0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Sky-Watcher Skyliner-400P FlexTube teleskops

  • Ražotājs: SKY-WATCHER
  • Produkta kods: 10230
  • Pieejamība: Nav noliktavā
  Garantija 2 gadi

  2,999.00€

  Prece nav noliktavā, lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu preces pieejamību!

  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties
  Optika
  Tips: Reflektors
  Uzbūves veids: Ņūtons
  Optikas diametrs (mm): 406
  Fokusa attālums (mm): 1800
  Fokusa attiecība: f/4.4
  Lielākais iespējamais palielinājums: 812 x
  Gaismas savākšanas jauda: 3360 x
  Izšķirtspēja: 0.28
  Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 14.8
  Savienojums: 2" Crayford
  Montējums
  Uzbūves paveids: Dobsona
  Ieteicams
  Iesācējiem:
  Amatieriem:
  Profesionāļiem:
  Vispārīgi
  Sērija: Skyliner
  Tubusa svars (kg): 38
  Garantija: 2 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  1.25'' okulāri: 10 mm, 25 mm
  Meklētājs: 9 x 50
  Pielietojuma joma
  Dabas novērojumi:
  Mēness un planētas:
  Miglāji un galaktikas
  Astrofotogrāfēšanai:
  Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

  Ļoti liela gaismas uztveršana par ļoti zemu cenu - tieši tas padara šo teleskopu par vienu no populārākajiem amatieru astronomijas teleskopiem pasaulē. Dobsona montējumu 1970tos gados izgudroja Džons Dobsons, padarot to par vienkāršu, lētu un effektīvu montējumu Ņūtona (spoguļu) teleskopiem. Teleskopa montējums ir ļoti praktisks, tas ir vienkārši un viegli vadāms. Kustība vertikāli tiek nodrošināta mazliet atlaižot rokturi, savukārt horizontāli kustība tiek nodrošināta izmantojot divas plāksnes, no kurām viena rotē pret otru. Dizaina lielākais noslēpums ir precīzais tubusa balanss un arī berzes materiālu izmantošana, gan brīžos kad būs nepieciešams pārvietoties starp objektiem vai sekot tiem, gan brīžos, kad vajadzēs vienkārši nofiksēt tubusa stāvokli. Teleskops ar rokturu palīdzību ir viegli pārvietojams. Jūs maksājat par lielisku optiku, nevis par dārgu statīvu! Par šādu cenu alternatīvu variantu šāda izmēra teleskopu praktiski nav.

  Karaliskais Skyliner-400 ir 400 milimetru spoguļa diametra teleskops, kamēr tā fokusa attālums ir 1800 milimetri. F/4,5 ātrfokusa teleskops būs lieliski piemērots vienlīdz labi gan Mēness, planētu, gan arī tālās debess objektu novērojumiem. Pie tumšām debesīm ar šo teleskopu būs iespējams novērot objektus līdz pat 14,8 zvaigžņlielumam, tas nozīmē, ka pie tumšām debesīm būs iespējams redzēt praktiski visus NGC kataloga objektus. Pavēršot teleskopu uz mūsu puslodē vislielāko redzamo lodveida zvaigžņu kopu M13, Jūsu elpa aizrausies ieraugot ļoti detalizētu un tukstošiem zvaigžņu bagātu attēlu. Šis teleskops ir aprīkots ar augstākās kvalitātes parabolisko primāro spoguli un 0.5mm Ultra-Thin sekundārā spoguļa turētāju ar kura palīdzību tiek samazinātas difrakcijas atspīdumi un gaismas zudumi. Teleskops ir aprīkots ar 2” okulāru izeju (ar 1,25” okulāru sadalītāju), divu ātrumu Crayford profesionālo fokusētāju un arī 9x50 meklētāju. Savāks par 34.5% vairāk gaismas salīdzinot ar 350 milimetru teleskopa modeli.

  Patentētā Sky-Watcher FlexTubeTM sistēma ar izbīdāmajiem stieņiem ir jaunākā inovācija, kas vienlaikus padarīs šos jaudīgos un lielos dobsonus ievērojami vieglāk uzglabājumus un transportējamus. Tiem visiem komplektā nāk trīs garuma regulācijas stieņi, kas ļauj ātri un vienkārši pārveidot teleskopu vai nu par kompaktu sistēmu transportēšanai gandrīz jebkurā standarta automobīlī, vai arī par pilna garuma stabili fiksēta stāvokļa ņūtona teleskopu gatavu novērojumiem, turklāt to iespējams izdarīt ļoti ātri. Izvilktā stāvoklī teleskops nodrošinās ļoti stingru stāvokli un arī kolimācijas process nebūs sarežģīts. Vēl nekad novērošanas process ar lielu dobsonu nav bijis tik vienkārši!

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!