Literatūra un māksla

Šajā kategorijā ir grāmatas un dažādi palīglīdzekļi, lai gūtu priekšstatu, padomus par dažādiem kosmosa objektiem, teleskopa aprīkojumu un zvaigžņu novērošanas pamatprincipiem. Šī literatūra iesācējiem sniegs lielisku priekšstatu par kosmosā notiekošajiem procesiem, ļaus aplūkot kosmosa objektu attēlus, kas iegūti ar dažādiem pasaules līmeņa teleskopiem, kā arī ļaus novērojumos izmantot dažādas zvaigžņu kartes. Šajā kategorijā ir dažādas datora programmatūras, kas zvaigžņu kartes ļaus ērti pārlūkot datora ekrānā un pēc nepieciešamības tās savienot ar teleskopu objektu sekošanai un atrašanai. Izstudējot plašo literatūras klāstu arī Jūs varat atklāt savu komētu. Lielākā daļa grāmatu ir angļu valodā, tomēr ir ļoti aizraujoša lasāmviela it īpaši kvalitatīvo attēlu dēļ.

 

Teleskopa regulēšanas ceļvedis

Cena: 36.00 EUR

Daudziem teleskopu īpašniekiem nav skaidrības par savu teleskopu jaudu un iespējām. Šī grāmata sniedz atbildes, kā pārbaudīt savu teleskopu un tā sniegtās iespējas. Tā atspoguļo ne tikai atsevišķu teleskopa piederumu iespējas, bet sniedz ieskatu par visa teleskopa jaudu un vērtību. Lai veiktu sava teleskopa pārbaudi ir nepieciešams pats teleskops un labs lielas jaudas okulārs. Grāmata ļauj noteikt teleskopa optimālo aprīkojumu, lai sasniegtu maksimālus vērošanas rezultātus. Pat nelielus teleskopus ar šo pārbaudi ir iespējams sabalansēt tā, lai gūtu maksimālu attēla palielinājumu un kontrastu. Grāmata ir uz 413 lapaspusēm un angļu valodā. Izdota 2009. gada Martā.

 

Mesjē maratons

Cena: 38.00 EUR

Mesjē katalogs ir 110 galaktiku, zvaigžņu kopu un miglāju saraksts un ietver sevī daudzus gaišākos un vispazīstamākos debess objektus. Amatieru astronomi var mest sev izaicinājumu un vienā naktī atrast visus Mesjē maratonā izvietotos objektus. Grāmata satur 90 viegli lietojamas zvaigžņu kartes, kas novērojumu nakti var padarīt par neaizmirstamu. Šo objektu atrašana un novērošana ir iespējama pat ar maziem teleskopiem vai binokļiem. Kartes un tabulas parāda vislabāko novērojumu laiku dažādiem objektiem. Grāmata ir angļu valodām uz 172 lapaspusēm un satur 159 attēlus un ilustrācijas.

 

The Universe 365 days

Cena: 45.00 EUR

Grāmata angļu valodā ar elpu aizraujošiem attēliem no kosmiskajiem teleskopiem un kosmosa stacijām. 365 attēli, kur katram attēlam ir sniegts apraksts par tajā redzamo. Grāmatā iekļauti attēli par visu veidu galaktikām, planētām, miglājiem. Attēliem ir augsta kvalitāte un tie Jums liks aizdomāties.

 

Mēness vērotāja rokasgrāmata

Cena: 46.00 EUR

Nav noslēpums, ka Mēness ir visvieglāk novērojamais objekts kosmosā. Šī grāmata izskaidro, kas nepieciešams tā novērošanai, izskaidro kā to pareizāk darīt, ko meklēt un kā ierakstīt savus novērojumus. Tā ietver sevī daudz attēlus un zīmējumus, kas lieliski derēs pielietojumam praksē. Nav nepieciešamas nekādas iepriekšējās zināšanas, lai Mēnesi novērotu skaidri un detalizēti. Grāmata ir angļu valodā uz 448 lapaspusēm, satur 222 attēlus un 29 ilustrācijas.

 

Savādie Mēness zīmējumi

Cena: 46.00 EUR

Grāmatā apkopoti un pirmo reizi publicēti unikāli mēness attēli un zīmējumi, kas iegūtu autoram ilgstoši vērojot Mēnesi. Grūtāk izpētāmos mēness attēlus ir papildinājis mākslinieks, kas atklāj Mēnesi vēl nebijušā gaismā. Grāmata teicami piemērota visiem astronomijas cienītājiem un cilvēkiem, kas vienkārši vēlas uzzināt par Mēnesi vairāk. Grāmata ir angļu valodā un sastāv no 268 lapaspusēm un 150 elpu aizraujošiem attēliem.

 

Amatieru astronomijas enciklopēdija

Cena: 50.00 EUR

Grāmata, kurai jābūt jebkura astronomijas cienītāja grāmatu plauktā. Piemērota gan iesācējiem, lai gūtu ieskatu astronomijas zinātnē, gan arī amatieriem, kas gūs detalizētu informāciju par objektiem, kurus var novērot. Grāmata ir labi organizēta ar daudz ilustrācijām. Tā apraksta novērošanas tehnikas, teleskopus un observatorijas, interneta resursus un daudzus objektus. Sastāv no 354 lapaspusēm un 355 attēliem. Ir angļu valodā.

 

Zvani un jautā!
(+371) 67677110

 • Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs
 • Salidzini.lv logotips
 • Minox
 • Pulsar
 • National Geographic
 • Meade
 • Lunt Solarsystems
 • Sky-Watcher
 • Bresser
 • Helios
 • Yukon Optics Global
 • Zoffoli
 • Celestron
 
© 2018, SIA "Omicron"