0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Baader Planetarium OTP 60W teleskopa strāvas adapters

  • Ražotājs: BAADER PLANETARIUM
  • Produkta kods: 2457630
  • Pieejamība: 1 - 3 nedēļu laikā
  Garantija 2 gadi

  64.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  Aizdevuma summa no 70 līdz 5000 EUR
  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  Parastie barošanas bloki ar 12V nominālo spriegumu ir paredzēti lietošanai iekštelpās. Lietojot ārā aukstumā, spriegums samazināsies līdz ar temperatūru. Jau pie -10° C atlikušā sprieguma izeja, iespējams, ir samazinājusies līdz tikai 10,5V. Daudzu teleskopu montējumu motori pie šāda zema sprieguma nespēja pareizi darboties. Motora vadības bloks meģina aizpildīt trūkstošo enerģiju, iztukšojot arvien vairāk ampērus, līdz strāvas padeve un montāžas elektronika apstājas vai sabojājas. Daudzi lietotāji pēc tam vaino montējumu, tā vietā, lai pārbaudītu barošanas avotu.

  Baader Planetarium OTP 60W teleskopa strāvas adapters paredzēts lietošanai ārpus telpām, tāpat kā tā "mazākais brālis", Baader Planetarium 19W āra barošanas bloks.

  Kopumā attālums starp teleskopu un kontaktligzdu var sasniegt 4 metrus. Tas ir garāks nekā parasti, un nodrošina, ka barošanas avots nekļūs par paklupšanas briesmām karājoties pa pusei gaisā. Pat lielākiem teleskopiem barošanas avotu var novietot uz zemes vai uz statīva, vai trijkāja piederumu paplātes. Korpuss ir noslēgts pret mitrumu, bet tas nav ūdensiztur;igs. Tātad, protams, kontaktdakšas nedrīkst saskarties ar mitru zemi.

  Baader Planetarium OTP 60W teleskopa strāvas adapters nepārtraukti piegādā līdz 5 ampēriem ar vismaz 12 voltu spriegumu, tapēc tas ir lieliski piemērots moderniem, jaudīgiem montējumiem, piemēram, Celestron Advanced VX, CGEM (DX), CGE Pro un CPC HD Deluxe. Prtoams, to var izmantot ar jebkuru montējumu, kuram ir Celestron-Standard izeja (2,1mm x 5,5mm), kam nepieciešama līdz 5 ampēru jauda.

   

  Darbības īpašības
  Izejas spriegums: 12
  Vispārīgi
  Kabeļa garums: 4 m
  Tips: Power pack
  Krāsa: Melna
  Svars (kg): 0.340
  Izmēri, mm: 107 x 48 x 31
  Input voltage: 100 - 240
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!