0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Lietošanas noteikumi

  1. Piemērošanas joma

  Piemērojami vienīgi mūsu Vispārējie noteikumi. Mēs neatzīstam noteikumus, kas ir pretrunā ar mūsu Noteikumiem, ja vien mēs skaidri tiem neesam piekrituši rakstiskā formā.

  2. Līguma noslēgšana

  Pirkuma līgums netiek noslēgts pirms preču piegādes vai atsevišķa rakstiska apstiprinājuma ar piegādes apliecinājumu nodrošināšanas. Līgums netiek noslēgts ar automātisko e-pasta ziņojumu, kurā tiek apstiprināta pasūtījuma pieņemšana.

  Lai arī mēs cenšamies pēc iespējas samazināt piegādes termiņu kavējumus un izslēgt piegādes neiespējamību, regulāri atjauninot mūsu datubāzi, mēs to nevaram izslēgt pilnībā.

  3. Piegādes maksa

  Piegādes maksa ir atkarīga no iepakojumu daudzuma un svara, kā arī no galamērķa adreses. Ja Jūs pievienojat preces savam iepirkumu grozam un ievadiet savu adresi, Jums tiks uzrādīta precīza piegādes maksa pirms Jūs veicat pasūtījumu.

  Ja gadījumā nepieciešama piegāde ārpus Latvijas robežas, piegādes izmaksas atkarīgas no apjoma un svara un tās Jūs varat uzzināt šeit.

  Ņemot vērā to, ka piegādes maksa attiecībā uz noteiktiem produktiem un galamērķa valstīm ir ievērojami augstāka, mēs paturam tiesības no Jums iekasēt patieso piegādes maksu, kas var atšķirties no norādītajām standarta likmēm. Taču šādos retos gadījumus mēs vienmēr ar Jums sazināsimies pirms preču izsūtīšanas.

  4. Cenas

  Norādītas cenas ir galīgās preču cenas, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN). Pasūtījumiem ar piegādes adresi ārpus Eiropas Savienības cenas ir norādītas kā neto cena. Noteiktos gadījumos pasūtītājam pēc piegādes papildus ir jānomaksā arī muitas nodevas vai importa nodokļi.

  5. SIA Omicron “#KONKURSS pārgājienu entuziastiem!” noteikumi:

  1. Konkursa organizētājs ir SIA Omicron , reģistrācijas numurs 40103272028, Varavīksnes gatve 10-52, LV-1082, Rīga.
  2. Konkurss norisinās: 04.10.2019 – 25.10.2019, izloze: 25.10.2019
  3. Konkursā nedrīkst piedalīties SIA Omicron darbinieki, kā arī darbinieku ģimenes locekļi.
  4. Konkurss norisinās sociālajā tīklā www.facebook.com (turpmāk – Facebook). Lai piedalītos Konkursā, dalībniekam ir nepieciešams Facebook konts. Konkursā persona (dalībnieks) var piedalīties tikai vienu reizi.
  5. Konkursā var piedalīties fiziskās personas, kuras ir sasniegušas 18 gadu vecumu.
  6. Konkursa balva ir Yukon Sideview 8x21 binoklis no SIA Omicron: https://www.ieskaties.lv/binokli/yukon-sideview-8x21-binoklis
  7. Lai piedalītos konkursā, Jums ir jāveic sekojošas darbības:
  • Seko @ieskaties.lv Facebook lapai;
  • Dalies (Share ) ar šo ziņu;
  • Atzīmē (Tag) komentārā draugu, ar kuru Tu vislabprātāk dotos pārgājienā pa dabas takām.
  1. Balvu ieguvējs tiks izlozēts starp konkursa dalībniekiem ar internetā pieejamo izlozes rīku palīdzību ( https://commentpicker.com );
  2. Uzvarētājs tiks publicēts 2019. gada. 25. oktobrī interneta vietnē Facebook @ieskaties.lv lapā https://www.facebook.com/ieskaties.lv/
  3. Uzvarētājs balvu varēs saņemt līdz 2019. gada 31. oktobrim personīgi ierodoties SIA Omicron veikalā: Dzelzavas ielā 74-203, Rīgā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.
  4. Balva nav nododama citam un to nevar apmainīt pret naudu vai citām precēm;
  5. Dalībnieks piedaloties konkursā piekrīt, ka SIA Omicron ir tiesīgs brīvprātīgi iesniegtos personas datus un citu savākto informāciju apstrādāt konkursa vajadzībām.
  6. Noteikumi ir publiski pieejami https://www.ieskaties.lv/lietosanas-noteikumi. Piedaloties Konkursā, dalībnieks apliecina, ka ir iepazinies ar tiem, saprot un piekrīt Noteikumiem.

  6. Maksājuma termiņš

  Maksājums par pirkumu ir jāveic pēc līguma noslēgšanas (t.i. kad tiek piegādātas preces vai tiek saņemts rakstisks apstiprinājums ar piegādes apliecinājumu).

  7. Maksājums

  Jūs variet izmantot sekojošus maksāšanas veidus:

  • Bankas pārskaitījums
  • Pēcapmaksa (C.O.D.) gan skaidrā naudā, gan ar karti;
  • Norēķināties mūsu veikalā - Dzelzavas ielā 74-203, Rīga - gan skaidrā naudā, gan ar karti;
  • Mēs pēc pieprasījuma varam izrakstīt rēķinu juridiskām personām;

  8. Īpašumtiesības

  Piegādātās preces paliek SIA ieskaties.lv īpašumā līdz pilnīgai to apmaksai.


  Informācija par atteikuma tiesību izmantošanu

  Atteikuma tiesības

  Jums ir tiesības attiekties no šī līguma 14 dienu laikā, nenorādot konkrētu iemeslu. Atteikuma periods beidzās pēc 14 dienām no brīža, kad fiziski ir saņemts pasūtījums (piegādes laiks netiek iekļauts šajā periodā).

  Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums mūs ir jāinformē (Omicron SIA, info@ieskaties.lv, tālr. +371 29339941) par savu lēmumu atteikties no šī līguma skaidri saprotamā paziņojumā (piemēram, nosūtot to pa pastu, faksu vai e-pastu). Jūs variet izmantot pievienoto atteikuma formu, taču tas nav obligāti.

  Lai tiktu uzskatīts, ka atteikums ir iesniegts noteiktajā termiņā, pietiek ar saziņas par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīšanu pirms atteikuma perioda termiņa beigām.

  Atteikuma sekas

  Jā Jūs atsakieties no šī līguma, mēs Jums atgriezīsim visus no Jums saņemtos maksājumus, tai skaitā piegādes maksu (izņemot papildus izmaksas, kas radušās saistībā ar Jūsu izvēlētu piegādes veidu, kas nav pats lētākais mūsu piedāvātais standarta piegādes veids), bez pārmērīgas vilcināšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kurā mēs tiekam informēti par Jūsu lēmumu atteikties no šī līguma. Mēs veiksim šādu līdzekļu atmaksu, izmantojot to pašu maksāšanas veidu, ko Jūs esat izmantojis pirkumam, ja Jūs skaidri nebūsiet pieprasījis kā savādāk, taču jebkādā gadījumā par šādu līdzekļu atgriešanu no Jums netiks iekasēti nekādi papildus maksājumi.

  Mēs esam tiesīgi aizturēt līdzekļu atgriešanu līdz mēs esam saņēmuši atpakaļ preces vai Jūs esat sniedzis pierādījumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kurš no tiem iestājas agrāk.

  Jūsu pienākums ir nosūtīt atpakaļ preces un nodot tās mūsu rīcībā bez nepamatotas kavēšanās, taču jebkurā gadījumā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs no Jums esam saņēmuši saziņu par atteikumu no šī līguma. Termiņš tiek ievērots, ja Jūs nosutāt preces atpakaļ pirms šī 14 dienu perioda beigām.

  Jūsu pienākums ir segt tiešās izmaksas, kas saistītas ar preču atgriešanu. Jūs esat atbildīgi par preču vērtības samazinājumu no darbībām, kas nav nepieciešamas, lai apzinātu preču veidu, īpašības un funkcionalitāti.

  9. Sūdzības/Bojājumi transportēšanas laikā

  Ja uz iepakojuma pēc piegādes ir redzamas bojājumu pazīmes, no šādas piegādes ir jāatsakās un par to ir jāinformē piegādātājs (lūdzu, piefiksējiet piegādātāja nosaukumu) vai piegādes saturs un preču stāvoklis ir jānovērtē piegādātāja klātbūtnē. Jebkurā gadījumā mēs Jūs lūdzam dokumentēt jebkādus bojājumus bojājumu protokolā.

  Ja Jūs konstatējat, ka preces ir bojātas, pēc iepakojuma atvēršanas, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums, lai mēs varētu ziņot par šādiem bojājumiem piegādes uzņēmumam (tālr. +371 29339941, info@ieskaties.lv). Mēs lūgsim Jūs sadarboties, lai atrisinātu pretenzijas par bojājumiem, kas radušies transportēšanas laikā. Šī iemesla dēļ mēs Jūs lūdzam saglabāt iepakojumu kā pierādījumu un atturēties no bojāto preču izmantošanas. Turklāt Jūs variet mums palīdzēt, uzņemot attēlus, lai bojājumus dokumentētu.

  Kļūdainas piegādes gadījumā mēs Jūs lūdzam sazināties ar mums pirms preču atgriešanas. Ja Jūsu sūdzība būs pamatota, mēs segsim izdevumus, kas saistīti ar preču atgriešanu.

  10. Garantija

  Patērētājiem sniegtais garantijas periods ir divi gadi attiecībā uz jaunām precēm un viens gads attiecībā uz lietotām precēm. Uzņēmumiem sniegtais garantijas periods ir viens gads attiecībā uz jaunām precēm, taču garantija netiek sniegta attiecībā uz lietotām precēm.

  ​Remonta nepieciešamības gadījumā lūdzam sazināties ar mums elektroniski- info@ieskaties.lv

  11. Atbildība, autortiesības un datu aizsardzība

  11.1. Atbildība par saturu

  Mūsu interneta veikala lapu saturs ir veidots ar visbālākajiem nodomiem. Taču mēs negarantējam, ka tas pilnīgs, precīzs un iekļauj pašu jaunāko informāciju.

  Daļa no satura citās valodās ir tulkota, izmantojot automātisku tulkošanas programmu. Mēs neuzņemamies atbildību par jebkādām kļūmēm tulkojumā.

  11.2. Atbildība par saitēm

  Mūsu interneta veikalā ir saites uz trešo pušu mājaslapām. Mēs neuzņemamies atbildību par šo mājaslapu saturu. Par šo saturu ir atbildīgi attiecīgo mājaslapu administratori. Mēs esam pārbaudījuši, vai šajās ārējās saitēs nav nelegāls saturs un tās nav pretrunā ar likumu. Taču būtu nepamatoti no mums sagaidīt to, ka mēs veiksim pastāvīgu satura pārbaudi bez jebkādām konkrētām pazīmēm par iespējamiem likumpārkāpumiem. Uzzinot par jebkādiem likumpārkāpumiem, saite uz attiecīgo mājaslapu tiks nekavējoties izņemta.

  11.3. Autortiesības

  Ar autortiesībām aizsargāto saturu, kas atrodams mūsu mājaslapām, nedrīkst kopēt, pārveidot, izmantot vai izplatīt bez mūsu rakstiskas piekrišanas.

  11.4. Datu aizsardzība

  Ievācot, apstrādājot un izmantojot trešo pušu personas vai cita veida datus, mēs tos aizsargājam ar vislielāko piesardzību un ievērojot mūsu Likumdošanu, kā arī citas saistītās tiesību normas.

  Lai nodrošinātu maksimālu konfidencialitāti, pārsūtot personu datus, mēs izmantojat SSL šifrēšanas tehnoloģiju.

  Saziņas veidlapa

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!