēsieties šo teleskopu mēs Jums dāvināsim Barlow lēcu, kā arī 2 okulārus.

 

Celestron Dobson N 76/300 teleskops

Cena: 83.49 EUR

Šis Teleskops ir starptautiskā astronomijas gada 2009 speciālais produkts. Tam ir 76mm diametra galvenais spogulis, lai savāktu pietiekami daudz gaismas, kas sniedz iespēju ar šādu zemas cenas Ņūtona teleskopu vērot planētas un mēnesi. Ar komplektā ietilpstošajiem 20mm un 4mm okulāriem ir iespējams panākt 15x un 75x lielu palielinājumu. Tas ir aprīkots ar 1.25 collu okulārizeju un ir teicami piemērots astronomijas amatieriem.

 

Bresser Junior Reflector Telescope 76/700

Cena: 116.00 EUR

Spoguļa tipa teleskops bērniem. Tam ir ar okulāriem maināms palielinājums no 35-262 reizēm. Šim teleskopam ir plaša komplektācija – pārnēsājams koferis, mēness filtrs, okulāri (20mm, 12.5mm, 4mm), kompass, 1.5 reižu palielinājuma lēca un zvaigžņu karte. Fiksētais teleskopa palielinājums ir 175 reizes.

 

Dorr N 76/600 Venus 30

Cena: 127.42 EUR

Šis nelielā izmēra teleskops ļaus to ērti novietot uz galda un tas neaizņems daudz vietas. Tam ir līdz 100 reižu palielinājums. Komplektā ietilpst fotokameras adapteris un mēness filtrs.

 

Sky-Watcher Heritage-130P FlexTube

Jauna cena: 216.59 EUR 179.00 EUR

Šis Dobsona tipa teleskops ir izveidots par godu Starptautiskajam Astronomijas gadam un Galileo Galilejam, kurš pirms 400 gadiem konstruēja pirmo teleskopu. Teleskops ir ne tikai ar precīzu optisko sistēmu, bet arī kalpos kā lieliska dāvana. Tā palielinājums ir 260 reizes un primārā spoguļa diametrs ir 130mm, fokusa attālums 650mm. Komplektā ietilpst 10 un 25mm okulāri. Teleskops saliktā veidā aizņem 46cm garumu un pagarinātā veidā 69,5cm. Sver tikai 6.2kg. Ērti transportējams un ir lielisks iesācēju teleskops.

 

Omegon 114/900

Cena: 142.29 EUR

Šī ņūtona teleskopa 114mm spogulis ļauj vērot lielās planētas ar iespaidīgu precizitāti un tā pat arī "Deep Sky" objektus. Vērojiet un atklājiet interesanto par planētām Saturns, Jupiters un mūsu kaimiņplanētu Marsu.
EQ-1 lieliskais montējums ar Jūsu teleskopu Jums nodrošinās dažas skaistas un patīkamas stundas zem iespāidīgās naksnīgās debess. Tam ir brīnišķīga koriģēšana slīpumā, ir iespējams pievienot elektronisko motoru, kas atvieglos Jūsu meklējumus debess valstībā.

 

Sky-Watcher Explorer-130 5.1" f/900

Cena: 249.00 EUR

Diezgan liels savas klases teleskops. Tā 130mm spoguļa diametrs ļaus saskatīt simtiem debesu objektu. Tas savāc par 30 % vairāk gaismas nekā 114 mm diametra spogulis. Ar šo teleskopu Jūs pat gaišus tālo zvaigžņu (Deep sky) objektus redzēsiet izteikti. Liras miglas gredzens būs skaidri saskatāms. Andromedas galaktika būs redzama visā tās krāšņumā. Attiecībā uz planētu novērojumiem, Jūs varēsiet sasniegt līdz 260 reižu palielinājumu. Teicamais statīvs nodrošina stabilitāti. Labs instruments, par labu cenu iesācējiem.

 

Sky-watcher N 114/1000 SkyHawk EQ-1

Cena: 195.50 EUR

Teleskops, kas ieteicams Galaktiku un Miglāju novērojumiem, bet teicami der arī Mēness un tuvāko planētu aplūkošanai. Tā vieglums un salīdzinoši nelielie izmēri, kā arī pieejamā cena padara to par vienu no iecienītākajiem iesācēju vidū. Tas ir ērti transportējams un neaizņem daudz vietas. Tas uztver par 125% vairāk gaismas salīdzinot ar 76 milimetru teleskopiem. Dāvanā Barlow Lēca. Iespējams aprīkot ar līdzstrāvas motoru.

 

Sky-Watcher Explorer-130P 5.1" f/650 Parabolic

Cena: 269.00 EUR

Šis ir Ņūtona tipa teleskops ar 130mm spoguļa diametru un 650mm fokusa attālumu. Šī modeļa iezīmes ir augstākās kvalitātes paraboliskais primārais spogulis kas parasti tiek pielietots dārgākos teleskopos. Šādus spoguļus pielieto lai novērstu sfērisko aberāciju un iegūtu augstāka kontrasta attēlus ar lielaku detalizaciju. Paraboliskais spogulis apvieno visus ienākošos gaismas starus radot ideāls fokusu. Turklāt šī modeļa iezīmes 0.5mm Ultra-Thin sekundārais spogulis ar kura palīdzību tiek samazinātas difrakcijas un gaismas zudumi. Teleskops savāc par 30% gaismas nekā 114mm versija.

 

Zvani un jautā!
(+371) 29339942

 • Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs
 • Salidzini.lv logotips
 • Minox
 • Pulsar
 • National Geographic
 • Meade
 • Lunt Solarsystems
 • Sky-Watcher
 • Bresser
 • Helios
 • Yukon Optics Global
 • Zoffoli
 • Celestron
 
© 2015, SIA "Omicron"