0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Sky-Watcher Explorer-130 PDS (OTA) teleskops

  • Ražotājs: SKY-WATCHER
  • Produkta kods: 10219
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  320.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  Explorer-130P DS teleskopa komplektācija un optika ir līdzvērtīga Black Diamond sērijas Explorer-130P ņūtonam, bet tam ir divas ievērojamas priekšrocības. Divu ātrumu 10:1 Crayford fokusētājs nodrošinās vajadzīgo precizitāti nevainojama asuma noteikšanai, kas ir īpaši svarīgi astrofotogrāfēšanai. Salīdzinot ar Explorer-130P versiju arī tubusa garums ir mazliet saīsināts, tādā veidā tuvinot sekundāro spoguli, optimizējot šo tubusa versiju vēl labāk primārā fokusa astrofotgrāfēšanai. Vēl labākus rezultātus iespējams sasniegt to izmantojot kopā ar speciāli tam paredzēto Sky-Watcher f/5 fokusa attiecības 2“ komas korektoru.

  Teleskopa fokusa attālums ir 650 milimetri, kas nozīmē ātro un plašo f/5 fokusa attiecību. Explorer-130P DS būs lieliski piemērots daudzu miglāju un citu tālo debess objektu novērojumiem. Ideāls šis teleskops būs arī priekš platleņķa novērojumiem. Elpu aizraujošās vaļējās zvaigžņu kopas, kā piemēram mazais Sietiņš (M45), atklās savas visskaistākās detaļas. Ar šī teleskopa augstās kvalitātes optiku neizpaliks arī Mēness un planētu novērojumi.

  Izcilā izmantotā premium klases paraboliskā optika, kas parasti izmantota lielākos un dārgākos teleskopos, ir saņēmusi ļoti augstus novērtējumus pat no ļoti pieredzējušiem astronomiem. Tā sekmīgi novērš sfēriskajiem spoguļiem raksturīgās aberācijas, padarot novērojamo attēlu vēl asāku, kontrasta pilnu un detaļām bagātu. Parabolisks primārais spogulis ir pamats tam, lai visi nākošie gaismas stari koncetrētos vienā fokusa plaknē un iznākumā būtu baudāms izcili kvalitatīvs rezultāts. Explorer-130P sekundārā spoguļa turētājs (jeb “zirneklis”) ir izgatavots no ļoti plāna 0.5 milimetru materiāla, kas vienlaikus līdz minimumam samazina gaismas zudumus un novērš spoguļu teleskopiem raksturīgo difrakciju.

  Šis teleskops nāk komplektācijā OTA, tas nozīmē, ka Jūsu ziņā paliek teleskopa montējuma izvēle. Teleskopi.LV iesaka šim modelim izvēlēties vismaz EQ3-2 montējumu vai augstāku / no azimutāliem montējumiem ieteicams vismaz AZ-3 montējums.

  Optika
  Tips: Reflektors
  Uzbūves veids: Parabolisks Ņūtons
  Optikas diametrs (mm): 130
  Fokusa attālums (mm): 650
  Fokusa attiecība: F/5
  Lielākais iespējamais palielinājums: 260 x
  Gaismas savākšanas jauda: 340 x
  Izšķirtspēja: 0.88
  Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 12.4
  Savienojums: 2" Crayford
  Ieteicams
  Bērniem:
  Iesācējiem:
  Amatieriem:
  Profesionāļiem: Nav ieteicams
  Vispārīgi
  Sērija: Explorer
  Svars (kg): 4
  Garantija: 2 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  2'' okulāri: 28mm
  Meklētājs: 6x30
  Pielietojuma joma
  Dabas novērojumi:
  Mēness un planētas:
  Miglāji un galaktikas
  Astrofotogrāfēšanai:
  Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!