0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Celestron Mēness filtru komplekts 1.25"

  • Ražotājs: CELESTRON
  • Produkta kods: 820636
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  74.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  Mēness ir populārākais objekts, ko novērot ar teleskopu. Tas ir acīmredzams mērķis, kuru viegli ir atrast, un tas ir pilns ar aizraujošām ģeogrāfiskām iezīmēm. Mēness filtri uzlabo Mēness skatu, samazinot Mēness spožo atspīdumu, uzlabojot kontrastu un atvieglojot vāju detaļu novērošanu. Amatieru astronomi Mēness filtrus dēvē par "Mēness saulesbrillēm", jo tie nodrošinaērtāku skatu un samazina acu nogurumu.

  Šajā Mēness filtru komplektā ir visi filtri, kas jums kādreiz būs nepieciešami, lai novērotu Mēnesi tā dažādās fāzēs. Komplekts ļauj izvēle'ties labāko filtru, ko izmantot kopā ar dažādām okulāra un teleskopa kombinācijām. Izmantojiet tumšāko filtru ar lielākiem apertūras teleskopiem un mazāka palielinājuma okulāriem. Izmantojiet vieglākus filtrus ar mazākiem teleskopiem un lielāka palielinājuma okulāriem. 

  Šis komplekts noderēs tiem, kas vēlas spert nākamo soli Mēness izpētē ar savu teleskopu, kā arī pieredzējušiem Mēness novērotājiem, kuri Mēness novērošanai izmanto dažādus teleskopus un okulārus.

  Ar šo komplektu jūs saņemsiet:

  • Trīs neitrāla blīvuma (ND) filtrus: ND96-0.9 13% T, ND96-0.6 25% T, and ND96-0.3 50% T - šie filtri vienādi aptumšo redzes spektru no 400-700 nm. Filtrs ND96-0.9 pārraida 13% ienākošās gaismas, ND96-0.6 25%, bet N96-0.3 50%. Tie nepiešķir Mēnesim nekādu krāsu, bet samazina Mēness spilgtumu. Izvēloties vairākus ND filtrus, jūs varat atrast tieši Mēness gaismas caurlaidības līmeni atkarībā no tā fāzes, teleskopa diafragmas un okulāra palielinājums. Var izmantot arī ND filtrus, lai samazinātu atspīdumu no Venēras, lai labāk saskatītu tās pusmēness fāzes, un, atvieglotu gaišus dienas skatus, izmantojot teleskopu sauszmes apstākļos.
  • Mēness un debesu spīduma filtrs - šis filtrs selektīvi samazina gaismas caurlaidību dažādos viļņu garumos un ievērojami uzlabo kontrastu, lai novērotu smalkas Mēness iezīmes. Šis filtrs piešķir Mēneism ļoti gaiši violetu krāsu. Tiem, kas atrodas gaismas piesārņojuma debesīs, Mēness un debesu spīduma filtrs nodrošina zināmu kontrasta uzlabojumu, skatoties dziļo debesu objektus, jo filtrs bloķē dažus viļņu garumus, kas saistīti ar izplatītiem gaismas piesārņojuma veidiem, piem. zema spiediena nātrija (LPS) ielu apgaismojums.
  • Izutrīgs plastmasas futrālis pārnēsēšanai - Mēness filtru komplektam ir plastmasas apvalks, kas pārklāts ar putām, lai uzglabātu visus četrus filtrus, kad tie netiek izmantoti, un aizsargātu tos transportēšanas laikā.
  • Mēness karte un leģenda - iepazīstieties ar Mēnesi, izmantojot Mēness karti. Mēness kartei ir apraksts, kas izceļ 17 galvenās izpētāmās iezīmes, tostarp Klusuma jūru, Tycho, Platonu, Koperniku un daudz ko citu.
  • Kopruss - katrs filtrs ir ieveitots alumīnija šūnā, nodrošinot stingru, izturīgu rāmi filtra stiklam. Filtri tiek piestiprināti pie Celestron 1.25" kā arī citiem 1.25" okulāriem. Filtru augšpusē un apakšā ir pavedieni, lai tos varētu salikt kopā ar citiem filtriem, lai iegūtu vēl vairāk gaismas filrēšanas iespēju.
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!