0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Sīkdatņu lietošana

  Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē www.ieskaties.lv

  Šajā vietnē tiek lietotas sīkas teksta datnes jeb sīkdatnes (angļu valodā “cookies“), lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošināt tās teicamu darbību. Tālāk aicinām iepazīties ar sīkdatņu izmantošanas principiem .

  Šīs vietnes īpašnieks un uzturētājs ir Omicron SIA. Sīkdatņu izmantošanas laikā var tikt apstrādāti personīgie dati. Iesakām iepazīties ar privātuma politiku. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat šeit aprakstītajam sīkdatņu izmantošanas veidiem (ja vien jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes).

  Kas ir sīkdatne?

  Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

   

  Google Analytics sīkdatnes

  Šajā tīmekļa vietnē ir uzstādīts “Google Inc” izveidotās programmas “Google Analytics” veidotās sīkdatnes. “Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas mērķis ir ieskaties.lv tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā http://www.google.com/analytics/terms/us.html. Ja Jūs vēlaties, lai ieskaties.lv neiegūst informāciju par Jūsu aktivitātēm ieskaties.lv tīmekļa vietnē, Jums jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881) papildrīks. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.

   

  Google Adwords sīkdatnes

  Šī vietne izmanto Google AdWords atkārtota mārketinga pakalpojumu, kas izvietos reklāmu trešo personu vietnēs (ieskaitot Google) mūsu iepriekšējiem apmeklētājiem. Jūs varat veikt iestatījumus, kādā veidā Google reklamējas, izmantojot Google Ad Preferences lapu, un, ja Jūs vēlaties, Jūs varat atteikties no sīkdatņu izmantotās, uz interesēm balstītas reklāmas, izmantojot opt out of interest-based ads lapu (atteikties no uz interesēm balstītam reklāmām) - https://support.google.com/ads/answer/2662922?hl=ne

   

  Facebook sīkdatnes

  Šajā tīmekļa vietnē ir uzstādīts rīks "Facebook pixel". Šī rīka izmantošanas mērķis ir satura un reklāmu pielāgošana Facebook lietotājiem.

   

  Citas sīkdatnes

  Ieskaties.lv neizmanto citas trešo pušu, izsekošanas vai reklāmas sīkdatnes.

   

  Kā atteikties no sīkdatņu saņemšanas?

  Lielākajai daļai pārlūkprogrammu var norādīt, ka nevēlaties saņemt sīkdatnes vispār vai tikai no kādas specifiskas tīmekļa vietnes. Visas mūsdienu pārlūkprogrammas ļauj mainīt sīkdatņu saņemšanas iestatījumus. Šie iestatījumi parasti ir pieejami pārlūkprogrammas opciju vai preferenču izvēlnē.

  Turpmāk minētās vietnes palīdzēs saprast, kā mainīt šos iestatījumus. Sīkākai informācijai varat izmantot arī pārlūka palīdzības opciju.

  Resursi internetā:

  Ja vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatnēm un to izmantošu Internet tīklā, jums var noderēt turpmāk minētās saites.

  Microsoft sīkdatņu ceļvedis

   

  Viss par sīkdatnēm

  Saziņas veidlapa

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!