0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Celestron Mēness filtrs 1.25"

  • Ražotājs: CELESTRON
  • Produkta kods: 820635
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  15.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  Aizdevuma summa no 70 līdz 5000 EUR
  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  Mēness noteikti ir vispopulārākais debesu pētnieku objekts. Tas neapšaubāmi ir skaists un noslēpumains, un viena no tām konstantēm mūsu dzīvē, kas savieno mūs ar visām citām būtnēm uz mūsu planētas. Neatkarīgi no tā, kas mēs esam vai kur mēs dzīvojam, vai ceļojam, mēs visi skatāmies uz vienu un to pašu mēnesi.

  Spilgtuma dēļ ir grūti skatīties uz Mēnesi caur teleskopu un redzēt visas tā detaļas. Mūsu acis nav gatavas spilgtam gaismas staram, kas izstarojas no okulāra, tāpat kā tad, kad gaišā vasaras dienā izkāpjaut Saules gaismā. Atrodoties Saules gaismā, mēs bieži nēsājam saulesbrilles. Tās palīdz mums atslābināt aci, pasargā mūs no mirdzuma un palīdz mums redzēt lietas skaidrāk. Kad amatieru astronomi novēro Mēnesi, tiek izmantos Mēness filtrs. Celestron Mēness filtrs sniedz līdzīgas priekšrocības kā saulesbrilles. Mūsu acs atslābst un atveras, lai mēs varētu redzēt vairāk detaļu. Tas ir īpaši svarīgi, novērojot Mēnesi, kad tas ir gandrīz pilns.

  Celestron Mēness filtrs vienkārši pieskrūvejas lielākajai daļai 1.25" okulāriem. Nepieciešama tikai sekunde vai divas, lai parasto okulāru pārveidotu par tādu, kas piemērots Mēness novērojumiem. Mēness filtrs ir noderīgs arī, vērojot Venēru vai spilgtas zemes ainas. Šis filtrs nav piemērots Saules vērošanai.

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!