0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Sky-Watcher Evostar-100ED DS-PRO 4" (OTA) teleskops

  • Ražotājs: SKY-WATCHER
  • Produkta kods: 10203
  • Pieejamība: Nav noliktavā
  Garantija 2 gadi

  1,300.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  Sky-Watcher 100/900 ED apohromātiskais dublets augstas izšķirspējas teleskops ar fokusa attiecību f/9 būs lielisks teleskops planētu novērošanai. Jebkuras mazākās iespējamās krāsu kļūdas novērsīs augstākās kvalitātes lēcas un arī garais 900 milimetru fokusa attālums. Skaidrā un stabilas atmosfēras bagātā naktī augstā izšķirtspējā novērojiet Mēness Apenīnu kalnus, kuros izcelsies to kalnu grēdas, kanjoni un daudzi jo daudzi nelielie krāteri. Skatieties vai astrofotogrāfējiet lielo gāzes gigantu – Jupiteru, un tā lielo plankumu, kurš būs ļoti viegli saredzams un redzētais ar šo teleskopu būs kontrastiem pilns. Daliet lodveida zvaigņu kopas kā, piemēram, M13 līdz tukstošiem niecīgu punktiņu. Un tā ir tikai pavisam neliela daļa, ko ir iespējams redzēt ar šo teleskopu. Tāpat to var labi izmantot arī sauszemes novērojumiem.

  Sky-Watcher DS-PRO ED apohromātisko teleskopi no melno dimantu dizaina sērijas ir augstākās klases optika, kas padara šo teleskopus par izciliem instrumentiem vizuālai novērošanai, kā arī astrofotogrāfēšanai. Šie teleskopi, pateicoties to lieliskajai uzbūvei, spēj attīstīt nevainojami asus, kontrasta pilnus attēlus. Viens no šī teleskopa uzbūves elementiem ir japāņu FLP-53 Extra-Low Dispersion (ED) lēca, kura spēj neitralizēt hromātisko aberāciju (refraktoriem raksturīgās krāsu kļūdas) un rezultātā iespējams baudīt patieso krāsu reprodukcju. Augstākās kvalitātes vācu Schott stikls ir izmantots par lēcas virspusējo materiālu. Patiecoties augstākās kvalitātes pretatspīduma metāliskajam pārklājumam (MHC), gaismas fotonu transmija sasniedz 99.5%, kas padara šos par labākajiem teleskopiem savā grupā!

  Jāpiemin, ka komplektācijā ar teleskopu nāk arī elegants alumīnija koferis, augstākās kvalitātes 2 collu (50.8mm) di-elektriskā diagonāle un divu ātrumu 11:1 Crayford profesionālais fokusētājs. Tāpat komplektā ietilpst 2” 28 mm LET okulārs un 9X50 meklētājs. Sky-Watcher ED100 DS-PRO teleskopu ir iespējams aprīkot ar 0.85X speciāli tam paredzēto fokusa reducētāju/korektoru, tādejādi padarot plašāku redzes lauku astrofotogrāfēšanai.

  Šis teleskops nāk komplektācijā - optiskais tubuss, montējuma gredzeni un montējuma plate (kopā to apzīmē - OTA), tas nozīmē, ka Jūsu ziņā paliek teleskopa montējuma izvēle. Teleskopi.lv iesaka šim teleskopam izvēlēties vismaz EQ-5 vai augstāku (HEQ-5 / EQ-6 / EQ-8) montējumu.

  Optika
  Tips: Refraktors
  Uzbūves veids: Apohromāts
  Optikas diametrs (mm): 100
  Fokusa attālums (mm): 900
  Fokusa attiecība: F/9
  Lielākais iespējamais palielinājums: 300 x
  Gaismas savākšanas jauda: 204 x
  Izšķirtspēja: 1.15
  Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 11.8
  Savienojums: 2'' Crayford
  Ieteicams
  Iesācējiem: Nav ieteicams
  Amatieriem:
  Profesionāļiem:
  Vispārīgi
  Sērija: EvoStar
  Tubusa svars (kg): 3.7
  Garantija: 2 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  2'' okulāri: 28 mm
  Meklētājs: 9 x 50
  2'' diagonālā prizma: 90°
  Soma:
  Pielietojuma joma
  Dabas novērojumi:
  Mēness un planētas:
  Miglāji un galaktikas
  Astrofotogrāfēšanai:
  Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!