0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • OVL Okulārs ExtraFlat 27mm (1.25")

  • Ražotājs: OVL
  • Produkta kods: 20180
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  78.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties
  Optika
  Šķietamais redzes lauks (°): 53°
  Optiskās īpašības:
  Acs reljefs (mm): 23mm
  Veiktspēja
  Fokusa attālums (mm): 27mm
  Sērijas nosaukums: ExtraFlat
  Lēcu skaits: 5
  Vispārīgi
  Savienojums: 1.25"
  Filtru savienojums:

  ExtraFlat ir no malas – līdz malai kropļojumiem brīvi okulāri, nodrošinot izcilu asumu. Okulāru elegantais dizains sevī ietver 5 vai 6-elementu sistēmu un augstas klases sniegumu apbrīnojami pieejamā cenā. Okulāru veidotājs ir sekmīgi uzveicis okulāriem raksturīgo perifērā lauka liekumu, tāpēc Jūs varat izbaudīt pilnībā plakanu, bez kropļojumiem brīvu no cetra līdz pat tālākajai okulāru malai. Šo okulāru optiskais sniegums ir iespaidīgs, tiem raksturīgs nevainojams asums, kontrasts un krāsu atveidojums.

  Visiem Sky-Watcher ExtraFlat okulāriem ir liela un ērta priekšējā lēca, plašs redzeslauks. Pilna redzeslauka acs attālums šiem okulāriem ir pietiekami garš, kas nozīmē, ka caur to varēs skatīties arī ar brillēm. Tāpat arī regulējama okulāra acs kausiņa daļa, kas padarīs novērojumus komfortablus.  Visi šo okulāru elementi ir ar vairākkārtēju platjoslas pretatspīduma pārklājumu, sānu apstrāde ar melnējumu un ir parafokāli. Ļoti skaistais okulāru dizains un tā nobeigums apstrādāts ar eleganti glancētu anodētu alumīniju un rievotu gumijas maliņu papildu aizsardzībai.

  Pieejami 16, 19 & 27 milimetru fokusa attālumos, ar atbilstoši 60°, 65° & 53° redzes lauku un atbilstoši 17, 19 & 23 milimetru pilna redzeslauka acs attālumu. Kā arī paredzēti izmantošanai ar standarta 1,25” filtriem.

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!