0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Browning 2019 Strike Force APEX meža kamera

  • Ražotājs: Browning
  • Produkta kods: BTC-5HD-APX
  • Pieejamība: 1 - 3 nedēļu laikā
  Garantija 2 gadi

  165.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties
  Tehniskie parametri
  Noteikšanas attālums: 24 m
  Barošanas veids: 6 AA baterijas (NiMH lādējamās, Litija vai Alkaline)
  LED viļņa garums: Redzams
  Izņemama atmiņas karte: SDHC (≤ 512 GB)
  Skata leņķis: 55°
  Sensora ieslēgšanās laiks: 0.22 s
  Frekvenču diapazons: Nav
  Ūdenszīme uz attēla: Datums, laiks, temperatūra, mēness fāze, gaisa spiediens, uzstādāms lieotāja vārds
  Video un attēla īpašības:
  Attēla izšķirtspēja: 18MP / 12MP / 8MP / 4MP
  Secīgu attēlu uzņemšanas režīms: 1 - 8
  Video izšķirtspēja: 900p HD
  Video garums: 5 - 120 s
  Vispārīgi
  Krāsa: Kamuflāža
  Izmēri, mm: 63 x 83 x 114
  Iekļautie aksesuāri
  Programmatūra: Browning Buck Watch Time Lapse Viewer Software

  Browning 2019 Strike Force APEX ir viens no trim redzamajiem Browning infrasarkano staru zibspuldzes modeļiem (kopā ar Range Ops HD un Recon Force FULL HD). Galvenā atšķirība starp Strike Force HD un Range Ops HD ir tā izmērs un akumulatora ietilpība. Strike Force APEX ir nedaudz mazāks un darbojas ar 6 AA baterijām. Galvenā atšķirība no Recon Force FULL HD atkal ir tā izmērs un akumulatora ietilpība, bet arī video izšķirtspēja. Strike Force APEX ir nedaudz mazāks un var ierakstīt video 720P HD izšķirtspējā, savukārt Recon Force FULL HD var ierakstīt video 1080p FULL HD izšķirtspējā. Tātad, ja jūs meklējat mazu, augstas kvalitātes, ātru un uzticamu taku kameru, kas var ierakstīt gan fotoattēlus, gan videoklipus par zemu cenu, šī ir viena no jūsu labākajām izvēlēm.

  Browning Strike Force APEX ir redzama infrasarkanā zibspuldze. Šai meža kamerai ir ātra reakcija un atkopšanas laiks, un tā var izveidot gan fotoattēlus, gan videoklipus. Video tiek veidoti 720p HD izšķirtspējā. Kamera darbojas līdz 6 mēnešiem, izmantojot 6 AA baterijas. Browning Strike Force APEX darbojas ar SDHC atmiņas kartēm (iesakām izvēlēties 10. vai augstāku klasi), kas spēj ātri ierakstīt kartē 720p HD video. Browning klāstā ir vairāki modeļi, kas pieejami mūsu veikalā. Galvenās atšķirības starp modeļiem ir zibspuldzes tipā (neredzamā vai redzamā infrasarkanā), izmēros (daži modeļi ir mazāki un darbojas ar 6 baterijām, bet citi ir nedaudz lielāki un darbojas ar 8 baterijām) un video izšķirtspējā (720p HD) vai 1080p FULL HD). Visbeidzot, modeļos ir nelielas atšķirības sensora uztveršanas ātrumos. Browning meža kameras ir lieliska alternatīva Bushnell meža kamerām. Tās ir lētākas, ļoti līdzīgas kvalitātes un izturības ziņā, tās parasti rada augstākas kvalitātes nakts ierakstus (foto un video), un ir aptuveni tikpat ātri iedarbināmas, ai gan Browning kameras parasti ir ātrākas, ja tās ir iestatītas video režīmā.

  PIEZĪME: VISAS KAMERAS PĀRDOTAS, BEZ VAJADZĪGĀM PIEDERUMIEM SĀKUMAM. Lai sāktu darbu, jums ir nepieciešamas baterijas un SDHC atmiņas karte. 

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!