0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Sky-Watcher Skyhawk-114/500P EQ-1 teleskops

  • Ražotājs: SKY-WATCHER
  • Produkta kods: 10709
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  235.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties
  Optika
  Tips: Reflektors
  Uzbūves veids: Parabolisks Ņūtons
  Optikas diametrs (mm): 114
  Fokusa attālums (mm): 500
  Fokusa attiecība: F/4.4
  Lielākais iespējamais palielinājums: 230 x
  Gaismas savākšanas jauda: 270 x
  Izšķirtspēja: 1.01
  Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 12.1
  Savienojums: 1.25" Gear rack
  Montējums
  Tips: EQ-1
  Uzbūves paveids: Ekvatoriāls
  GoTo sistēma:
  Izsekošana:
  Statīvs
  Materiāls: Alumīnijs
  Tips: Trijkājis
  Ieteicams
  Bērniem:
  Iesācējiem:
  Amatieriem:
  Profesionāļiem: Nav ieteicams
  Vispārīgi
  Sērija: SkyHawk
  Kopējais svars (kg): 8
  Garantija: 2 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  Barlow lēca: 2 x
  1.25'' okulāri: 25 mm, 10 mm
  Meklētājs: Sarkanā punkta meklētājs
  Pielietojuma joma
  Dabas novērojumi:
  Mēness un planētas:
  Miglāji un galaktikas
  Astrofotogrāfēšanai:
  Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

  BBC Sky at Night žurnāla savas klases uzvarētājs - Skyhawk 1145P teleskops - īpaši labi piemērots plaša debess apgabala novērojumiem. Tam ir 114 milimetru augstākās klases paraboliskā optika, kas parasti sastopama „augstākā gala” spoguļu teleskopiem. Fokusa attālums šim teleskopam sastāda 500 milimetrus, kas nozīmē ļoti ātru f/4.4 fokusa attiecību, kas naksnīgajās debesīs būs izcili piemērota platleņķa objektu novērošanai. Teleskopa sākotnējā komplektācija ļaus strādāt ar plaša spektra palielinājumiem no 20 līdz 100 reizēm, vienlaikus atstājot potenciālu ar papildus okulāriem palielināt potenciālo palielinājumu līdz maksimāli ieteicamajām 228 reizēm.

  Bez plašajiem debess apgabala objektiem, tādiem kā Oriona miglājs un Andromedas galaktika, šis teleskops būs piemērots arī Mēness un planētu novērojumiem dažādos palielinājumos, piemēram, ar to varēs labi saskatīt Saturna gredzenus vai Jupitera mākoņu segu un tā pavadoņus.

  Šī teleskopa sekundārā spoguļa turētājs ir izgatavots no ļoti plāna 0.5 milimetru materiāla, kas vienlaikus līdz minimumam samazina gaismas zudumus un novērš spoguļu teleskopiem raksturīgo difrakciju. 

  Visiem Sky-Watcher reflektoriem (arī šim modelim) ir iaugstas kvalitātes spoguļu pārklājums. Šim Sky-Watcher teleskopam virsējās alumīnija gaismas atstarojošajai kārtai izmanto silikona dioksīdu, kas ir ļoti izturīgs pārklājums. Šī aizsardzība nepieciešama, lai nenotiktu alumīnija kārtas noārdīšanās.

  EQ-1 montējums ir pats labākais montējuma risinājums iesācējiem. Tas ir viegls un samērā viegli lietojams. Šis montējums būs ļoti labi piemērots bērniem un jauniešiem, kas vēlas iegūt nepieciešamās prasmes ekvatoriālo montējumu lietošanā.

  Šim montējumam ir divas asis – rektascensijas un deklinācijas, kā arī regulējams elevācijas augstums. Tas padara iespējamu sekošanu objektam izmantojot tikai vienu montējuma asi. Sekošana var notikt pateicoties samazinātā ātruma regulācijas kabeļiem. Tāpat abas asis ir iespējams atlaist un ātri notēmēt vajadzīgo objektu. Montējuma komplektācijā ietilpstošais atsvars nodrošinās vajadzīgo balansu un kalpos kā papildu stabilizators.

  Montējumu ir iespējams aprīkot ar 1-ass viena vai vairāku ātrumu motoru, tādejādi iegūstot teleskopu, kas ir gatavs uzņemt ilgākas ekspozīcijas attēlus.

  EQ-1 montējuma alumīnija statīvs ir regulējams no 70 līdz 120 centimetru augstumam. Tāpat līdz ar statīvu komplektā ietilpst arī trīstūris, kurš kalpos kā stabilizators.

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!