0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Baader OTP 19W Outdoor Telescope Switching Power Supply

  • Ražotājs: BAADER PLANETARIUM
  • Produkta kods: 2457610
  • Pieejamība: 1 - 3 nedēļu laikā
  Garantija 2 gadi

  26.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  Aizdevuma summa no 70 līdz 5000 EUR
  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  Baader OTP 19W āra teleskopu barošanas bloks

  Šis 12,8 voltu / 1,5 ampēru barošanas avots ar aizsargājošu atvienošanas spraudni kalpos visiem Celestron teleskopiem līdz pat CGEM-DX sērijai. Par nedaudz augstāku cenu tas piedāvā milzīgas priekšrocības salīdzinājumā ar parastajām universālajām iekštelpu vienībām.

  Parastie barošanas bloki ar 12V nominālo spriegumu ir paredzēti lietošanai iekštelpās. Lietojot ārā aukstumā, spriegums samazināsies līdz ar temperatūru. Jau pie -10° C atlikušā sprieguma izeja, iespējams, ir samazinājusies līdz tikai 10,5V. Daudzu teleskopu montējumu motori pie šāda zema sprieguma nespēja pareizi darboties. Motora vadības bloks meģina aizpildīt trūkstošo enerģiju, iztukšojot arvien vairāk ampērus, līdz strāvas padeve un montāžas elektronika apstājas vai sabojājas. Daudzi lietotāji pēc tam vaino montējumu, tā vietā, lai pārbaudītu barošanas avotu.

  Baader āra barošanas bloks piedāvā nepārtrauktu 1,5 A / <12 voltu līdzstrāvas spriegumu visā maiņstrāvas sprieguma diapazonā no 90 līdz 260 votliem. Pat ļoti aukstā laikā spriegums nevar pazemināties, lai sabojātu teleskopa montējuma elektroniskās sastāvdaļas vai motorus.

  19 vatu / 1,5 ampēru pastāvīgā jauda nodrošina plašu rezervi vienmērīgai izsekošanai pat ar pilnu fotoinstrumentu slodzi un lielām griezes momenta izmaiņām, mainoties teleskopa līdzsvaram. Papildus āra spriegumam 12,8 V arī termiskā darba temperatūra ir paredzēta no -25° C līdz +40° C.

  Savienojošā vada garums 2,5 m. 

  Tehniskie parametri:
  Atbilst: Maziem Celestron un citiem montējumiem
  Vispārīgi
  Barošanas jauda (V): 90 – 260
  Jauda: 12.8V DC, 1,5 A, 19 W
  Kabeļa garums: 2.5
  Tips: Lādētājs
  Svars (kg): 0.228
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!