0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Sky-Watcher Explorer-130P 5.1" f/650 Parabolic teleskops

  • Ražotājs: SKY-WATCHER
  • Produkta kods: 10712
  • Pieejamība: 1 - 3 nedēļu laikā
  Garantija 2 gadi

  345.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties
  Optika
  Tips: Reflektors
  Uzbūves veids: Parabolisks Ņūtons
  Optikas diametrs (mm): 130
  Fokusa attiecība (f/): 5
  Fokusa attālums (mm): 650
  Fokusa attiecība: F/5
  Lielākais iespējamais palielinājums: 260 x
  Gaismas savākšanas jauda: 350 x
  Izšķirtspēja: 0.88
  Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 12.4
  Savienojums: 1,25" Gear rack
  Montējums
  Tips: Ekvatoriāls
  Uzbūves paveids: EQ-2
  GoTo sistēma:
  Izsekošana:
  Statīvs
  Materiāls: Alumīnijs
  Tips: Trijkājis
  Ieteicams
  Bērniem:
  Iesācējiem:
  Amatieriem:
  Profesionāļiem: Nav ieteicams
  Vispārīgi
  Sērija: Explorer
  Kopējais svars (kg): 13
  Garantija: 2 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  1.25'' okulāri: 25mm, 10mm
  Meklētājs: Sarkanā punkta meklētājs
  Pielietojuma joma
  Dabas novērojumi:
  Mēness un planētas:
  Miglāji un galaktikas
  Astrofotogrāfēšanai:
  Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

  Nopietns iesācēju teleskops!

  Teleskopa fokusa attālums ir 650 milimetri, kas nozīmē ātro un plašo f/5 fokusa attiecību. Explorer-130P būs lieliski piemērots daudzu miglāju un citu tālo debess objektu novērojumiem. Ideāls šis teleskops būs arī priekš platleņķa novērojumiem. Elpu aizraujošās vaļējās zvaigžņu kopas, kā piemēram mazais Sietiņš (M45), atklās savas visskaistākās detaļas. Ar šī teleskopa augstās kvalitātes optiku neizpaliks arī Mēness un planētu novērojumi.

  Izcilā izmantotā premium klases paraboliskā optika, kas parasti izmantota lielākos un dārgākos teleskopos, ir saņēmusi ļoti augstus novērtējumus pat no ļoti pieredzējušiem astronomiem. Tā sekmīgi novērš sfēriskajiem spoguļiem raksturīgās aberācijas, padarot novērojamo attēlu vēl asāku, kontrasta pilnu un detaļām bagātu. Parabolisks primārais spogulis ir pamats tam, lai visi nākošie gaismas stari koncetrētos vienā fokusa plaknē un iznākumā būtu baudāms izcili kvalitatīvs rezultāts. Explorer-130P sekundārā spoguļa turētājs (jeb “zirneklis”) ir izgatavots no ļoti plāna 0.5 milimetru materiāla, kas vienlaikus līdz minimumam samazina gaismas zudumus un novērš spoguļu teleskopiem raksturīgo difrakciju.

  Kompaktais teleskopa izpildījums padara to ļoti vieglu un tas nozīmē, ka teleskops būs ļoti labi piemērots lietošanai pat uz vienkāršākajiem Sky-Watcher montējumiem un jebkuras iespējamās vibrācijas tiks amortizētas salīdzinoši ātri. Pateicoties salīdzinoši nelielajam diametram primārā spoguļa pielāgošanās apkārtējās vides temperatūrai (īpaši pie lielām temperatūras starpībām) noritēs ātri.

  EQ-2 montējums ir uzlabots EQ-1 montējuma risinājums. Tā vieglais svars un vienkāršā lietošana padara to par labu sabiedroto ikvienam zvaigņoto debesu pētniekam. Šis montējums būs ļoti labi piemērots bērniem un jauniešiem, kas iegūt nepieciešamās prasmes ekvatoriālo montējumu lietošanā.

  Šim montējumam ir divas asis – rektascensijas un deklinācijas, kā arī regulējams elevācijas augstums. Tas padara iespējamu sekošanu objektam izmantojot tikai vienu montējuma asi. Sekošana var notikt pateicoties samazinātā ātruma regulācijas kabeļiem. Tāpat abas asis ir iespējams atlaist un ātri notēmēt vajadzīgo objektu. Montējuma komplektācijā ietilpstošai atsvars nodrošinās vajadzīgo balansu un kalpos kā papildu stabilizators. Iespēja panorāmā rotēt montējumu 360 grādos dos iespēju veikt ļoti precīzu polārzvaigznes iestatīšanu.

  Montējumu ir iespējams aprīkot ar 1-ass viena vai vairāku ātrumu motoru, tādejādi iegūstot teleskopu, kas ir gatavs uzņemt ilgākas ekspozīcijas attēlus.

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!