0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Sky-Watcher Heritage-114P Virtuoso teleskops

  • Ražotājs: SKY-WATCHER
  • Produkta kods: 10240
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  355.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  Heritage-114P Virtuoso ir lielisks “paņem-un-dodies” teleskops aktīvam dzīvesveidam. Teleskopam ir izcilas kvalitātes paraboliskā premium klases optika un tas ir labi piemērots visa veida astronomiskajiem novērojumiem. Teleskops ir ārkārtīgi kompakts, tajā pašā laikā pietiekami jaudīgs, lai redzētu tūkstošiem naksnīgās debess objektu.

  Heritage-114P ir īpaši labi piemērots teleskops plaša debess apgabala novērojumiem. Tam ir 114 milimetru augstākās klases paraboliskā optika, kas parasti sastopama „augstākā gala” spoguļu teleskopiem. Fokusa attālums šim teleskopam sastāda 500 milimetrus, kas nozīmē ļoti ātru f/4,4 fokusa attiecību, kas naksnīgajās debesīs būs izcili piemērota platleņķa objektu novērošanai.

  Bez plašajiem objektiem, tādiem kā Oriona miglāja un Andromedas galaktikas, šis teleskops būs arī labs instruments Mēness novērojumiem dažādos palielinājumos un arī labi piemērots planētām, piemēram, ar to varēs labi saskatīt Saturna gredzenus vai Jupitera mākoņu segu un tā pavadoņus, tā ieraugot veselu planētas sistēmu.

  Šī teleskopa sekundārā spoguļa turētājs (jeb “zirneklis”) ir izgatavots no ļoti plāna 0.5 milimetru materiāla, kas vienlaikus līdz minimumam samazina gaismas zudumus un novērš spoguļu teleskopiem raksturīgo difrakciju. 114 milimetru optika savāks par 125% vairāk gaismas nekā 76 milimetru Astrolux teleskops un par 165% vairāk nekā 70 milimetru Mercury lēcu teleskops.

  Visiem Sky-Watcher spoguļu teleskopiem (reflektoriem), arī šim modelim, tiek izmantota augstas kvalitātes spoguļu pārklājumu metode. Daudzi ražotāji teleskopa virsējo alumīnija gaismas atstarojošo kārtu pārklāj ar silikona monoksīda aizsargkārtu, bet Sky-Watcher izmanto silikona dioksīdu, kas ir ievērojami izturīgāks pārklājums, vienlaikus arī prasa izmantot sarežģītāku un dārgāku tehnoloģiju. Šī aizsardzība ir nepieciešama, lai nenotiktu alumīnija kārtas noārdīšanās.

  VirtuosoTM ir stabilas platformas montējums, kurš, tiklīdz atradīsiet vēlamo objektu, nodrošinās precīzas sekošanas funckiju. Montējuma motori, izmantojot pulti, darbojas 5 dažādos ātrumos. Lieliska Virtuoso montējuma iezīme ir Freedom-FindTM patentētā abu ašu kodēšanas tehnoloģija, kas atļauj nezaudēt  sekošanas iestatījumus un pozicionēšanas sistēmas informāciju, teleskopu manuāli pārvietojot. Virtuoso montējumu iespējams pārviedot par GoTo montējumu ar 42,900+ objektu datubāzi, vienkārši iegādājoties papildu AZ GoTo SynScan pulti.

  Virtuoso montējumam raksturīgas vēl vairākas gudras iezīmes astrofotogrāfēšanai (kamera nav iekļauta komplektācijā):

  • Kameras kruīza kontrole. Ar DSRL kameru uzņemiet automātiskus fotoattēlus līdz pat 6 dažādās pozīcijās. Montējums apstāsies iepriekš definētā pozīcijā un automātiski veiks kameras ekspozīciju (Canon-D tālvadības kabelis iekļauts komplektācijā, bet citām kamerām kabeļi pieejami atsevišķi).
  • Video kruīzs. Montējums automātiski pārvietos jūsu video kameru starp 6 izvēlētajām pozīcijām bez jebkāda pārtraukuma. Šai funkcijai var tikt izvēlēts jebkurš no 5 iespējamajiem ātrumiem.
  • Panorāmas fotogrāfēšana. Montējums var kontrolēt jūsu spoguļu DSLR kameru, lai uzņemtu līdz pat 360 grādu plašas panorāmas!
  Optika
  Tips: Reflektors
  Uzbūves veids: Parabolisks Ņūtons
  Optikas diametrs (mm): 114
  Fokusa attālums (mm): 500
  Fokusa attiecība: F/4.4
  Lielākais iespējamais palielinājums: 228 x
  Gaismas savākšanas jauda: 270 x
  Izšķirtspēja: 1.01
  Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 12.1
  Savienojums: 1.25"Gear rack
  Montējums
  Tips: Dobsona
  Uzbūves paveids: Dobsona
  GoTo sistēma:
  Izsekošana:
  Sekošanas ātrums: 2000 - 400 - 64 - 16 - 8
  Ieteicams
  Bērniem:
  Iesācējiem:
  Amatieriem:
  Profesionāļiem:
  Vispārīgi
  Sērija: Heritage
  Kopējais svars (kg): 5.3
  Garantija: 2 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  1.25'' okulāri: 25mm, 10mm
  Meklētājs: Sarkanā punkta meklētājs
  Pielietojuma joma
  Dabas novērojumi:
  Mēness un planētas:
  Miglāji un galaktikas
  Astrofotogrāfēšanai:
  Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!