0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Explore Scientific EXOS-2 PMC-8 Wi-Fi GoTo ekvatoriālais montējums

  • Ražotājs: EXPLORE SCIENTIFIC
  • Produkta kods: 0456200
  • Pieejamība: 1 - 3 nedēļu laikā
  Garantija 2 gadi

  939.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  Explore Scientific EXOS2-GT ar PMC-8 Electronics ir unikāls un īpašs. Lielāka daļa mūsdienu tirgū esošo amatieru montējumu piedāvā atsevišķus procesorus. PMC-8 Electronics ir ārkārtīgi izturīga. Tajos ietiplst 2 kanālu daudzprocesoru mikrokontrollieris ar 8 centrālajiem proesoriem, kas darbojas neatkarīgi, no šī tad arī nosaukums PMC-8. Šajā daudzprocesoru sistēmā ir 64 Kbyte EEPROM Non-Volatile Memory banka, ko izmanto parametru saglabāšanai; bezvadu Ethernet 10/100 ar pilnu IP funkciju, kas ļauj darboties no jebkuras vietas, izmantojot pārlukprogrammu, ASCOM vai APP, izmantojot tīmekli vai seriālo portu; un gaistošu atmiņu, ko izmanto lietotāja izvēlēto parametru saglabāšanai. Elektronikā ir iekļauts arī auto gida ports (ST4 kontaktu ievade), un tajā ir vienīgais bezvadu ASCOM draiveris tirgū. Siksnas piedziņas sistēma tiek izmantoti 2 laiki (1-45 rievu un 1-10 rievu) ar stiklšķiedras pastiprinātu neoprēna jostu, kas savienota ar Nema11 divpolāro pakāpienu .67 ampēru 12nm motoru, pēc tam pievienots tārpam. Precīzi lodīšu gultņi abās asīs nodrošina minimālu pretreakciju visos deviņos iespējamajos izsekošanas ātrumos. Iekļautajā bateriju komplketā (12V) ir astoņas "D" izmēra baterijas. Galva balstās uz ļoti izturīga un stingra nerūsējošā tērauda statīva ar regulējamām 2" kājām no 26,8" līdz 42,5" un var atbalstīt līdz 12,7kg lielu aprīkojumu. Šīs sistēma tiek kontrolēta no planšetdatora, piezīmjdatora vai galda datora ar 7" displeju un WIN8.1, WIN10, iOS vai Android 4.4 ar skaistu pilnu grafisko interfeisu, izmantojot ExploreStars OpenGoto® programmatūru. ExploreStars OpenGoto® ir tādas pašas funkcijas kā lielākajai daļai citu montējumu, kas pašlaik ir tirgū. ExploreStars ir bezmkasas lietotne, kuru var lejupielādēt no Microsoft App Store un GooglePlay. Pamata lejupielāde ietver standarta 2 zvaigžņu vai 3 zvaigžņu izlīdzināšanas procedūru, vairāk nkeā 70 000 zvaigžņu datu bāzi, Mesjē katalogu un Saules sistēmas objektus. Programmatūras saskarnē ir klaisks četru pogu modelis planšetdatora vai tālruņa skārienekrāna vadīšanai, centrēšanai, pārvietošanai un pagriešanai. 

  Šo programmatūru atšķir tas, ka JŪS varat rakstīt savu kodu un importēt to šajā programmatūrā. Izveidojiet Mesjē izaicinājumu. Izveidojiet atlasāmo objektu sarakstu, kuru vēlaties fotografēt, un ieprogrammējiet šo informāciju programmatūrā. Izmantojot iespēju rakstīt savu kodu, jūs varat izveidot visu, ko sirds vēlas. Kopīgojiet to ar astronomu kopienu, kas izmanto šo programmatūru.
  Turklāt šo stiprinājumu var kontrolēt ar jebkuru ar ASCOM saderīgu programmatūru, izmantojot iebūvēto bezvadu ASCOM draiveri. Ar GPS saderīgi un automātiskie laika / datuma iestatījumi ir atkarīgi no datora, planšetdatora vai tālruņa papildu uztvērēja.

  Šeit ir lielākā daļa ASCOM programmatūras pakotņu, kas pieejamas lietošanai ar Explore Scientific / Losmandy G-11 ar PMC-8 stiprinājumu: ACP; APT; AST / ATC un Ricerca (Omega Lab); AstroArt; AstroMB; Cartes du Ciel / Sky Chart; CCD automātiskais pilots; DeepSky; Dziļais plānotājs; DFM Engineering; Earth Centered Universe Pro; EasySky; Acs un teleskops; Projekts Plutons; Hallo Ziemeļu debesis; Maksim DL; MaxPoint; PinPoint Astrometric; Prizma; Secības ģenerators Pro; Sānu tehnoloģija; Debesis; SkyMap programmatūra; SkyTools 3; Zvaigžņu atlants PRO; Debesu novērotājs; Zvaigžņota nakts; Stellarium; Virtuālais Mēness atlants; un WorldWide teleskops.

  Montējums
  Uzbūves paveids: Ekvatoriāls
  GoTo sistēma:
  Izsekošana:
  Enerģijas padeve: 12 V
  Kravnesība (kg): 13
  GoTo Sistēma
  Noregulēšanas metode: 3-zvaigžņu
  Statīvs
  Materiāls: Tērauds
  Maksimālais augstums (cm): 108
  Tips: Trijkājis
  Svars (kg): 2,9
  Vispārīgi
  Sērija: PMC-8
  Svars (kg): 19,5
  Counterweight(s) (piece): 2 (4.5 kg)
  Mounting saddle: Vixen-Style
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!