0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Sky-Watcher Skyliner-250PX FlexTube teleskops

  • Ražotājs: SKY-WATCHER
  • Produkta kods: 10157
  • Pieejamība: Nav noliktavā
  Garantija 2 gadi

  935.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  Ļoti liela gaismas uztveršana par ļoti zemu cenu - tieši tas padara šo teleskopu par vienu no populārākajiem amatieru astronomijas teleskopiem pasaulē. Dobsona montējumu 1970tos gados izgudroja Džons Dobsons, padarot to par vienkāršu, lētu un effektīvu montējumu Ņūtona (spoguļu) teleskopiem. Teleskopa montējums ir ļoti praktisks, tas ir vienkārši un viegli vadāms. Kustība vertikāli tiek nodrošināta mazliet atlaižot rokturi, savukārt horizontāli kustība tiek nodrošināta izmantojot divas plāksnes, no kurām viena rotē pret otru. Dizaina lielākais noslēpums ir precīzais tubusa balanss un arī berzes materiālu izmantošana, gan brīžos kad būs nepieciešams pārvietoties starp objektiem vai sekot tiem, gan brīžos, kad vajadzēs vienkārši nofiksēt tubusa stāvokli. Teleskops ar rokturu palīdzību ir viegli pārvietojams. Jūs maksājat par lielisku optiku, nevis par dārgu statīvu! Par šādu cenu alternatīvu variantu šāda izmēra teleskopu praktiski nav.

  Skyliner-250 ir iespaidīgais 250 milimetru spoguļa diametrs, fokusa attālums ir 1200 milimetri. F/5 ātrfokusa teleskops būs lieliski piemērots vienlīdz labi gan Mēness, planētu, gan arī tālās debess objektu novērojumiem. Pie tumšām debesīm ar šo teleskopu būs iespējams novērot objektus līdz pat 14tajam zvaigžņlielumam. Šis teleskops ir aprīkots ar augstākās kvalitātes parabolisko primāro spoguli un 0.5mm Ultra-Thin sekundārā spoguļa turētāju ar kura palīdzību tiek samazinātas difrakcijas atspīdumi un gaismas zudumi. Primārais spogulis izgatavots no PYREX spoguļa, kura slīpējuma precizitāte atbilst vismaz augstajam lamda/8 radītājam, vienlaikus tas ir plānāks par BK7 standarta spoguli, kas nodrošina pāatrinātu termālo stabilizāciju. Teleskops ir aprīkots ar 2” okulāru izeju (ar 1,25” okulāru sadalītāju) un arī 9x50 meklētāju. Savāks par 56% vairāk gaismas salīdzinot ar 200 milimetru teleskopa modeli.

  Patentētā Sky-Watcher FlexTubeTM sistēma ar izbīdāmajiem stieņiem ir jaunākā inovācija, kas vienlaikus padarīs šos jaudīgos un lielos dobsonus ievērojami vieglāk uzglabājumus un transportējamus. Tiem visiem komplektā nāk trīs garuma regulācijas stieņi, kas ļauj ātri un vienkārši pārveidot teleskopu vai nu par kompaktu sistēmu transportēšanai gandrīz jebkurā standarta automobīlī, vai arī par pilna garuma stabili fiksēta stāvokļa ņūtona teleskopu gatavu novērojumiem, turklāt to iespējams izdarīt ļoti ātri. Izvilktā stāvoklī teleskops nodrošinās ļoti stingru stāvokli un arī kolimācijas process nebūs sarežģīts. Vēl nekad novērošanas process ar lielu dobsonu nav bijis tik vienkārši!

  Optika
  Tips: Reflektors
  Uzbūves veids: Parabolisks Ņūtons
  Optikas diametrs (mm): 254
  Fokusa attālums (mm): 1200
  Fokusa attiecība: F/4.7
  Lielākais iespējamais palielinājums: 508 x
  Gaismas savākšanas jauda: 1317 x
  Izšķirtspēja: 0.45
  Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 13.8
  Savienojums: 2'' Crayford
  Tubusa uzbūve: Wire-mesh tube
  Montējums
  Tips: Dobsona
  GoTo sistēma:
  Izsekošana:
  Ieteicams
  Iesācējiem: Nav ieteicams
  Amatieriem:
  Profesionāļiem:
  Vispārīgi
  Sērija: Skyliner
  Tubusa svars (kg): 15
  Garantija: 2 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  1.25'' okulāri: 10 mm, 25 mm
  Meklētājs: 9 x 50
  Pielietojuma joma
  Dabas novērojumi:
  Mēness un planētas:
  Miglāji un galaktikas
  Astrofotogrāfēšanai:
  Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!