0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Schmidt & Bender 3-21x50 Exos LP 2.BE D7 1cm ccw tēmeklis

  • Ražotājs: Schmidt & Bender
  • Produkta kods: 757-911-75D-L1-E8
  • Pieejamība: Pēc pasūtījuma
  Garantija 2 gadi

  2,999.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  3-21x50 Exos tēmēklis ir lieliski piemērots medībām no slēpņa, medībām lielā attālumā kā arī sporta šaušanai. Kombinācijā ar ST II-B tornīti, Exos ļauj šāvējam vienkārši un elastīgi "noturēt mērķi" dažādos attālumos. Kristāldzidra attēla kvalitāte ir optimizēta cilvēka acij, kas ir ārkārtīgi svarīgi gan medniekiem, gan sporta šāvējiem, kuriem precīzi jānosaka mērķis, nenogurdinot acis. Pateicoties militārā līmeņa dizainam, tēmēklis ir lieliski piemērots arī apvienošanai ar nakts redzamības un termālajiem piederumiem, padarot to universālu.

  Uzticamības jaunā definīcija

  Schmidt & Bender ar lepnumu prezentē jauno 3-21x50 Exos tēmēkli, kas ir īpaši izstrādāts medībām un sporta šāvējiem. Jau vairāk kā 60 gadus šis Vācijas ģimenes uzņēmums ražo īpaši augstas kvalitātes tēmēkļus, kuri ir uzticami palīgi gan medniekiem, gan sporta šāvējiem. Radīti ar rokām, uzticami, stabili un ar intuitīvu funkcionalitāti, ievietoti 34 mm caurulē. 3-21x50 Exos ir lielisks papildinājums ražotāja populārās medību sērijas Exos klāstā. Visas tēmēkļa detaļas izgatavotas no cieta, anodēta alumīnija. Caurules sieniņu biezums ļauj Exos tikt galā ar vissmagākajām galējībām. Dažādās alumīnija detaļas ir rūpīgi izvēlētas, lai atbilstu stingrām prasībām, kas nepieciešamas vislabākajai kvalitātei. 50 mm objektīva diametrs ar iebūvētu vītni piederumiem (saules aizsargs, filtrs utt.) ir ideāli piemērots tēmēkļa uzstādīšanai pēc iespējas ieroča stobram. Tā pat uz tēmēkļa viegli uzstādīt nakts redzamības un termālās uzlikas. Tēmēklis izstrādāts un ražots saskaņā ar MIL-SPEC 810G. Schmidt & Bender garantē vienādus ražošanas standartus gan medību, gan militārajai produkcijai, kas ir viens no iemesliem slavenajai Schmidt & Bender kvalitātei un uzticamībai.

  UZTICAMI TORŅA REGULĒJUMI “NULLES TOLERANCES KLIKŠĶI”

  Viena no galvenajām šo 3-21x50 Exos iezīmēm ir atkārtojami, izturīgi temperatūras noturīgi pacēluma un azimuta tornīši. Schmidt & Bender profesionālie tehniķi manuāli pielāgo "nulles tolerances klikšķus" ar patieso cm vai moa klikšķa vērtību. Pateicoties šai darbībai, tiek garantēta visprecīzākā veiktspēja. Precīzu tornīšu atkārtojamību nodrošina Schmidt & Bender unikālā "S-Spring Technology". Ar izcilu 39.5 MIL (42MIL iekšējais gājiens) pacēluma gājienu, šis tēmēklis ir lieliski piemērots, lai izdarītu šavienu gan no tuvas, gan tālas distances. Torņi ir istrādāti, lai tos varētu viegli lietot arī ekstremālās temperatūrās no 70°C līdz -40°C pat ar bieziem cimdien.

  UZTICAMA PARALAKSES REGULĒŠANA

  Ļoti precīza sānu fokusa/paralakses pielāgošanas sākas no 25m attāluma. Tas ļauj medniekam vai sporta šāvējam novērtēt attālumu un precīzi iestatīt paralaksi, lai izvairītos no tēmēšanas kļūdām izšķirošās medību/šaušanas situācijās. Izturīgo mehānisko gravējumu var izvēlēties metros vai jardos.

  UZTICAMS MĒRĶA PUNKTS, PATEICOTIES PATENTĒTAS MINIMĀLĀS NOVIRZES TEHNOLOĢIJAI

  Katrs otrais fokusa plaknes tvērums cieš no novirzies, pagriežot palielinājumu no maksimālā uz minimālo. Tomēr Schmidt & Bender patentētā "Minimālās novirzes tehnoloģija" ļauj sasniegt visminimālāko novirzi mērķa punktā. Difrakcijas izgaismotajam tīkliņam otrajā fokusa plaknē ir maza novirze, kas ir mazāka par 1 cm pie 100 m, ko var sasniegt tikai augstākās klases tēmēkļu ražotāji. Tas dod medniekam/sporta šāvējam visprecīzāko mērķa trieciena punktu arī pie vislielākā palielinājuma.

  UZTICAMS APGAISMOJUMS

  Apgaismojuma poga ir viegli darbināma, ar 11 soļiem, kur katrs otrais solis izslēdz apgaismojumu. Intiliģentais automātiskās izslēgšanās sensors izslēdz strāvu pēc 6 stundām vai, ja tēmēklis ir noliekts par vairāk nekā 45 grādiem uz sāniem no vertikālās līnijas vai par 70 grādiem uz augšu/110 grādiem uz leju no horizontālās līnijas. Apgaismojums atjaunojas automātiski, kad tas tiek pārvietots šaušanas pozīcijā. Šī funkcija ļauj krietni pagarināt darbības laiku ar vienu bateriju.

  UZTICAMA ATTĒLA KVALITĀTE “TRUE COLOR”

  Schmidt & Bender inžinieri ir izstrādājuši kristāldzidru attēla kvalitāti, pateicoties "True Color" optikas dizainam, uzsvaru liekot uz patiesu krāsu attēlošanu cilvēka acij. Tas ir ārkārtīgi svarīgi medniekiem un sporta šāvējiem, kuriem ir precīzi jānosaka savs mērķis

   

  Optiskās īpašības:
  Lēcas diametrs (mm): 50
  Palielinājums: 3 ... 21 x
  Acs reljefs (mm): 90
  Izejas objektīvs (mm): 11.4 ... 2.5
  Dioptriju regulēšana: -3 / +2
  Montējuma diametrs (mm): 34
  Tīkliņa tips: D7
  Lēcu pārklājums: Pilns, vairākkārtējs
  Gaismas caurlaidība (%): >90
  Fokālā plakne: 2.
  Okulāra diametrs (mm): 50
  Redzes lauks
  Redzes lauks uz 100 m (m): 1.9 ... 13
  Krēslas faktors: 12.2 - 32.4
  Darbības īpašības
  Darbības temperatūra (°C): -55 ... +70
  Enerģijas padeve:
  Tornīša veids: ccw - pretēji pulksteņrādītāja virzienā
  Tornīši: ST II LT / ST ZC CT
  Tornīšu bloķēšana:
  Zero Stop:
  Tornīšu pagriezienu skaits: ST - Viens pagrieziens
  Klikšķa vērtība vertikāli (mrad): 43.02
  Klikšķa vērtība horizontāli (mrad): 21.66
  Klikšķa vērtība vertikāli (MOA): 147
  Klikšķa vērtība horizontāli (MOA): 147
  Klikšķu skaits pilnam aplim: -
  Tīkliņa apgaismojums:
  Apgaismojuma krāsa: Sarkana
  Automātiska izslēgšanās:
  Punkta izmērs: 0MOA
  Paralakeses uzstādījumi: Regulējams
  Paralakeses uzstādījumu diapazons: 25 m - bezgalība
  Īpašas iezīmes
  Ūdensizturība:
  Ar slāpekli pildīts korpuss:
  Miglas necaurlaidīgs:
  Triecienizturīgs:
  Vispārīgi
  Ražots: Vācija
  Garums (mm): 340
  Sērija: Exos
  Krāsa: Melna
  Svars (kg): 0.925
  Garantija: 10 gadi
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!