0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Pulsar Accolade LRF XP50 termālais binoklis

  • Ražotājs: PULSAR
  • Produkta kods: 77418
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi
  Akcijas prece uz noteiktu laiku
  0Nedēļas
  00 Dienas
  00 h
  00 min
  00 sec
  4,290.00€ 5,190.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties
  Optiskās īpašības:
  Palielinājums: 2.5 ... 20 x
  Digitālais palielinājums: 2x; 4x; 8x
  Objektīvs: F50/1.2
  Redzes lauks, horizontāli * vertikāli (grādos): 12.4 x 9.3
  Izejas objektīvs (mm): 5
  Minimālais starpzīlīšu attālums (mm): 56
  Maksimālais starpzīlīšu attālums (mm): 71
  Dioptriju regulēšana: ± 5
  Minimālais fokusēšanas attālums (m): 3
  USB savienojums: microUSB
  Maksimālais darbības attālums (m): 1800
  Redzes lauks uz 100m (m): 21.8 x 16.3
  Lāzera tālmēra īpašības
  Viļņa garums (nm): 905
  Tālmērs uztveršanas attālums (m): 1000
  Mērīšanas precizitāte (m): +/-1
  Izšķirtspēja
  Mikro-bolometra displeja izšķirtspēja, (pikseļi): 640 x 480
  Mikrobolometra tips: Uncooled
  Kadru maiņas ātrums (Hz): 50
  Pikseļa izmērs (µm): 17
  Ekrāna tips / izšķirtspēja (pikseļi): AMOLED 640 x 480
  Darbības īpašības
  Attēlu formāts: .jpg
  Fotoattēlu / video izšķirtspēja: 640 x 480
  Iebūvētā atmiņa, Gb: 8
  Video formāts: .avi
  Ārējās strāvas padeve (volti): 5V - USB
  Akumulatora darbības ilgums (stundās): 7
  Darbības temperatūra (°C): - 25 … +50
  Akumulatora tips: B-Pack (Li-ion)
  Enerģijas padeve: 3.0 - 4.2
  Ūdensizturība:
  Akumulatora jauda, mAh: 5000
  Aizsardzības līmenis (saskaņā ar IEC 60529) IPX7
  Wi-Fi kanāls
  Frekvence: 2.4GHz
  Standarts: 802.11 b/g/n
  Uztveršanas diapozons (m): 15
  Vispārīgi
  Svars (kg): 0.6
  Izmēri, mm: 164 x 130 x 64
  Garantija: 3 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  Lietotāja rokasgrāmata:
  Rokas siksna:
  Lēcas tīrīšanas lupatiņa:
  Soma:
  Kakla siksna:
  IPS5 baterijas paka:
  Akumulatora lādētājs:
  Akumulators:
  USB kabelis:

  Pulsar termālās optikas jaunākais un mūsdienīgākais sasniegums - Accolade LRF ar iebūvētu lāzera attāluma mērītāju!

  Accolade LRF termālie binokļi ir ar iebūvētu video ierakstītāju, iebūvētu attāļuma mērītāju ar darbības diapozonu līdz 1000m, Wi-Fi moduli un ilgstošas darbības, ātri nomaināmu bateriju.

  Pateicoties augstajai mikro-bolometra sensora izšķirstpējai, Accolade spēj radīt ļoti detalizētu attēlu ar 50 kadriem sekundē.

  Binokļi ir komfortabli ilgstošiem novērojumiem un ir paredzēti lietošanai gan dienas, gan nakts laikā, kā arī nelabvēlīgos laika apstākļos (migla, krēsla, lietus). Binokļiem nav nepieciešams ārējais gaismas avots un tos neietekmē spilgta gaisma.

  Accolade LRF termālie binokļi ir paredzēti nakts medībām, īpašuma uzraudzīšanai, glābšanas operācijām u.tml.

   

  GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS:

  Komfortabls ilgstošai novērošanai

  Ilgstošai novērošanai divu okulāru konfigurācija samazina acu nogurumu un uzlabo objekta dabisko izskatu. Cilvēka smadzenes ir iepriekš sagatavotas, lai saņemtu vizuālo informāciju vienlaicīgi no diviem kanāliem un pēc tam apvienot informāciju vienā attēlā. Ja novērošanai tiek izmantota viena acs, smadzenes saņem informāciju tikai no vienas ieejas. Šādā veidā palielinātie centieni ignorējot smadzeņu vizuālo uztveres standarta algoritmu, novērotājam var rasties noguruma sajūta un neērtums.

  Augstas izšķirtspējas sensors 

  640 x 480 pikseļu augstā izšķirtspēja nodrošina visaugstāko detalizācijas pakāpi uz visiem objektiem, kuri atrodas redzes laukā. Augstā sensora izšķirtspēja ļauj saskatīt mazākus objektus, piem., zari, lapas, dzīvnieka ķermeņa ekstremitātes, kurus attēlo ārkārtīgi sīki un skaidri attiecībā pret fonu. 

  Liels objekta noteikšanas attālums

  Spēja noteikt objektu lielos attālumos ir ļoti svarīga iezīme optikas lietotājiem, izmantojot ierīci āra vidē. Optikas kvalitāte un vislabākais siltuma attēlveidošanas sensors, nodrošina unikālu kombināciju, lai sniegtu pēc iespējas visgarāko noteikšanas diapazonu.

  Plūstošs un pakāpenisks digitālais palielinājums

  Pakāpenisks palielinājums ir perfekts risinājums ļoti ātrai objekta pietuvināšanai. Kad laiks nav noteicošais faktors, bet ir nepieciešams saskatīt sīkas detaļas, tad labāks risinājums būs, ja izmantos plūstošo palielinājumu.

  Mainīgs starpzīlīšu attālums

  Spēja pielāgot attālumu starp okulāriem, lietotājam ļauj pozicionēt optiku pēc individuālām vajadzībām. Starpzīlīšu attālums katram lietotājam atšķiras. Pielāgojot individuālai lietošanai, šī iespēja būtiski uzlabo komfortu un kvalitāti, kā arī novērš dubult-attēla iespēju.

  Bezmaksas Stream vision aplikācija, kura ir saderīga gan ar Android un iOS sistēmām, ļaus lietotājiem savienot personīgos viedtālruņus un planšetdatorus ar Pulsar ierīcēm, izmantojot Wi-Fi tīklu. Ar Stream Vision aplikāciju, lietotājiem ir iespēja pārraidīt video un bildes tiešraidē uz YouTube kanālu, atjaunināt programmaparatūru un attālināti kontrolēt optiku. 

  Režīms “Attēls Attēlā”

  Šis režīms sniedz palielinātu tīkliņa zonas attēlu displeja augšpusē, ar domu, lai varētu pietuvināt objekta detaļas, nepazaudējot apkārtējo redzes lauku.

  Iebūvēts video ierakstītājs

  Šī funkcija ir lielisks ieguvums, kad runa ir par video vai attēlu uzņemšanu reālā laikā. Vienreiz nospiežot taustiņu REC, tiek uzņemts attēla/video materiāls, kuru viegli var koplietot ar kolēģiem, draugiem un ģimeni.

  Iebūvēts Wi-Fi modulis

  Novērošanas ierīces vairs nav tikai optika. Mūsdienu ierīces arvien vairāk tiek veidotas, lai izpildītu vairāku uzdevumu prasības dažādām dzīves situācijām. Pagriežot ierīci uz karsto punktu, paralēli pieslēdzoties viedtālrunim vai planšetdatoram, palielina un uzlabo funkcijas ar iespēju pārvaldīt ierīci attālināti.

  Wi-Fi video pārraide

  Pārraidot video signālu uz viedtālruni vai planšetdatoru – attālinātā novērošana kļūst ievērojami vieglāka. Ja divi cilvēki atrodas netālu viens no otra, abi var redzēt bildi – viens caur ierīces ekrānu, otrs caur savu viedtālruni vai planšetdatoru. Ja situācijai ir nepieciešama slēpta darbība, novērotājam nav nepieciešams turēt ierīci rokās. Atkarībā no situācijas, skatoties caur planšetdatoru vai viedtālruni var būt drošāka vai ērtāka.

  Video koplietošana interneta tiešraidē

  Savienojot ierīci ar viedtālruni vai planšetdatoru, lietotājs var piekļūt internetam un tiešraidē straumēt video YouTube kanālā.

  Aukstumizturīgs AMOLED ekrāns

  Ierīce ir paredzēta nevainojamai ekspluatācijai ekstremālos laika un temperatūras apstākļos. Neatkarīgi, ja apkārtējā vide ir stindzinoši auksta vai ārkārtīgi karsta, attēls saglabā kontrastu un spilgtas krāsas, nezaudējot kadru maiņas ātrumu. AMOLED ekrāns izmanto augstāko tehnoloģiju, lai nodrošinātu stabilu, augstas kvalitātes attēlu gandrīz jebkāda veida laikapstākļos.

  Stadiometriskais tālmērs

  Šī funkcija palīdz noteikt darbības attālumu līdz objektam, balstoties pēc tā izmēra. Ierīces uzlabotā, patentētā tālmēra interfeiss sniedz svarīgu attāluma informāciju dažu sekunžu laikā.

  Ātri nomaināmas, ilgas darbības uzlādējamas baterijas

  Ierīces novatoriskais bateriju atbrīvošanas mehānisms nodrošina ātru un nevainojamu akumulatora maiņu. Uzlādējamie IPS5 bateriju komplekti Wi-Fi režīmā nodrošina nepārtrauktu darbību līdz pat 8 stundām.

  Pilnībā ūdensdrošs

  Lietus, sniegs, migla, augsti viļņi vai ūdensceļi, IPX7 mitrumizturības klase nodrošina, ka ierīce netiks bojāta pat vismitrākajos laikapstākļos. IPX7 mitrumizturības klase nozīmē, ka ierīce ir stingri pārbaudīta un radīta, lai izturētu ārkārtējus laika apstākļus, kuru var iegremdēt 1 m dziļumā līdz 30 min. 

  Krāsu paletes

  8 krāsu paletes uzlabo novērošanu dažādos apstākļos. “White Hot” režīms ir ļoti universāls, “Hot Black” ir iecienīts savvaļas dzīvnieku atpazīšanai nakts laikā. Sarkanais monohromais režīms palīdz samazināt vai novērst spilgtu apgaismojumu. Sepia režīms uzlabo garas distances novērošanu, kamēr “Red Hot”, “Rainbow” un “Ultramarine” režīmi nodrošina detalizētas objekta temperatūru atšķirības. Violetā krāsa palīdz identificēt objektus ātrāk.

  Novērošanas režīmi

  Attēla optimizāciju jāveic atkarībā no apkārtējās vides atrašanās vietas un apstākļiem. Kalniem, pilsētām un mežiem ir atšķirīgas apkārtējās vides temperatūras. Lai sasniegtu visaugstāko iespējamo attēla kvalitāti, iestatījumi ir optimizēti un apkopoti profilos, kā rezultātā optimizēta attēlošana dažādos apstākļos ir vieglāka. Identifikācijas sākotnējais iestatījums ir vēl viens optimālais režīms, kurš padara identificēšanu vieglāku pat lielākos attālumos. 

  Kalibrēšanas režīmi ( Neviendabīga korekcija )

  Laiku pa laikam termālās bildes sensors pieprasa kalibrēšanu vai neviendabīgu korekciju. Kalibrēšana samazina vai novērš atlikušos liekos signālus un uzlabo bildes kvalitāti. Ierīce piedāvā trīs dažādus kalibrācijas veidus : automātiskais, pusautomātiskais, un manuālais. Automātiskajā režīmā diafragma aizveras un kalibrācija tiek veikta automātiski noteiktā laika intervālā un bez lietotāja piedalīšanās kalibrācijas procesā. Pusautomātiskajā režīmā diafragrma aizveras un lietotājam pašām jānospiež poga, lai kalibrāciju beigtu. Manuālajā jeb klusajā režīmā diafragma paliek atvērta, bet lietotājam jāizver objektīva vāciņš un jānospiež kalibrācijas poga.

   

   

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!