0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Meklētājs Sky-Watcher 9x50

  • Ražotājs: SKY-WATCHER
  • Produkta kods: 20530
  • Pieejamība: Nav noliktavā
  Garantija 2 gadi

  70.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  Sky-Watcher ahromatiskajam 50mm meklētājam ir ļoti liela gaismas savākšanas spēja, tādejādi, tas ļauj redzēt daudzus dziļo debesu objektus. Varat izmantot ļoti precīzas zvaigžņu diagrammas, jo meklētājā attēlojas par ļoti vājas zvaigznes. Meklētājs nodrošina vertikālu attēlu ar pilnīgi labotu attēla orientāciju pa kreisi un pa labi.

  Šī meklētāja optikas diametrs ir 50mm. Pretēji daudziem lētākiem meklētājiem diafragma nav apturēta!

  Ērta 90° skata pozīcija

  Ar iebūvēto Amici prizmu uzstādītāju šis meklētājs piedāvā ērtu 90° skata pozīciju. Tas ir īpaši noderīgi zenīta tuvumā, kur jums nevajadzēs sasprindzināt kaklu kā ar parastu meklētājus.

  Vairākkārtēji pārklāts objektīvs un okulārs

  Šī meklētāja attēla kvalitāte ir salīdzināma ar kompaktu teleskopu: augsts kontrasts un spilgts attēls, izmantojot daudzslāņu pārklājumu. Izmntojot šo meklētāju, tiešā redzējumā var redzēt pat daudzus vāji redzamus objektus.

  Ātrās atbrīvošanas meklētāja kronšeins

  Meklētājam ir viegli lietojams un ļoti praktisks kronšteins. Jums jāieskrūvē tikai divas skrūves, kas atrodas 90° leņķī. Atspere novērš nepieciešamību pēc papildu skrūvēm. Kronšteins saderēs ar standarta bāzēm tādiem ražotājiem kā Vixen, Sky-Watcher, Celestron, GSO,..

  Fokusēšana

  Meklētāju var fokusēt jūsu acīm, pagriežot objektīva šūnu. Kad esat sasniedzis pareizi asu attēlu, varat fiksēt fokusu ar fiksējošo gredzenu. Ja vien lietotājs nemainīsies, šī procedūra būs jāveic tikai vienu reizi. 

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!