0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Sky-Watcher Explorer BD 304/1500 PDS (OTA) teleskops

  • Ražotājs: SKY-WATCHER
  • Produkta kods: 10222
  • Pieejamība: Nav noliktavā
  Garantija 2 gadi

  1,170.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  Explorer sērijas karalis! Explorer-300P DS uzlabotajai versijai raksturīgas divas ievērojamas priekšrocības. Divu ātrumu 10:1 Crayford fokusētājs nodrošinās vajadzīgo precizitāti nevainojama asuma noteikšanai, kas ir īpaši svarīgi astrofotogrāfēšanai. Arī tubusa garums ir mazliet saīsināts, tādā veidā tuvinot sekundāro spoguli, optimizējot šo tubusa versiju vēl labāk primārā fokusa astrofotgrāfēšanai. Vēl labākus fotogrāfēšanas rezultātus iespējams sasniegt izmantojot speciāli tam paredzēto Sky-Watcher f/5 fokusa attiecības  2“ komas korektoru.

  Explorer-300P ņūtons ir lieliska izvēle pieredzi ieguvušam astronomam. Ar 300 milimetru Sky-Watcher visaugstākās kvalitātes parabolisko optiku, šis teleskops būs vienlīdz ļoti labs instruments Mēness, planētu, miglāju un galaktiku novērojumiem. F/5 ātrs fokusa atvērums nodrošinās to, ka teleskopu varēs izmantot arī platleņķa novērojumiem. Savāks par 40% vairāk gaismas salīdzinot ar Explorer-250 modeli.

  Explorer-300 ir iespaidīgais 300 milimetru spoguļa diametrs, kamēr tā fokusa attālums ir 1500 milimetri. F/5 ātrfokusa teleskops būs lieliski piemērots vienlīdz labi gan Mēness, planētu, gan arī tālās debess objektu novērojumiem. Saturns 12” (300 mm.) teleskopā atklās savu pusduci mēnešu, kā arī būs skaidri saredzamas atstarpes starp tā gredzena sistēmām. Pavēršot teleskopu uz mūsu puslodē vislielāko redzamo lodveida zvaigžņu kopu M13, Jūsu elpa aizrausies ieraugot ļoti detalizētu un tukstošiem zvaigžņu bagātu attēlu. Pie tumšām debesīm ar šo teleskopu būs iespējams novērot objektus līdz pat 14,2 zvaigžņlielumam.

  Līdzīgi kā visiem Sky-Watcher paraboliskajiem spoguļa teleskopiem, arī šis modelis nāk ar 0,5 mm. īpaši plānu sekundārā spoguļa “zirnekļa” krustu, kas līdz minimumam samazinās difrakciju un gaismas zudumu.

  Šis teleskops nāk komplektācijā OTA, tas nozīmē, ka Jūsu ziņā paliek teleskopa montējuma izvēle. Teleskopi.LV iesaka šim modelim izvēlēties vismaz EQ-6 montējumu vai augstāku.

  Optika
  Tips: Reflektors
  Uzbūves veids: Parabolisks Ņūtons
  Optikas diametrs (mm): 304
  Fokusa attālums (mm): 1500
  Fokusa attiecība: F/4.9
  Lielākais iespējamais palielinājums: 608 x
  Gaismas savākšanas jauda: 1886 x
  Izšķirtspēja: 0.38
  Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 14.2
  Savienojums: 2'' Crayford
  Ieteicams
  Iesācējiem:
  Amatieriem:
  Profesionāļiem: Nav ieteicams
  Vispārīgi
  Sērija: Explorer
  Tubusa svars (kg): 22
  Garantija: 2 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  2'' okulāri: 28 mm
  Meklētājs: 9 x 50
  Okulāra adapteris: 1.25" un 2"
  Pielietojuma joma
  Dabas novērojumi:
  Mēness un planētas:
  Miglāji un galaktikas
  Astrofotogrāfēšanai:
  Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!