0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Omegon 1.25" krāsu filtru komplekts

  • Ražotājs: OMEGON
  • Produkta kods: 11333
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  69.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  Aizdevuma summa no 70 līdz 5000 EUR
  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  Filtru komplekts 1,25 collu okulāriem. Piemērots arī astrofotografēšanai. Sastāv no 6 dažādiem filtriem, kas domāti mēnesim, komētām, Jupitera gredzeniem, Marsam un daudz kam citam.

  FILTRI:

  Violets - bloķē sarkano, dzelteno un zaļo gaismu. Nepieciešams novērojot Marsa polāros reģionus. Ar lieliem teleskopiem tas ļauj redzēt Venēras atmosfēras struktūras. 

  Sarkans – piešķir lielu kontrastu, novērojot Mēnesi. Filtru var izmantot Marsa polāro apgabalu novērošanai (sākot ar 100 milimetru un lielākos teleskopos). Piemērots arī Venēras novērošanai.

  Zaļš - svarīgs universāls kontrasta filtrs. Ievērojami pastiprina Mēness kontrastu, it sevišķi pie nelieliem palielinājumiem. Īpaši effektīvs novērojot Jupiteru. Varēs redzēt arī Saturna atmosfēras baltos plankumus teleskopos, kas ir lielāki par 200 mm diametrā.

  Zils - izceļ kopējo kontrastu uz Mēness virsmas. Tiek izcelta arī Jupitera un Saturna mākoņu apmales, Marsa virsma. Lielākas aperatūras teleskopos ar šo filtru varēs saskatīt mākoņu detaļas uz Venēras. Labs komētu filtrs - pastiprina kontrastu uz komētu astēm.

  Dzeltens - palielina Mēness kontrastu, pastiprina virsmas un mākoņu detaļas uz Marsa un Jupitera. Var tikt izmantots dubultzvaigžņu novērojumos ar refraktoriem - pavājina to krāsu kļūdas.

   

  Neitrāli pelēks - ar šo filtru iespējams pavājināt skatāmā objekta spožumu (parasti Mēnesi vai planētas), lai būtu iespējams saskatīt vairāk objekta detaļas. Var tikt izmantots arī sauszemes novērojumos. Īpaši svarīgs šis filtrs būs lielos teleskopos - novērojot spožus objektus Jūs nejutīsieties apžilbināts.  Vispārīgi
  Tips: L-RGB Filters
  Savienojums: 1,25"
  Sērija: Basic
  Materiāls: Alumīnijs
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!