0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Sky-watcher EQM-35 GoTo Ekvatoriālais montējums SynScan PRO

  • Ražotājs: SKY-WATCHER
  • Produkta kods: 20980
  • Pieejamība: 1 - 3 nedēļu laikā
  Garantija 2 gadi

  935.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  Sky-Watcher EQM-35 PRO Synscan modulārais, ekvatoriālais statīvs piedāvā divu statīvu daudzpusību vienā! Tas ir vienkāršs Go-To ekvatoriālais statīvs, ļoti ērts ceļošanai un  fotoattēlu uzņemšanai.

  Standarta konfigurācijas režīmā ar DEC un RA asīm to var izmantot kā parastu Synscan™ ekvatoriālo statīvu ar datorizētu Go-To un izsekošanu abās asīs, ar piekļuvi vairāk nekā 42 900 objektiem Synscan™ rokas ierīces datu bāzē. Lietderīgās slodzes ietilpība vizuālai lietošanai šajā konfigurācijā ir iespaidīgi 10 kg.

  Ceļošanai var noņemt DEC asi kopā ar smago pretsvara vārpstu un pretsvariem, tādējādi, ievērojami samazinot instrumenta svaru. Šādā konfigurācijā varat izmantot vienkāršu 45 mm bultas astes plāksni ar statīva skrūvi (nav iekļauta komplektācijā) un uzstādīt kameru tieši, izmantojot lodveida galvu (nav iekļauta komplektācijā). Alternatīvi DSLR var piestiprināt pie Sky-Watcher Star Adventurer L-veida kronšteina (nav iekļauts komplektācijā). Kad DEC ass ir noņemta, statīvs seko tikai RA virzienā, un jūs varat viegli fotografēt. Stiprinājums darbojas līdzīgi kā Star Adventurer stiprinājums, taču ir smagāks.

  Uzstādīšanas galvai ir neliela kosmētiska līdzība ar EQ3 PRO, taču tai ir ievērojami uzlabotas funkcijas un veiktspēja. Piemēram, stiprinājums ir aprīkots ar lielu 92,5 mm diametra RA sliekriteni ar 180 zobiem, kas nodrošina augstas precizitātes izsekošanu (salīdzinājumā ar 130 zobiem EQ3). Ir palielināta arī rotācijas pamatnes izturība. Tas nodrošina daudz lielāku stabilitāti, lielāku kravnesību un mazāku vibrāciju. 

  EQM-35 PRO SynScan ir ērta izmēra montējums ar iespaidīgām funkcijām, kas piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem astronomiem gan vizuālai, gan attēlu uzņemšanai.  Tehniskie parametri
  Interfeiss: ST-4 tipa autogiders, atbalsta 0,25x, 0,5x, 0,75x 1x vadīšanas ātrumu
  Montējums
  Izsekošana: Divas vai viena ass
  GoTo Sistēma
  Positioning: Precizitāte līdz 1 loka minūtei
  Izšķirtspēja: 0.28125 Arc Second
  Ieteicams
  Iesācējiem:
  Vispārīgi
  Tips: Ekvatoriāls
  Materiāls: tērauds/nerūsējošais tērauds
  Svars (kg): 5.7
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!