0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Browning 2018 Strike Force Extreme meža kamera

  • Ražotājs: Browning
  • Produkta kods: BTC5HDX
  • Pieejamība: 1 - 3 nedēļu laikā
  Garantija 2 gadi

  143.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties
  Tehniskie parametri
  Noteikšanas attālums: 25 m
  Barošanas veids: 6 AA baterijas (NiMH lādējamās, Litija vai Alkaline)
  LED viļņa garums: Redzams
  Izņemama atmiņas karte: SDHC (≤ 32 GB)
  Skata leņķis: 45°
  Sensora ieslēgšanās laiks: 0.38 s
  Frekvenču diapazons: Nav
  Ūdenszīme uz attēla: Datums, laiks, temperatūra, mēness fāze, gaisa spiediens
  Displeja izmērs:
  Video un attēla īpašības:
  Attēla izšķirtspēja: 16MP / 8MP / 3MP / 2MP
  Secīgu attēlu uzņemšanas režīms: 1 - 8
  Video izšķirtspēja: 720p HD
  Video garums: 5 - 120 s
  Vispārīgi
  Krāsa: Kamuflāža
  Izmēri, mm: 63 x 83 x 114
  Iekļautie aksesuāri
  Programmatūra: Browning Buck Watch Time Lapse Viewer Software

  Browning 2018 Strike Force Extreme ir viens no Browning modeļiem ar neredzamo zibspuldzi. Galvenā atšķirība starp Strike Force Extreme un Spec Ops Advantage ir video izšķirtspēja. Browning 2018 Dark Ops Extreme ir ātra reakcija un atkopšanas laiks, un tajā var ierakstīt gan fotoattēlus, gan videoklipus. Video var uzņemt 720p HD izšķirtspējā. Ja jūs meklējat mazu, kvalitatīvu, ātru un uzticamu meža kameru, kas var ierakstīt gan fotoattēlus, gan video par zemu cenu, šī ir viena no jūsu labākajām izvēlēm. Ja vēlaties lielāku video izšķirtspēju, izmēģiniet Browning Spec Ops Advantage.

  Browning 2018 Strike Force Extreme ir pilnīgi neredzama infrasarkanā zibspuldze. Šai meža kamerai ir ātra reakcija un atkopšanas laiks, un tā var izveidot gan fotoattēlus, gan videoklipus. Video tiek veidoti 720p HD izšķirtspējā. Kamera darbojas līdz 6 mēnešiem, izmantojot 6 AA baterijas. Browning 2018 Strike Force Extreme darbojas ar SDHC atmiņas kartēm (iesakām izvēlēties 10. vai augstāku klasi), kas spēj ātri ierakstīt kartē 720p HD video. Browning klāstā ir vairāki modeļi, kas pieejami mūsu veikalā. Galvenās atšķirības starp modeļiem ir zibspuldzes tipā (neredzamā vai redzamā infrasarkanā), izmēros (daži modeļi ir mazāki un darbojas ar 6 baterijām, bet citi ir nedaudz lielāki un darbojas ar 8 baterijām) un video izšķirtspējā (720p HD) vai 1080p FULL HD). Visbeidzot, modeļos ir nelielas atšķirības sensora uztveršanas ātrumos. Browning meža kameras ir lieliska alternatīva Bushnell meža kamerām. Tās ir lētākas, ļoti līdzīgas kvalitātes un izturības ziņā, tās parasti rada augstākas kvalitātes nakts ierakstus (foto un video), un ir aptuveni tikpat ātri iedarbināmas, ai gan Browning kameras parasti ir ātrākas, ja tās ir iestatītas video režīmā.

  PIEZĪME: VISAS KAMERAS PĀRDOTAS, BEZ VAJADZĪGĀM PIEDERUMIEM SĀKUMAM. Lai sāktu darbu, jums ir nepieciešamas baterijas un SDHC atmiņas karte. 

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!