0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Uovision UM595-3G SMS 12MP meža kamera

  • Ražotājs: Uovision
  • Produkta kods: 10-008B
  • Pieejamība: 1 - 3 nedēļu laikā
  Garantija 2 gadi

  299.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  Uovision UM595-3G SMS 12MP bezvadu meža kamera nosūta attēlus pa e-pastu vai MMS uz saņēmēju e-pasta adresi vai mobilo tālruni ar ātru 3G pārraides ātrumu.

  3G bezvadu kamera spēj nosūtīt par 50% ātrāk attēlus nekā parastā GPRS bezvadu taka kamera!

  SMS tālvadības funkcija ļauj lietotājam darboties ar kameru, izmantojot attālinātu divvirzienu komunikāciju. Divvirzienu komunikācija starp lietotāju un kameru ļauj uzņemt attēlu uz vietas, kad vien tas ir nepieciešams, vai mainīt kameras iestatījumus attālināti.

  Visas SMS komandas var nosūtīt pa mobilo tālruni kā īsziņas vai vai izmantojot bezmaksas Android vai Windows Phone APP. Lūdzu, lejupielādējiet bezmaksas viedtālruņa lietotni CamCtrl. 

  Izmantojot bezvadu Uovision UM595-3G SMS 12MP SMS kameru, jūs varat viegli uzraudzīt notiekošo jūsu kameras priekšā un ātri saņemt atbildi, pateicoties 3G iespējām.

  Bezvadu meža kamera ietaupa jūsu laiku un naudu, jo jums nav jāapmeklē kamera un uz vietas jāpārbauda, ​​kādus attēlus kamera dienas laikā ir saglabājusi.

  Uovision UM595-3G SMS 12MP kamerai ir kristāldzidra attēla kvalitāte un patīkama 12MP izšķirtspēja. Citas papildu fotoattēlu izšķirtspējas ir 8.0MP, 5.0MP vai 3.0MP.

  Uovision UM595-3G SMS 12MP bezvadu meža kamerā ir iebūvēts PIR kustības siltuma sensors, kas uztver siltuma avotus, piemēram, dzīvniekus un cilvēkus. Pēc kameras kustības-siltuma kustības uztveršanas tā uzņems attēlus un videoklipus ar 1 sekundes aktivizēšanas laiku.

  Fotogrāfijām un videoklipiem dienas un nakts laikā ir pilnas krāsas. Iebūvēts nakts tumsas sensors vajadzības gadījumā automātiski ieslēdz/izslēdz neredzamās zibspuldzes.

  Fotogrāfijām un videoklipiem dienas un nakts laikā ir pilnas krāsas. Iebūvēts nakts tumsas sensors vajadzības gadījumā automātiski ieslēdz/izslēdz neredzamās zibspuldzes.

  Uovision UM595-3G SMS 12MP ir neredzama zilā zibspuldze ar 42 spēcīgām gaismas diodēm. Zibspuldze nav redzama, kad kamera uzņem nakts attēlus vai videoklipus.

  Ja Uovision UM595-3G SMS 12MP bezvadu taka kamera tiek izmantota arī jūsu mājas, biroja vai vasarnīcas drošības uzraudzībai, neredzamā zibspuldze ir obligāta!

  Neredzamā zilā zibspuldze apgaismo pat līdz 15 metriem!

  Uovision UM595-3G SMS 12MP bezvadu kamera darbojas ar 12 gab. 1.5V AA izmēra sārma baterijām pat 2-3 mēnešu laikā (atkarībā no aktivitātes daudzuma un darba temperatūras).

  Visas Uovision meža kameras katram attēlam norāda informāciju par laiku/datumu/temperatūru, lai, pārbaudot attēlus, varētu viegli redzēt uzņemšanas laiku.

  Uovision UM595-3G SMS 12MP bezvadu meža kameru ir viegli uzstādīt. Vienkārši pievienojiet SD karti (nav iekļauta komplektā) un 12bg baterijas (nav iekļautas komplektā), un esiet gatavs darbam!

  Ja ir nepieciešams ieslēgt bezvadu pārraidi, ierīcē vienkārši ievietojiet savus operatora parametrus un saņemošo e-pasta adresi vai tālruņa numuru. Tad kamera darbojas ar bezvadu attēlu pārraides režīmu, kā arī saglabā sākotnējo augstas izšķirtspējas attēlu SD kartē.

  Visus sistēmas iestatījumus, piemēram, PIR jutību, attēla kvalitāti (12MP, 8MP, 5MP, 3MP), laiku/datumu, zibspuldzes jaudu, var viegli mainīt, izmantojot iebūvēto 2" LCD krāsu ekrānu. Uz LCD displeja variet arī skatīties kameras uzņemtos attēlus.

  Uovision UM595-3G SMS 12MP kamerai ir arī pārrakstīšanas funkcija. Šī funkcija ir noderīga, ja izmantojat mazākas ietilpības SD kartes. Ja SD karte ir pilna, kamera sāk pārrakstīt attēlus no sākuma un dzēst vecos.

  Pārrakstīšanas funkcija ir noderīga, ja lietotājs nevar pārbaudīt kameru, lai kamera nepārtrauktu darbību, ja SD karte kļūst pilna.

  Start-Stop funkcija ļauj lietotājam iepriekš iestatīt, lai kamera darbotos tikai noteiktā darba laikā. Īpaši noderīga, it īpaši, ja to izmanto drošības nolūkos birojā.

  Tehniskie parametri
  Gaismas diodes: 42 melnā filtra diodes
  Noteikšanas attālums: 15 m
  Barošanas veids: 4/8/12 AA baterijas vai ārējā baterija 6V / AC adapteris 100 - 240V
  Sensora ieslēgšanās laiks: 0.9
  Frekvenču diapazons: 3G
  Atmiņas karte: SD, SDHC (≤ 32 GB) (nav iekļauta)
  Video un attēla īpašības:
  Attēla izšķirtspēja: 12 MP
  Attēla formāts: JPEG / 16 : 9
  Secīgu attēlu uzņemšanas režīms: 1 - 3 attēli vienā reizē
  Intervāla attēli: 5 sekundes līdz 8 stundām
  Video formāts: AVI H.264 20 fps
  Video garums: 5 līdz 90 sekundes
  Attēlu pārraide: 3G tehnoloģija, patērē 160 mA līdz 320 mA
  Video pārraide: Līdz 5 sekunžu garumam, patērē 180 mA līdz 334 mA
  Iespēja redzēt attēlu, atskaņot video:
  Darbības īpašības
  Darbības spriegums (volti / baterija): 6 V
  Aizsardzības līmenis: (IP kods) IP54
  Darbības temperatūra (°C): -20 ... +60
  Mainīgs jaudas patēriņš: < 300 μA
  Vispārīgi
  Svars (kg): 0.435
  Garantija: 2 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  GSM antena:
  Lietotāja rokasgrāmata:
  Montāžas siksna:
  USB kabelis:
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!