0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Sky-Watcher Quattro-8S f/4 200mm (metāla OTA) teleskops

  • Ražotājs: SKY-WATCHER
  • Produkta kods: 10238
  • Pieejamība: 1 - 2 nedēļu laikā
  Garantija 2 gadi

  610.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties
  Optika
  Tips: Reflektors
  Uzbūves veids: Parabolisks Ņūtons
  Optikas diametrs (mm): 200
  Fokusa attālums (mm): 800
  Fokusa attiecība: F/4
  Lielākais iespējamais palielinājums: 400 x
  Gaismas savākšanas jauda: 820 x
  Izšķirtspēja: 0.58
  Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 13.3
  Savienojums: 2'' Crayford
  Ieteicams
  Iesācējiem: Nav ieteicams
  Amatieriem: Да
  Profesionāļiem: Да
  Vispārīgi
  Sērija: Quattro
  Tubusa svars (kg): 9
  Garantija: 2 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  Meklētājs: 9 x 50
  Pielietojuma joma
  Dabas novērojumi:
  Mēness un planētas:
  Miglāji un galaktikas
  Astrofotogrāfēšanai: Да
  Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

  Sky-Watcher jaunā Quattro profesionālās sērijas īsfokusa (f/4) ņūtoni īpaši labi piemēroti primārā fokusa astrofotogrāfēšanai, bet tie, protams, būs noderīgi arī vizuāliem novērojumiem. Viss sākot ar skrūvītēm, beidzot ar primāro spoguli ir atstrādāts tā, lai optika attīstītu naža asmens skaidru un dzidru attēlu. Īsais fokusa attēlums dos iespēju ne tikai uzņemt plašākus debess apgabalus, bet līdz ar to arī samazinās nepieciešamo ekspozīcijas laiku.

  Quattro sērija ir iezīmīga ar augstas precizitātes 2 collu lineāro fokusētāju, kurš balstās uz 4 lodīšu gultņiem, lai noslogojot teleskopu ar masīvu kameru vai okulāru, tā sākotnējā fokusa pozīcija neizkustētots un paliktu nemainīga. Vienlaikus lineārais fokusētājs nodrošinās vienmērīgi gludu darbību un būs ievērojami precīzāks par Rack’n Pinion vai Crayford tipa fokusētājiem. 10:1 ātruma sadalītājs dos iespēju veikt precīza fokusa iestatīšanu pat visprasīgākajiem astronomiem.

  Visi Quattro modeļi nāk ar Pyrex spoguļiem, kas samazinās termālās stabilizācijas laiku, tādā veidā palielinot jūsu novērojuma laiku.

  Šis teleskops savāks par 78% vairāk gaismas nekā 150 milimetru. Pateicoties lielajam 200 milimetru diametram teleskopā tādi objekti kā M27 (Dumbell miglājs) un Gredzena miglājs (M57) kļūst skaidri saredzami, arī M13 lodveida zvaigžņu kopa skaisti sadalās sīkākās frakcijās, vienlaikus atstājot iespēju variēt ar dažādiem palielinājumiem. Planētu novērojumos šis teleskops sniegs detaļām bagātu attēlu no Saturna, Jupitera, Venēras un Marsa.

  Šis teleskops nāk komplektācijā OTA, tas nozīmē, ka Jūsu ziņā paliek teleskopa montējuma izvēle. Teleskopi.LV iesaka šim modelim izvēlēties vismaz EQ-5 montējumu vai augstāku. Tāpat kopā ar šo teleskopu ieteicams iegādāties arī speciālo Quattro sērijas teleskopiem domāto Sky-Watcher f/4 super komas korektoru, kurš novērsīs komu redzes lauka malās un ļaus izmantot 100% teleskopa redzeslauka.

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!