0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Pulsar Accolade 2 LRF XP50 Pro termālais binoklis

  • Ražotājs: PULSAR
  • Produkta kods: 77461
  • Pieejamība: Pēc pasūtījuma
  Garantija 2 gadi

  4,690.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties
  Optiskās īpašības:
  Palielinājums: 2.5 ... 20 x (x8 zoom)
  Objektīvs: F50/1.2
  Redzes lauks, horizontāli * vertikāli (grādos): 12.4 x 9.3
  Acs reljefs (mm): 16
  Izejas objektīvs (mm): 5
  Minimālais starpzīlīšu attālums (mm): 56
  Maksimālais starpzīlīšu attālums (mm): 71
  Dioptriju regulēšana: ± 5
  USB savienojums: microUSB
  Maksimālais darbības attālums (m): 1800
  Redzes lauks uz 100m (m): 21.8 x 16.3
  Lāzera tālmēra īpašības
  Viļņa garums (nm): 905
  Tālmērs uztveršanas attālums (m): 1000
  Mērīšanas precizitāte (m): +/-1
  Izšķirtspēja
  Mikro-bolometra displeja izšķirtspēja, (pikseļi): 640 x 480 @ 17 µm (NETD <25 mK)
  Mikrobolometra tips: Uncooled
  NETD, mK <25
  Kadru maiņas ātrums (Hz): 50
  Pikseļa izmērs (µm): 17
  Ekrāna tips / izšķirtspēja (pikseļi): AMOLED 640 x 480
  Darbības īpašības
  Attēlu formāts: .jpg
  Fotoattēlu / video izšķirtspēja: 1024 x 768
  Iebūvētā atmiņa, Gb: 16
  Video formāts: .mp4
  Ārējās strāvas padeve (volti): 5V - microUSB type B
  Akumulatora darbības ilgums (stundās): 9
  Darbības temperatūra (°C): - 25 … +50
  Akumulatora tips: B-Pack (Li-ion)
  Enerģijas padeve: 3.0 - 4.2
  Ūdensizturība:
  Akumulatora jauda, mAh: 6400
  Aizsardzības līmenis (saskaņā ar IEC 60529) IPX7
  Wi-Fi kanāls
  Frekvence: 2.4GHz
  Standarts: 802.11 b/g/n
  Uztveršanas diapozons (m): 15
  Vispārīgi
  Svars (kg): 0.5
  Izmēri, mm: 242 x 75 x 60
  Garantija: 3 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  Lietotāja rokasgrāmata:
  Rokas siksna:
  Lēcas tīrīšanas lupatiņa:
  Soma:
  Kakla siksna:
  Akumulatora lādētājs:
  USB kabelis:

  Termālās attēlošanas nākamais līmenis
  Iebūvēts precīzs lāzer tālmērs
  Mērķa attāluma izpratne ir būtisks faktors pareizai lēmumu pieņemšanai. Iebūvēts lāzera tālmērs ar mērīšanas attālumu līdz 1 kilometram ļauj mērīt attālumus gan atsevišķos mērījumos, gan nepārtrauktas skenēšanas režimos ar precizitāti ± 1 metrs, lai ātri un bez kļūdām novērtētu situāciju.

  Vēl nepieredzēta termālā jutība <25mK NETD
  Ērts iglstošai novērošanai
  Duāla okulāru konfigurācija samazina acu nogurumu ilgākas skatīšanās laikā un uzlabo objektu dabisko izskatu. Cilvēka smadzenes vienlaiksu spēj uzņemt vizuālu informāciju no diviem kanāliem. Pēc tam smadzenes apvieno informāciju vienā attēlā, ja nbovērošanai izmanto vienu aci, smadzenes informāciju saņem tikai ar vienu ievadi. Smadzēnu pastiprinātie centieni ignorēt vizuālās uztveres standarta algoritmu var ātri novest pie tā, ka novērotājs jūtas noguris un skatīšanās ir neērta.

  Attēlu uzlabošanas tehnoloģija
  Pulsar oriģinālā programmatūras funkcija, lai uzlabotu attēla renderēšanu novērošanas zonā. Attēla detaļu palielināšana ievērojami palielina vizuālā mērķa asumu, skaidri identificējot kontūras un redzamības laukā parādot sīkas objekta detaļas (zarus, kokus, stieples) un apgabalus ar nelielām temperatūras atšķirībām. Ši funkcija ir īpaši svarīga trofeju dzīvnkieku kvalitatīvai noteikšanai medību laikā.

  Uztveres diapazons līdz 1800 metriem
  Jāudīgs objektīvs, savienojumā ar 640x480 @ 17 µm īpaši jutīgo termālās attēlveidošanas sensoru nodrošina lieliskas noteikšanas iespējas. Standarta 1,8 m augstu objektu pilnīgā tumsā var noteikt līdz 1800 m attālumam.

  2.5x-20x mainīgs palielinājums
  Digitālā tālummaiņa līdz pat 8x nodrošina uzlabotu fokusu un labāku objekta atpazīšanu ievērojamos attālumos. Tālummaiņa mainās pakāpeniski 2x solī vai nepārtraukti, lai iegūtu patiesi optimālu, pielāgotu redzes lauku konkrētai situācijai.

  Iebūvēts foto un video ierakstītājs ar 16 GB atmiņu
  Iebūvētais videoreģistrators ir lieliska vērtība, kad jāfilmē vai jāfotografē savi novērojumi. Vienu reizi nospiežot pogu REC, tiek uzņemti kadri, kurus viegli kopīgot ar kolēģiem, draugiem un ģimeni. 16 GB iekšējā atmiņa nodrošina daudzas stundas ierakstītu video un daudz fotoattēlu.

  Wi-Fi. Savienošana ar iOS un Android ierīcēm
  Iebūvēts Wi-Fi modulis nodrošina ierīces savienošanu ar Android un iOS viedtālruņiem vai planšetēm. Viedtālruņa un tēmēkļa apvienojums piedāvā unikālu iespēju kopumu, piemēram, tiešu attēlu straumēšanu, ierakstīto failu lejupielādi un kopīgošanu, kā arī programmaparatūras atjaunināšanu un daudzas citas iespējas.

  IPX7 ūdensizturības klase
  IPX7 ir ūdensizturīgs aizsardzībai pret stipriem nokrišņiem, sniegu vai citiem nokrišņiem. Iekārta ir izstrādāta tā, lai tā darbotos nevainojami, pat pēc iegremdēšanas līdz 1 metram ūdens, pat līdz 30 minūtēm.

  Ātri nomaināms lielas ietilpības akumulators (darbības laiks līdz 9 stundām)
  Ātri nomaināmie uzlādējamie akumulatori nodrošina pietiekami daudz enerģijas līdz pat 8 stundām bez pārtraukuma. Ar vienu akumulatora uzlādi ierīce var darboties visu nakti bez nepieciešamības to nomainīt. Jebkuru parasto enerģijas banku, ko iespējams savienot, izmantojot Micro USB, var izmantot kā ārējo barošanas avotu. IPS14 akumulatoru komplekts, kas pieejams kā atsevišķa prece, nodrošina pat līdz 18 stundām ilgu darbības laiku.

  Augstas izšķirtspējas 640x480 tērmālais sensors
  Augsta 640x480 pikseļu izšķirtspēja nodrošina, ka visiem redzamības lauka objektiem ir visaugstākā detalizācijas pakāpe. Ar augstu sensora izšķirtspēju mazākie priekšmeti, t.i., dzīvnieku ektremitātes, zari, lapas, uz fona izskatās dzirdi un skaidri.

  Augsts atjaunināšanās ātrums 50 Hz
  Augsta attēla frekvence (50 herci) nodrošina tērmāla attēla komforta izmantošanu dinamikā (ar ātru novērotāja vai novērojamā objekta kustību).

  Novērošanas režīmi
  Attēlu optimizācija jāveic atkarībā no vides atrašanās vietas un apstākļiem. Kalnos, pilsētās un mežos ir atšķirīga apkārtējā temperatūra. Lai sasniegtu pēc iespējas augstāko attēla kvalitāti, daži iestatījumi ir optimizēti un apkopoti profilos. Tā rezultātā optimizēt attēlveidošanu dažādos apstākļos ir vieglāk. Identifikācijas sākotnējais iestatījums ir vēl vienu optimizēšanas iespēja, kas atvieglo identificēšanu pat lielākos attālumos.

  Pilnu krāsu, HD AMOLED displejs
  Accolade jaunais HD displejs nodrošina izteiksmīgu, bagātīgi kontrastētu un spilgti krāsainu redzes lauku, AMOLED tehnoloģija nodrošina nevainojamu, plūstošu, augstas izšķirtspējas attēlu, tai pat laikā taupot baterijas enerģiju.

  Maināms starpzīlīšu attālums
  Spēja pielāgot attālumu starp okulāriem ļauj lietotājam vislabāk novietot optiku individuālām vajadzībām. Starpzīlīšu attālums katram cilvēkam ir atšķirīgs. Pielāgošana individuālai piemērotībai būtiski uzlabo skatīšanos komfortu un novērš dubultās attēlveiodošanas iespējas.

  Display-off režīms
  Īsas neaktivitātes un labākas slēpšanās laikā ir iespēja ērti izslēgt tikai displeju, nepārtraucot citas ierīces darbības funkcijas. Displeja izslēgšanas izmantošana dod iespēju ātrāk restartēt ierīci, kad jums tā ir visvairāk nepieciešama.

  Ārējais barošanas avots
  Accolade padara ātru un ērtu uzlādi no ārējiem avotiem, piemēram, elektrības bankām, izmantojot Micro USB ligzdu. Elektrības bankas uzlādes ērtums pat uzlabo spēj ieslēgt Accolade ārkārtīgi aukstā laikā, vienlaikus aizsargājot to.

  8 krāsu paletes
  8 krāsu paletes ļauj lietotājam efektīvāk novērot redzes lauku, ļaujot optimizēt ierīci konkrētiem uzdevumiem, kā arī reaģēt uz mainīgiem novērošanas apstākļiem. White Hot, Black Hot un Red Hot ir optimāli objektu noteikšanai, Rainbow un Ultramarine palīdz palielināt atpazīšanas un identificēšanas iespējas. Red Mnochrome, Sepia un Violet ir vispiemērotākās ilgstošai noverošanai naktī.

  Režīms “Attēls attēlā” (Picture in Picture, PiP)
  PiP izmanto tikai 10 % laukuma, un skata lauks paliek virtuāli neaizsegts vienlaicīgai PiP and FOV (redzes lauka) skatīšanai.

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!