0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Sky-Watcher Evostar-80ED DS-PRO 3.1" (OTA) teleskops

  • Ražotājs: SKY-WATCHER
  • Produkta kods: 10202
  • Pieejamība: 1 - 2 nedēļu laikā
  Garantija 2 gadi

  680.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties
  Optika
  Tips: Refraktors
  Uzbūves veids: Apohromāts
  Optikas diametrs (mm): 80
  Fokusa attālums (mm): 600
  Fokusa attiecība: F/7.5
  Lielākais iespējamais palielinājums: 160 x
  Gaismas savākšanas jauda: 131 x
  Izšķirtspēja: 1.44
  Savienojums: 2'' Crayford
  Ieteicams
  Iesācējiem: Nav ieteicams
  Amatieriem:
  Profesionāļiem:
  Vispārīgi
  Sērija: EvoStar
  Tubusa svars (kg): 2.5
  Garantija: 2 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  2'' okulāri: 28 mm
  Meklētājs: 9 x 50
  2'' diagonālā prizma: 90°
  Pielietojuma joma
  Dabas novērojumi:
  Mēness un planētas:
  Miglāji un galaktikas
  Astrofotogrāfēšanai:
  Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

  Sky-Watcher 80/600 Evostar ED teleskops ir eiropā pats populārākais teleskops starp amatieru astrofotogrāfēšanas apohromātiem, jo tam ir neapskaužama cenas/kvalitātes attiecība. Šis teleskops ar f/7,5 fokusa attiecību būs ātra optiskā sistēma, vienlaikus arī ļoti kompakts, bet jaudīgs. Sāciet astrofotogrāfēt jau tūlīt – iespējams, pirmie objekti ko savā astro-galerijā gribēsiet iemūžināt būs Andromedas galaktika vai mazais sietiņš (plejādes). Ar atbilstošo aksesuāru palīdzību, teleskops var kļūt par izcilas kvalitātes sauszemes novērojumu tālskati. Evostar ED 80 vēlāk lieliski izmantojams kā gidēšanas teleskops, īpaši to lietojot kopā ar Sky-Watcher autogidēšanaslādiņsaites matricas (CCD) kameru SYNGUIDER.

  Sky-Watcher DS-PRO ED apohromātisko teleskopi no melno dimantu dizaina sērijas ir augstākās klases optika, kas padara šo teleskopus par izciliem instrumentiem vizuālai novērošanai, kā arī astrofotogrāfēšanai. Šie teleskopi, pateicoties to lieliskajai uzbūvei, spēj attīstīt nevainojami asus, kontrasta pilnus attēlus. Viens no šī teleskopa uzbūves elementiem ir japāņu FLP-53 Extra-Low Dispersion (ED) lēca, kura spēj neitralizēt hromātisko aberāciju (refraktoriem raksturīgās krāsu kļūdas) un rezultātā iespējams baudīt patieso krāsu reprodukcju. Augstākās kvalitātes vācu Schott stikls ir izmantots par lēcas virspusējo materiālu. Patiecoties augstākās kvalitātes pretatspīduma metāliskajam pārklājumam (MHC), gaismas fotonu transmija sasniedz 99.5%, kas padara šos par labākajiem teleskopiem savā grupā!

  Jāpiemin, ka komplektācijā ar teleskopu nāk arī elegants alumīnija koferis, augstākās kvalitātes 2 collu (50.8mm) di-elektriskā diagonāle un divu ātrumu 11:1 Crayford profesionālais fokusētājs. Tāpat komplektā ietilpst 2” 28 mm LET okulārs un 9X50 meklētājs. Sky-Watcher ED80 DS-PRO teleskopu ir iespējams aprīkot ar 0.85X speciāli tam paredzēto fokusa reducētāju/korektoru, tādejādi padarot plašāku redzes lauku astrofotogrāfēšanai.

  Šis teleskops nāk komplektācijā - optiskais tubuss, montējuma gredzeni un montējuma plate (kopā to apzīmē - OTA), tas nozīmē, ka Jūsu ziņā paliek teleskopa montējuma izvēle. Teleskopi.lv iesaka šim teleskopam izvēlēties vismaz EQ3-2 vai augstāku (EQ-5/ HEQ-5 / EQ-6) montējumu.

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!