0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Schmidt & Bender 4-16x56 Polar T96 P 1.BE P4FL 1cm ccw BDC HS tēmeklis

  • Ražotājs: Schmidt & Bender
  • Produkta kods: 755-911-972-F7-G7
  • Pieejamība: Pēc pasūtījuma
  Garantija 2 gadi

  2,350.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  4-16x56 Polar T96 tēmēklis ir lieliski piemērots medībām lielā attālumā un sporta šaušanai vāja apgaismojuma apstākļos. Precīza paralakses regulēšana/sānu fokuss ļauj novērtēt attālumu, savukārt patentētais optiskais dizains ir ārkārtīgi svarīgs medniekiem un šāvējiem, kuriem ir nepieciešams precīzi noteikt savu mērķi. D7 medību tīkliņš otrajā fokusa plaknē vai Schmidt & Bender populārākais taktiskais tīkliņš P4FL pirmajā fokusa plaknē padara šo tēmēkli ļoti daudzpusīgu un piemērotu dažādiem lietojumiem.

  VEIKSMĪGAS MEDĪBAS VĀJAS GAISMA APSTĀKĻOS: POLAR T96 TĒMĒKĻU SĒRIJA

  Polar T96 sērija nosaka jaunu standartu medībām vājā apgaismojumā. Kā norāda nosaukums, tas garantē kopējo gaismas caurlaidību vismaz 96 % apmērā. Tāpēc Polar T96 ir ideāls tēmēklis medībām vāja apgaismojuma apstākļos un sniedz jums vērtīgas papildu minūtes veiksmīgām medībām vakarā. D7 tīkliņš otrajā fokusa plaknē apvieno labi redzamu tīklu ar skaidri izgaismotu sarkanu punktu, būtiski neaizsedzot mērķi. Vēl viena unikāla iezīme: Schmidt & Bender patentētā “Minimālās novirzes tehnoloģija” pieļauj tikai niecīgu novirzi, kas ir mazāka par 1 cm 100 m. Tas ir būtiski, lai sasniegtu augstāko precizitāti, jo katrs otrās fokusa plaknes tēmēklis cieš no novirzes, pagriežot palielinājumu no maksimālā līdz minimumam. Kā redzat, Polar T96 pārliecina ne tikai ar izcilu optisko veiktspēju, bet arī ar precīzu un robustu mehāniku saskaņā ar ražotāja filozofiju: “Precizitāte rada atšķirību”.

  KAS IR ĪPAŠS POLAR T96?

  Schmidt & Bender lēcu pārklājumi atbilst augstākajiem tehniskajiem standartiem. Polar T96 tēmēkļi atšķiras no citiem ar rūpīgu augstas kvalitātes stikla materiāla izvēli, augstas refrakcijas stikla un SCHOTT HD stikla kombināciju. Schmidt & Bender rūpīgi pārbauda katru objektīvu un optisko mezglu katrā ražošanas posmā, lai nodrošinātu, ka tie atbilst prasībām. Ražotājam ir ļoti stingras prasībās, tapēc katra lēca tiek īpaši atlasīta un izmērīta. Šādi rīkojoties, Schmidt & Bender norošina vienādi izcilu kvalitāti visiem saviem produktiem. Tā ir būtiska prasība, jo mēs garantējam un pēc montāžas izmērām izcilu gaismas caurlaidību vismaz 96 % apmērā katram Polar T96 tēmēklim.

  IDEĀLI PIEMĒROTI VĀJAS GAISMAS APSTĀKĻIEM

  Polar T96 izcilo optisko veiktspēju visvairāk izjutīsiet saskaroties ar sarežģītiem gaismas atpstākļiem, piemēram, meness gaismā, rītausmā vai krēslā. Ražotājs ir optimizējis gaismas pārraidi atkarībā no viļņa garuma, lai tā atbilstu cilvēka acs jutībai vāja apgaismojuma apstākļos. Turklāt tēmēkļi ir lieliski piemēroti lietošanā kopā ar nakts redzamības vai termālajām uzlikām. Ja izmantojat šādas ierīces, noteikti noregulējiet sānu fokusu, lai ar šo kombināciju sasniegtu vislabāko iespējamo attēla kvalitāti.

  KRUSTIŅI

  P4FL - PIRMAJĀ FOKĀLAJĀ PLAKNĒ

  P4FL ar izgaismotu sarkano krustu atrodas pirmajā fokusa plaknē. Šis tīkls sākotnēji bija paredzēts militāriem nolūkiem, un kopš tā laika tas ir labi sevi pierādījis visā pasaulē. Tīkliņa dizains ir samazināts līdz vissvarīgākajām lietām, un tāpēc tas ir ļoti populārs arī sporta šāvēju un mednieku vidū. Tīkliņš ir pirmajā fokālajā plaknē un mērķa attēls līdz ar to tiek samazināts vienlaikus ar palielinājumu. Attiecības starp mērķi un tīkliņu paliek nemainīgas neatkarīgi no izvēlētā palielinājuma. Pateicoties tam, variet izmantot krustiņu attēluma novērtēšanai un ātrai korekcijai.

  D7 - OTRAJĀ FOKĀLAJĀ PLAKNĒ

  D7 ar izgaismotu sarkanu punktu atrodas otrajā fokusa plaknē un ir vispopulārākais Schmidt & Bender medību tīkliņš. Tīkliņš SFP ir neatkarīgs no palielinājuma sistēmas, kas nozīmē, ka, palielinot vai samazinot mērķa palielinājumu, tīkla redzamais izmērs paliek nemainīgs. Tas ļauj sasniegt mazāku mērķa pārklājumu un tāpēc ir populārs mednieku vidū.

  Optiskās īpašības:
  Lēcas diametrs (mm): 56
  Palielinājums: 4 ... 16 x
  Acs reljefs (mm): 90
  Izejas objektīvs (mm): 12 ... 3.5
  Dioptriju regulēšana: -3 / +2
  Montējuma diametrs (mm): 34
  Tīkliņa tips: P4FL
  Lēcu pārklājums: Pilns, vairākkārtējs
  Gaismas caurlaidība (%): 96
  Fokālā plakne: 1.
  Okulāra diametrs (mm): 45
  Redzes lauks
  Redzes lauks uz 100 m (m): 2.3 ... 9.4
  Krēslas faktors: 15.0 - 29.9
  Darbības īpašības
  Darbības temperatūra (°C): -25 ... +55
  Enerģijas padeve:
  Tornīša veids: ccw - pretēji pulksteņrādītāja virzienā
  Tornīši: BDC II LT / BDC II LT
  Tornīšu bloķēšana:
  Zero Stop:
  Klikšķa vērtība vertikāli (mrad): 18.31
  Klikšķa vērtība horizontāli (mrad): 13.66
  Klikšķa vērtība vertikāli (MOA): 63
  Klikšķa vērtība horizontāli (MOA): 45
  Klikšķu skaits pilnam aplim: 9 Mrad
  Tīkliņa apgaismojums:
  Apgaismojuma krāsa: Sarkana
  Punkta izmērs: 0MOA
  Paralakeses uzstādījumi: Regulējams
  Paralakeses uzstādījumu diapazons: 30 m - bezgalība
  Īpašas iezīmes
  Ūdensizturība:
  Ar slāpekli pildīts korpuss:
  Miglas necaurlaidīgs:
  Triecienizturīgs:
  Vispārīgi
  Ražots: Vācija
  Garums (mm): 386
  Sērija: Polar
  Krāsa: Melna
  Svars (kg): 0.810
  Garantija: 10 gadi
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!