0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Sky-Watcher SkyMax 127 (EQ3-2) teleskops

  • Ražotājs: SKY-WATCHER
  • Produkta kods: 10675
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  745.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  Ļoti jaudīgais Skymax-127 teleskops savāks divas reizes vairāk gaismas nekā Skymax-90 milimetru teleskopa modelis. Ar 33 centimetru kopējo tubusa garumu, šajā kompaktajā katadioptriskajā uzbūvē attīstītais fokusa attālums pārsniedz 1,5 metrus, padarot to par ļoti jaudīgu augstas kvalitātes instrumentu planetārajiem un tālās debess objektu novērojumiem.

  Skymax-127 teleskops ir jaudīgs augstas izšķirtspējas instruments ar vairākkārtēji pārklātu optiku, kas nodrošinās redzamo attēlu ar bagātīgu kontrastu un asumu. Saskaņā ar Sky-Watcher noslēgto līgumu, teleskopa optika izgatavota no augstākās kvalitātes SCHOTT vācu optikas ražotāja. Skymax-127 teleskops pie labām debesīm spēs attīstīt 0,91 loku sekundes izšķirspēju, kamēr tubusa svars ir vien nieka 3,4 kilogrami.

  Skymax teleskopu sērija ir iespējams pati labākā izvēle, ja vēlaties izbaudīt kvalitatīvus planetāros novērojumus. Ielūkojaties Mēness krāteros, apskatiet Jupiteru mākoņu joslas, Saturna gredzenus, neaizmirstiet par arī Oriona miglāju. Pavērsiet savu teleskopu uz M13 un sadaliet šo lodveida zvaigžņu kopu arvien mazākās frakcijās. Skymax-127 ir aprīkots ar T-2 vītni vienkāršam savienojumam ar DSLR kameru (iegādājoties atbilstošo gredzenu).

  EQ3-2 ekvatoriālais uzlabotais montējums DELUXE izpildījumā pieredzējušu astronomu vidū saņem augstus novērtējumus. Šis izturīgais montējums nodrošina pat ļoti prasīgus naksnīgo debesu novērotājus ar vajadzīgo stabilitāti un vairākām citām funkcijām. Šis montējums ir ideāls nelielām optiskajām sistēmām, kuriem celstpējai nevajag masīvu montējumu.

  Montējums ir aprīkots ar līmeņošanas burbuli, regulējamu elevāciju, kā arī diviem dažāda svara atsvariem maksimālai precizitātei. Montējumu ir iespējams aprīkot ar polārzvaigznes tēmekli, kas ļaus šo montējumu vēl precīzāk iestatīt, lai izmantojot samazinātā ātruma regulācijas kabeļus veiktu precīzu un gludu sekošanu.

  Šis montējums būs pati labākā izvēle, ja vēlaties sākt nodarboties ar blāvo debess objektu astrofotogrāfēšanu, bet vispirms vēlaties saprast vai tā patiks – lai to darītu, montējumu ir iespējams aprīkot ar vienas vai divu asu motoriem, vai pat GOTO sistēmu.

  Montējums ir aprīkots ar vieglo un regulējamo alumīnija statīvu un stabilizējošo trīstūri, kas vienlaikus kalpos kā galds okulāriem un citiem teleskopa piederumiem.

  Optika
  Tips: Reflektors
  Uzbūves veids: Maksutova – Kasegrēns
  Optikas diametrs (mm): 127
  Fokusa attālums (mm): 1500
  Fokusa attiecība: F/11.8
  Lielākais iespējamais palielinājums: 254 x
  Gaismas savākšanas jauda: 329 x
  Izšķirtspēja: 0.91
  Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 12.3
  Savienojums: 1.25" ETX thread
  Montējums
  Tips: Ekvatoriāls
  Uzbūves paveids: EQ3-2
  GoTo sistēma:
  Izsekošana:
  Statīvs
  Materiāls: Alumīnijs
  Tips: Trijkājis
  Ieteicams
  Iesācējiem:
  Amatieriem:
  Profesionāļiem: Nav ieteicams
  Vispārīgi
  Sērija: SkyMax
  Tubusa svars (kg): 3.4
  Garantija: 2 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  1.25'' okulāri: 25 mm, 10 mm
  Meklētājs: Sarkanā punkta meklētājs
  1.25'' diagonāle: 90°
  Pielietojuma joma
  Dabas novērojumi:
  Mēness un planētas:
  Miglāji un galaktikas
  Astrofotogrāfēšanai:
  Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!