0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Astronomik UHC filtrs 2" (M48)

  • Ražotājs: SKY-WATCHER
  • Produkta kods: 8H0012
  • Pieejamība: Nav noliktavā
  Garantija 2 gadi

  199.00€

  Prece nav noliktavā, lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu preces pieejamību!

  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties
  Optika
  Uzbūves veids: UHC Filters
  Pārklājums: Pilns, vairākkārtējs
  Veiktspēja
  Savienojums: 2"
  Vispārīgi
  Sērija: UHC
  Materiāls: Alumīnijs

  The Astronomik UHC paredzēt vizuāliem novērojumiemiem 

  Jums patiks izmantot savu Astronomik UHC filtru, jo dziļos debess objektos redzēsit vairāk zvaigžņu un detalizētāku informāciju, salīdzinot ar visu citu ražotāju filtriem.

  Filtrs Astronomik UHC (īpaši augsta kontrasta Ultra High Contrast) ļauj pārraidīt gandrīz 100% starojuma gan no O-III, gan no H beta līnijām. Lai gan otrais H alfa līnijas logs nav paredzēts vizuālai novērošanai, ir svarīgi, ja filtru izmanto kopā ar elektronisku ierīci. Visa traucējošā izkliedētā gaisma no citiem viļņu garumiem, ieskaitot vietējo mākslīgās gaismas piesārņojumu, tiek droši filtrēta. Ar šo spēcīgo debesu fona bloķēšanu gāzes miglājiem un planētu miglājiem, kļūst redzama negaidīta detaļu bagātība.

  Galvenais pielietojums

  Astronomik UHC filtru pārsteidzošā augstā gaismas caurlaidība nodrošina labāku skatu uz dziļajiem debss objektiem pat mazos teleskopos! Augstā optisko stikla filtru caurlaidība nozīmē, ka ir pieejamas pietiekami daudz gaismas, lai varētu veiksmīgi veikt vizuālos novērojumus ar teleskopiem, kuru optikas diametrs sākās no 2" (50mm). Astronomik filtri ir optimizēti lietošanai ar teleskopa fokusa attāluma attiecību no f/4 līdz f/5. Pārraides zudumi un hromatiskie izkropļojumi, kas rodas, izmantojot citus filtrus, rodas tikai ar Astronomik filtriem, kad tiek izmantotas ārkārtīgi spilgtas diafragmas attiecības 1:2 un vairāk. Vēl viena Astronomik UHC filtra priekšrocība ir filtra stikla augstā optiskā kvalitāte. 

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!