0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Sky-Watcher Astrolux 3” Newtonian teleskops

  • Ražotājs: SKY-WATCHER
  • Produkta kods: 10708
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi
  Akcijas prece uz noteiktu laiku
  0Nedēļas
  00 Dienas
  00 h
  00 min
  00 sec
  125.00€ 139.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  Vēl neesat paguvis iepazīt debesis, bet neziniet vai astronomija jums patiks? Tad šis būs pats labākais lēmums, kādu varat pieņemt - šis Sky-Watcher Astrolux 3” spoguļu teleskops ir piemērots tieši priekš iesācējiem! 76 milimetru spoguļu teleskops ir vārti uz astronomiju. Teleskops atklās pirmās Saturna, Jupitera un Marsa detaļas, labi varēs redzēt arī daudzos Mēness krāterus. Tāpat būs iespēja lūkoties arī uz vairākiem tālās debess objektiem, kā piemēram, Andromēdas galaktiku (M31), Oriona miglāju (M42) un mazo Sietiņu (M45), neaizmirstot arī par sauszemes novērojumiem. Lai lietotu šo teleskopu, nav vajadzīgas iepriekšējas zināšanas astronomijā.

  Šis teleskops nāk ar 1,25” maināmo okulāru izeju (nevis 0.96”). Ar okulāriem, kas iekļauti šī teleskopa komplektācijā var iegūt dažādus reālistiskus (nevis nereālisti augstus) palielinājumus sākot ar 28 līdz pat 140 reizēm, kas gandrīz sasniedz teleskopam ieteicami lielāko palielinājumu – 152 reizes, ko iespējams sasniegt iegādājoties papildu okulārus. Šis teleskops ir ļoti kompakts un pārvietojams – tā tubusa svars ir tikai 1,76 kilogrami. Vienlaikus pateicoties salīdzinoši nelielajai optikai tas ļoti ātri pielāgosies apkārtējās temperatūras izmaiņām, kas nozīmē, ka Jums nevajadzēs pavadīt ilgu laiku stāvēt un gaidīt termālās stabilizācijas procesu, bet varēsiet to lietot jau uzreiz.

  Visiem Sky-Watcher spoguļu teleskopiem (reflektoriem), arī šim modelim, tiek izmantota augstas kvalitātes spoguļu pārklājumu metode. Daudzi ražotāji teleskopa virsējo alumīnija gaismas atstarojošo kārtu pārklāj ar silikona monoksīda aizsargkārtu, bet Sky-Watcher izmanto silikona dioksīdu, kas ir ievērojami izturīgāks pārklājums, vienlaikus arī prasa izmantot sarežģītāku un dārgāku tehnoloģiju. Šī aizsardzība ir nepieciešama, lai nenotiktu alumīnija kārtas noārdīšanās.

  AZ-1 montējums ir ļoti populārs iesācēju vidū, jo to ir ļoti viegli izmantot. Teleskops kustās pa aziumuta (horizontālo) un elevācijas (vertikālo) asi, kas var tikt kustinātas manuāli vai ar mikro-regulācijas palīdzību. To nav jāiestata uz polārzvaigzni kā ekvatoriālos montējumus, līdz ar to novērošana var sākties uzreiz. AZ-1 montējums ir ļoti viegls, tā alumīnija statīvs ir regulējams no 71 cm līdz 121 cm, tas ir aprīkots ar trīstūri, kurš vienlaikus kalpos gan kā statīva stabilizētājs, gan kā piederumu galds.

  Optika
  Tips: Reflektors
  Uzbūves veids: Ņūtons
  Optikas diametrs (mm): 76
  Fokusa attiecība (f/): 9,2
  Fokusa attālums (mm): 700
  Fokusa attiecība: F/9.2
  Lielākais iespējamais palielinājums: 152 x
  Gaismas savākšanas jauda: 120 x
  Izšķirtspēja: 1.51
  Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 11.2
  Savienojums: 1,25" Gear rack
  Montējums
  Tips: Azimutāls
  Uzbūves paveids: AZ-1
  GoTo sistēma:
  Izsekošana:
  Statīvs
  Materiāls: Alumīnijs
  Tips: Trijkājis
  Ieteicams
  Bērniem:
  Iesācējiem:
  Amatieriem: Nav ieteicams
  Profesionāļiem:
  Vispārīgi
  Sērija: Astrolux
  Materiāls: Alumīnijs
  Garantija: 2 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  Barlow lēca: 2x
  1.25'' okulāri: 25 mm; 10 mm
  Meklētājs: 6 x 24
  Pielietojuma joma
  Dabas novērojumi:
  Mēness un planētas:
  Miglāji un galaktikas
  Astrofotogrāfēšanai:
  Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!