0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • everActive CBC-5 6V/12V akumulatoru lādētājs

  • Ražotājs: everActive
  • Produkta kods: CBC5
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  30.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  Aizdevuma summa no 70 līdz 5000 EUR
  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  CBC 5 lādētājs paredzēts 6V/12V gēla, svina skābes, AGM, VRLA, VLA, SLA, WET, GEL, Lead-Acid akumulatoriem. Uzlāde ir automātiska, daudzpakāpju. Uzlādes režīms, lādētāja darbība tiek parādīta LCD displejā.

  Pirmais solis ir izmērīt un norādīt spriegumu uz akumulatora spailēm un noteikt tā veidu. 12V akumulatoram, nospiežot pogu "MODE", varat izvēlēties uzlādes programmu (0,8A/3,8A), kā arī "ziemas" režīmu, kam raksturīgs augstāks uzlādes spriegums (tas ir arī noklusējuma ieteicamais uzlādes režīms daudzas modernas AGM baterijas). Akumulatora stāvoklis tiek novērtēts un nepieciešamības gadījumā atkārtoti aktivizēts (tikai stipri izlādētiem elementiem) - uzlāde ar samazinātu strāvu ar atsevišķiem impulsiem.

  Nākamais solis ir pamata uzlāde – atkarībā no uzlādes režīma ar maksimālo intensitāti 0,8A vai 3,8A.

  Nākamās darbības ir uzlādes procesa kontrole – palielinoties akumulatora spriegumam, lādēšanas strāva tiek samazināta.
  Uzlādes pēdējā fāzē strāva vienmērīgi tiek ierobežota līdz 0,5 A - tā ir lieliska aizsardzība pret akumulatora "gazifikācijas" parādību. Kad spriegums sasniedz 14,4 V/14,8 V (12 V akumulatoram) un 7,3 V (6 V akumulatoram), galvenā uzlāde ir pabeigta.

  Pēdējais posms ir akumulatora sprieguma uzraudzības fāze - ja lādētājs ilgstoši tiek atstāts pieslēgts akumulatoram un sprieguma kritums līdz 13,1 V/12,8 V (12 V akumulatoram), lādētājs ieslēdz atbalsta lādiņu, lai novērstu turpmāku akumulatora izlādi vai izlādēšanos.

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!