0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Pulsar Digex N455 tēmēklis

  • Ražotājs: PULSAR
  • Produkta kods: 76642
  • Pieejamība: Nav noliktavā
  Garantija 2 gadi

  1,250.00€

  Prece nav noliktavā, lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu preces pieejamību!

  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties
  Optiskās īpašības:
  Palielinājums: 4 ... 16 x
  Lēcas diametrs (mm): F50/1.2
  Redzes lauks, horizontāli * vertikāli (grādos): 6.5 x 11.4
  Acs reljefs (mm): 50
  Dioptriju regulēšana: -2.5 / +5
  Minimālais fokusēšanas attālums (m): 5
  Maksimālais darbības attālums (m): 500
  Izšķirtspēja
  Ekrāna tips / izšķirtspēja (pikseļi): AMOLED 1024x768
  Iebūvēts IR izgaismotājs
  Tips/ IR viļņa garums, nm: LED / 940
  Darbības diapazons: Neredzams
  IR optiskā jauda, mW 250
  Darbības īpašības
  Klikšķa diapazons H/V, mm@100m: 2000 / 2000
  Ārējās strāvas padeve (volti): 5V - USB
  Aizsardzības līmenis: (IP kods) IPХ7
  Atsitiena izturība (uz ieroča), (džouli): 6000
  Akumulatora darbības ilgums (stundās): 5+
  Akumulatora tips: Duāla Li-Ion B-Pack Mini Power: 2Ah ārējā baterija / 3.2 Ah Baterija (iekšējā)
  Enerģijas padeve: 3.1 - 4.2
  Ieroča stiprinājuma veidi: Standarta 30 mm gredzeni
  Akumulatora jauda, mAh: 2000 (ārējā) + 3200 (iekšējā)
  Elektroniskās īpašības
  Sensora tips / izšķirtspēja (pikseļi): CMOS 1280x720
  Video ierakstītājs
  Video izšķirtspēja (pikseļos): 1024x768
  Attēla izšķirtspēja (pikseļos): 1024x768
  Video / attēla formāts: .mp4 / .jpg
  Iebūvēta atmiņas karte: 16 Gb
  Wi-Fi kanāls
  Frekvence: 2.4GHz
  Standarts: 802,11 b/g/n
  Uztveršanas diapozons (m): 15
  Vispārīgi
  Svars (kg): 0.95
  Izmēri, mm: 388 x 78 x 78
  Darbības temperatūra (°C): -25 ... +50
  Garantija: 3 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  Lietotāja rokasgrāmata:
  Tīrīšanas lupatiņa:
  Lēcas tīrīšanas lupatiņa:
  Soma:
  Papildu akumulatora tvertne:
  Akumulatora lādētājs:
  Akumulators:
  USB kabelis:
  Bateriju konteinera maisiņš:

  Redzamības diapazons naktī: pārsniedz 500 m

  Augsta jutība naktī, augstas izšķirtspējas displejs un sensors, plaša spilgtuma un kontrasta iestatījumu izvēle, kvalitatīva ātrdarbīga optika, liels palielinājums un iebūvēts jaudīgs infrasarkanais piegaismotājs darbībai pilnīgā tumsā, padara Digex par ideālu rīku mežacūkas, brieža vai aļņa pamanīšanai 450–550 metru attālumā.

  Metāla korpuss

  Tēmēkļa metāla korpuss ir vienlaikus gan izturīgs, gan viegls. Pretnodiluma pārklājums saglabās Digex pienācīgu ārējo izskatu daudzu gadu garumā.

  Iebūvēts video un skaņas ierakstītājs

  Fotoattēlu un video uzņemšana ir nevainojama, izmantojot Digex iebūvēto video rakstītāju. Fotoattēlu un video saturs tiek saglabāts iekšējā atmiņā un to var viegli pārsūtīt uz datoru/klēpjdatoru, izmantojot vadu savienojumu, vai bezvadu režīmā uz jūsu viedtālruni vai planšetdatoru, kurā darbojas ar operētājsistēmu iOS un Android saderīga lietotne Stream Vision.

  Augstas izšķirtspējas (HD) sensors

  Ļoti jutīgais CMOS sensors ar 1280×720 HD izšķirtspēju nodrošina ļoti skaidru attēlu ar precīzu detaļu atveidi.

  Uzlabota jutība naktī

  Digex izmanto patentētu programmatūru, jaunākās elektronikas detaļas un signāla apstrādes algoritmus, kas ļauj nodrošināt vienu no nozarē augstākajām jutības vērtībām infrasarkano staru spektrā (nakts jutība). To visu apvienojot, rodas ierīce, kas pasīvajā režīmā nevainojami darbojas dziļā krēslā, pat naktī, neieslēdzot IR apgaismojumu. Augsta jutība diapazonā no 900 līdz 950 nm ļauj izmantot Digex digitālos tēmēkļus ar neredzamiem infrasarkanajiem piegaismotājiem.

  Viegla uzstādīšana

  Digex korpusa vidusdaļa ir 30mm caurule, kas ir standarta izmērs dienas optiskajiem tēmēkļiem. Šis faktors ļauj Digex ērti savienot ar dažāda veida medību ieročiem, izmantojot jau pārbaudītus risinājumus.

  Maināms palielinājums no 4x līdz 16x

  Digex piedāvā gan optisko palielinājumu, gan 4x digitālo tālummaiņu diapazonā no 4x līdz 16x. Tālummaiņu iespējams mainīt uzreiz pa 2x soļiem vai 0.1x, lai iegūtu patiesi optimālu, pielāgotu redzes lauku.

  Mērogojami ballistiskie tēmēkļa tīkli

  Ballistiskie tīkliņi tiek mērogoti proporcionāli tēmēkļa palielinājuma izmaiņām, līdzīgi kā tīkliņi, kas novietoti optisko tēmēkļu pirmajā fokusa plaknē. Tīkliņu daļu leņķa izmēri nemainās visos palielinājumos, kas ļauj ātri izmērīt attālumu un pielāgot, šaujot dažādos diapazonos.

  Režīms “Attēls attēlā” (Picture in Picture, PiP)

  Šis režīms uzlabo precizitāti, parādot tēmekļa tīkla apgabala palielinātu attēlu displeja augšdaļā. PiP izmanto tikai 10 % laukuma, un skata lauks paliek virtuāli neaizsegts vienlaicīgai PiP and FOV (redzes lauka) skatīšanai.

  Savienotā nepārtrauktās barošanas sistēma

  Digex tēmēklis tiek darbināts ar divām atkārtojami uzlādējamām baterijām: vienu iebūvētu un otru nomaināmu, kas atrodas bateriju nodalījumā. Pēc akumulatora izlādes bateriju nodalījumā, tēmēklis automātiski pārslēdzas uz iebūvēto akumulatoru. Nomainā,o akumulatoru var noņemt un nomainīt dažu sekunžu laikā. Maiņas laikā, tēmēklis pārslēdzas uz iekšēju akumulatoru bez izslēgšanās.

  Atjaunojama programmatūra

  Lai pārbaudītu atjauninājums un instalētu jaunu programmaparatūru, ir nepieciešams viedtālrunis un bezmaksas aplikācija StreamVision, kā arī piekļuve internetam. Atjauninājumi ļauj lietotājam saņemt jaunas funkcijas un labojumus savai ierīcei.

  Neredzams infrasarkanais piegaismotājs

  Digex N455 ir aprīkots ar lielas intensitātes, noņemamu un nepamanāmu 940 nm infrasarkano piegaismotāju, kas darbojas “neredzamajā” diapazonā. Trīs pakāpju regulēšanas iespēja ļauj panākt teicamu infrasarkano izgaismojumu virtuāli jebkurā vidē.

  StreamVision lietotne, attālināti lietošana un tiešraides straumēšana, izmantojot viedtālruni

  Izmantojot bezmaksas iOS un Android saderīgo, StreamVision lietotni, Digisight Ultra izveido savienojumu caur Wi-Fi moduli, lai reāllaikā ļautu attēlus un video pārsūtīt uz viedtālruņiem un citām bezvadu ierīcēm, straumēt kadrus YouTube un citās tiešsaistes platformās (atkarībā no modeļa) un pat ļauj izmantot viedtālruni kā tālvadības pulti tēmēklim.

  Augsta kalibra atsitiena pretestība: 12. kalibrs, 9,3×64, .375 H&H

  Digex digitālajiem tēmēkļiem ir augsta triecienizturība, kas ļauj izmantot liela kalibra medību šautenes, piemēram, 9,3×64, .30–06, .300, .375. u. c., kā arī gludstobra un airsoft pneimatiskos ieročus.

  Pilnībā ūdensdrošs

  Ūdensnecaurlaidības klase IPX7 ļauj efektīvi izmantot Digex mitrumā, pat stipra lietus laikā, sniegā un vienu metru zem ūdens līdz 30 minūtēm (standarts IEC 60529).

  10 tīkliņa formas 8 krāsu režīmos

  Tīkliņš ir elektronisks un vienmēr atrodas vienā plaknē ar mērķi. Digex ir desmit dažādu formu un funkciju tīkliņi (tieša šaviena veida, ballistiski, pielāgojami un regulāri), visi pieejami astoņās krāsās.

  Precīza tālummaiņas “piešaušana”

  Lietotājs var “piešaut” digitālo tēmēkli ar pamata palielinājumu vai ar tālummaiņu, klikšķa vērtībai samazinoties, kad palielinās tālummaiņas vērtība. Maksimālajā palielinājumā tēmēkļa tīkla solis ir mazāks par 0,1 MOA. Mērķēšanas punkts ir stabils visā palielinājuma diapazonā.

  5 atsevišķi šaušanas profili / 50 attālumi

  Nulles iestatījumi tiek saglabāti šaušanas profilā. Digex N455 tēmēklis ļauj lietotājam izveidot līdz pieciem šaušanas profiliem dažādām ieročiem un patronām. Katrā profilā var būt līdz 10 nulles attālumiem.

  Ātrs ierīces ieslēgšanās laiks

  Digex ieslēdzas trīs sekunžu laikā pēc ON pogas nospiešanas.

  Platleņķa okulārs

  Sarežģītā platleņķa sešu objektīvu okulāra redzes lauyks ir 30 grādi. Savienojumā ar HD AMOLED displeju, okulārs nodrošina bagātīgu un dziļu attēla uztveri.

  Programmatūras jutīguma uzlabošanas algoritms SumLight

  Funkcija SumLight palielina sesnora jutīgumu, kas naktī, vājā apgaismojumā ļauj veikt pasīvu novērošanu (ar izslēgtu IR). Programmatūra automātiski aktivizē algoritmus (piemēram, bakus esošo pikseļu signālu summēšana, kadru pievienošana), tādējādi palielinot jutīgumu, vienlaikus saglabājot pietiekamu attēla kvalitāti.

  Lieotājam draudzīga vadība

  Digex ir viegli lietojams. Ieslēgšana/izslēgšana, video ierakstīšana, tālummaiņas iestatīšana un PiP režīms tiek aktivizēti ar īpašām pogām, kas viegli izvietotas tēmēkļa korpusa augšdaļā. Pārējās funkcijas tiek pārvaldītas ar kontrolieri, kas darbojas gan kā ritenis, gan kā poga.

  Plašs darbības temperatūru diapazons (-25...+50 °C)

  Digex tēmēkļi ir efektīgi lietošanai zemā temperatūrā (līdz -25 °C). Sala izturīgs AMOLED displejs piedāvā ātru reakcijas ātrumu un nodrošina skaidru attēlu, vērojot pat ātri kustīgus objektus.

  Sāniskas sasveres un pacēluma leņķa sensors

  Iebūvēts akselerometrs / žiroskops uzlabo precizitāti, precīzi identificējot slīpumu un leņķus, kas lielāki par 5°, ar bultiņu, kas norāda sānu slīpuma virzienu un pakāpi. Palielināti leņķi tiek parādīti ar papildu bultiņām. Turklāt tēmēkli var iestatīt uz automātisku izslēģsanu, kad tas atrodas ne-šaušanas pozīcijā. Vienības darbību var atspējot, ja vertikālais leņķis ir lielāks par 70° vai horizontālais leņķis ir lielāks par 30°.

  Pielāgojama automātiska izslēgšana

  Šis iestatījums automātiski izslēdz tēmēkli, tiklīdz tā ir nestrādājošā stāvoklī noteikta laika intervālu - slīpma leņķis vairāk nekā 70 grādi vertikāli (uz augšu/leju) vai 30 grādi horizontāli (pa labi/kreisi).

  Stadiometriskais attāluma mērītājs

  Viena no noderīgākajām Digex īpašībām ir stadiometriskais tālmērs - dinamiskā diapazona mēroga skala, kas paredzēta, lai palīdzētu noteikt attālumu objektiem ar zināmu augstumu - 1.7m (brieži), 0.7m (mežacūkas) un 0.3m (truši).

  Noņemama acs gumija ar magnēta fiksāciju

  Noņemamā acs gumija tiek uzztādīta uz okulāra un tiek noņemta no tā pāris sekundēs. Lietošanai naktī acs gumija pasargā mednieku no gaismas izstarojuma no mikro displeja un palīdz novietot aci pret tēmēkļa okulāru.

   

  Kronšteins nav iekļauts tēmēkļa komplektācijā!

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!