0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Uovision Compact 4G LTE Cloud 20MP Full HD meža kamera

  • Ražotājs: Uovision
  • Produkta kods: 90-121
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  280.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties
  Tehniskie parametri
  Gaismas diodes: 40 melnā filtra diodes
  Noteikšanas attālums: 15 m
  Barošanas veids: 4/8/12 AA baterijas vai ārējā baterija 6V / AC adapteris 100 - 240V
  LED viļņa garums: 940 nm
  Skata leņķis: 64°
  Sensora ieslēgšanās laiks: 0.4
  Frekvenču diapazons: 4G LTE
  Atmiņas karte: SD, SDHC (≤ 32 GB) (nav iekļauta)
  Video un attēla īpašības:
  Attēla izšķirtspēja: 20MP / 16MP / 12MP / 8MP / 5MP / 3M
  Attēla formāts: JPEG / 16 : 9
  Secīgu attēlu uzņemšanas režīms: 1 - 10 attēli vienā reizē
  Intervāla attēli: 5 sekundes līdz 1 stunda
  Video izšķirtspēja: Full HD 1920×1080 (1080p), HD 1280×720 (720p), 640×480 (VGA), 320×240
  Video formāts: 1080P AVI H.264
  Video garums: 5 līdz 60 sekundes
  Attēlu pārraide: 4G tehnoloģija, patērē 160 mA līdz 320 mA
  Video pārraide: Līdz 5 sekunžu garumam, patērē 180 mA līdz 334 mA
  Iespēja redzēt attēlu, atskaņot video:
  Darbības īpašības
  Darbības spriegums (volti / baterija): 6 V
  Aizsardzības līmenis: (IP kods) IP66
  Darbības temperatūra (°C): -20 ... +60
  Mainīgs jaudas patēriņš: < 300 μA
  Vispārīgi
  Svars (kg): 0.495
  Izmēri, mm: 140 x 87 x 55
  Garantija: 2 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  GSM antena:
  Lietotāja rokasgrāmata:
  Montāžas siksna:
  USB kabelis:

  Uovision kameras, kas basltītas uz attēlu saglabāšanu mākonī / lietotnē, ir viegli pārvaldāmas, izmantojot bezmaksas lietotni un / vai tīmekļa portālu. Tas nozīmē, ka jūs pilnībā kontrolējat savas kameras un attēlus, lai kur jūs atrastos.

  Mākoņkameru priekšrocības salīdzinājumā ar “tradicionālajiem modeļiem” ir šādas:

  • Ļoti viegli uzstādīt / sākt darbu.
  • Visi attēli un videoklipi tiek apkopoti bezmaksas APP un tīmekļa portālā, kas sniedz labu priekšstatu par jūsu attēliem un kamerām.
  • Katram kontam var pievienot neierobežotu skaitu kameru.
  • Var izveidot līdz 12 viesu kontiem un koplietot 12 kameras. Lieliski piemērots medību komandām un asociācijām, valdības departamentiem, vietējām iestādēm un uzņēmumiem utt.
  • Nosūta augstas izšķirtspējas attēlus un video mākoņpakalpojumam.

  Lietotne ātri saņem fotoattēlu un video informāciju no jūsu kameras, un sniedz ļoti labu pārskatu par kameras iestatījumiem, optimāli strukturējot attēlus neatkarīgi no jūsu izmantoto kameru skaita. Jums ir pilna piekļuve kameras fotoattēliem un videoklipiem, un jūs varat mainīt visus lietotnes vai tīmekļa iestatījumus neatkarīgi no tā, kurā pasaules vietā atrodaties. Uzstādīšana arī ir vienkārša - kamera automātiski izveido savienojumu ar operatora tīklu un ātri savienojas ar lietotni!

  Foto un video kvalitāte:

  Uovision Compact LTE (4G) 20MP nodrošina ļoti augstu attēla kvalitāti neatkarīgi no tā, vai tā ir diena vai nakts. Kamerai var iestatīt šādas izšķirtspējas: 3MP, 5MP, 8MP, 10MP, 12MP un 20MP. Kameras noteikšanas laikā var iestatīt 1-10 attēlu secīgu uzņemšanu. Video kvalitāte ir regulējama trīs dažādās izšķirtspējās, 1080P (Full HD) vai 720P un VGA, visas trīs ar skaņas ierakstīšanu (ja vēlaties, skaņas ierakstīšanu var izslēgt). Naktīs kamera uzņem melnbaltus attēlus, jo kamera rūpējas, lai dzīvnieki netiktu nobiedēti un netiktu pakļauti atklāšanai. Kamera ir aprīkota ar jaunizveidotu IR zibspuldzi, lieljaudas LED (melnais IR), kas nodrošina daudz vienmērīgāku gaismas plūsmu nekā līdz šim, ar aptuveni 15 metru diapazonu. Regulējams 2 dažādos izmēros.

  Kameras ainas režīms:

  Glory Compact (4G) 20MP Cloud ir foto funkcija, ko sauc par kameras ainas / ainas režīmu, kas ir pilnīgi unikāla šāda veida kamerām! Praksē šī funkcija nozīmē, ka jūs varat optimizēt fotografēšanu, pamatojoties uz motīva vai objekta veidu, kuru vēlaties uzņemt, lai sasniegtu vēl labāku rezultātu.
  Zemāk varat izlasīt, ko kamera dara dažādos ainas režīmos:

  • Auto - Šis režīms ir piemērots lielākajai daļai situāciju, un mēs iesakām sākt ar šo kā noklusējuma režīmu. Automātiskajā režīmā kamera uzņem attēlus ar izšķirtspēju 8MP dienas laikā un 3MP attēlus naktī.
  • Tuvs objekts - Šī opcija ir piemērota, ja fotografējamā objekta diapazons būs ne vairāk kā 5 metri. IR zibspuldze ir optimizēta, lai novērstu pārmērīgu ekspozīciju. Kameras fokusa attālums ir 3 metri.
  • Mobils objekts - Šī opcija ir paredzēta ātri kustīgiem objektiem, kamerai ir iestatīts īsāks aizvara ātrums, lai samazinātu kustības izplūšanu.
  • Stacionārs objekts: Šajā ežīmā kamerai būs salīdzinoši ilgs aizvara ātrums, lai radītu gaišāku attēlu nekā “normāli”. Fotografējamam objektam šajā pozīcijā jābūt samērā nekustīgam.
  • Dzenoties pēc fotoattēla: Kamera ļauj aktivizēt PIR / kustības sensoru līdz 3 reizēm 15 sekunžu laikā, neierobežojot PIR intervālu, lai vienā PIR braucienā varētu iegūt vairāk attēlu.

  SŪTĪŠANAS funkcionalitāte:

  Kamera pārraida attēlus un video 4G tīklā. Kopā ar attēlu jūs iegūsit informāciju par fotoattēla uzņemšanas datumu un laiku, temperatūru, akumulatora stiprumu, mēness fāzi, signāla stiprumu (GSM) un SD kartes (atmiņas kartes) statusu. Attēls tiek uzņemts, jo tika aktivizēts PIR / kustības sensors, tas ir laika nobīdes / laika radīts attēls vai attēls tika pieprasīts, izmantojot APP / SMS.

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!