0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Pulsar Krypton 2 XG50 termālā uzlika ar monokli

  • Ražotājs: PULSAR
  • Produkta kods: 77379
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  3,200.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties
  Optiskās īpašības:
  Palielinājums: 3x (monocular) / 1x (attachment)
  Objektīvs: F50 / 1.0
  Redzes lauks, horizontāli * vertikāli (grādos): 8.8 x 6.6
  Maksimālais darbības attālums (m): 2300
  Ieteicamais palielinājums dienas optikai, x 1.5 − 6
  Izšķirtspēja
  Mikro-bolometra displeja izšķirtspēja, (pikseļi): 640x480 @ 12 µm (NETD <40 mK)
  Mikrobolometra tips: uncooled
  NETD, mK < 40
  Kadru maiņas ātrums (Hz): 50
  Pikseļa izmērs (µm): 12
  Ekrāna tips / izšķirtspēja (pikseļi): AMOLED 1920 x 1080
  Redzes lauks
  Redzes lauks uz 100 m (m): 15.4 x 11.5
  Kamera
  Video / attēla formāts: .mp4 / .jpg
  Darbības īpašības
  Iebūvētā atmiņa, Gb: 16 GB
  Ārējās strāvas padeve (volti): 5V, 9V (USB Type-C Power Delivery
  Akumulatora darbības ilgums (stundās): 11
  Enerģijas padeve: 3.0 – 4.2
  Ūdensizturība:
  Aizsardzības līmenis (saskaņā ar IEC 60529) IPX7
  Video ierakstītājs
  Video izšķirtspēja (pikseļos): 1024 x 768
  Attēla izšķirtspēja (pikseļos): 1024 x 768
  Wi-Fi kanāls
  Frekvence: 2.4 / 5 GHz
  Standarts: IEEE 802.11 b/g/n/ac (WPA)
  Vispārīgi
  Svars (kg): 0.45 (bez baterijas) / 0.58 (ar IPS7 bateriju)
  Akumulatora tips: Li-Ion Battery Pack IPS7
  Izmēri, mm: 217x78x84 (ar Pulsar 3x20B monokli)
  Darbības temperatūra (°C): - 25 … +50
  Garantija: 3 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  Lietotāja rokasgrāmata:
  Tīrīšanas lupatiņa:
  Soma:
  Akumulatora lādētājs:
  USB kabelis:

  Universāls modulārais dizains
  Krypton 2 termokamera ir kombinēta no termālās attēlveidošanas moduļa un Pulsar 3x20B ātri noņemama monokulāra, ko var izmantot kā okulāru. Ar vienu piegājienu mednieks iegūst trīskāršu palielinājuma tālskati dabiskai novērošanai dienas laikā un termālās attēlveidošanas ierīci, kas ir saderīga ar monokulāra tipa dienas optiskajām ierīcēm. Ātrās noņemšanas adapteris nozīmē, ka Krypton 2 var noņemt no dienas tālskata vai binokļa un atkal uzstādīt to dažu sekunžu laikā, savukārt precīzs pozicionēšanas mehānisms ļauj centrāli izlīdzināt termālo attēlu dienas optikas redzes laukā.

  Izturīgs magnija sakausējuma korpuss
  Izturīgajam, vieglajam magnija sakausējuma korpusam ir augsta strukturālā izturība, kas aizsargā Krypton 2 no triecieniem un vibrācijas slodzēm, tas ir izturīgs pret ārējo mehānisko, temperatūras un klimatisko iedarbību. Magnija sakausējuma korpuss efektīvi novada un izvada siltumu no termokameras elektroniskajiem komponentiem, tādējādi palielinot ierīces darbības stabilitāti.

  Augstākā energoefektivitāte. Darbība līdz 11 stundām ar vienu akumulatora uzlādi.
  Ātri nomaināmais un uzlādējamais Li-Ion akumulators IPS7 nodrošina pietiekamu jaudu līdz pat 11 stundām nepārtrauktas darbības. Ar vienu akumulatoru bloku ierīce var darboties visu nakti bez nepieciešamības to nomainīt. Ātrā noņemšana, bezvadu konstrukcija un ilgais darbības laiks ir galvenās šīs barošanas sistēmas īpašības.

  Kompakts un sabalansēts
  Katrs papildu grams aprīkojumam medībās spēlē lielu lomu. Krypton 2 ir viegls un ērti lietojams. Pateicoties īsajam garumam, vieglajai konstrukcijai un vienmērīgajam svara sadalījumam, Krypton 2 minimāli ietekmē līdzsvaru, kad tas ir piestiprināts pie optiskā šaujamieroča vai tālskata objektīva, savukārt Krypton 2 vadības ierīces ir viegli sasniedzamas.

  Stream Vision 2. Wi-Fi integrācija ar iOS un Android ierīcēm
  Iebūvētais Wi-Fi savieno Krypton 2 ar Android un iOS viedtālruņiem, izmantojot mobilo lietotni Stream Vision 2. Tas paver plašas iespējas, tostarp bezvadu ierīces programmatūras atjauninājumus, reāla laika attēlu pārraidi no ierīces uz viedtālruņa ekrānu, ierīces uzņemto fotoattēlu un video satura publicēšanu sociālajos tīklos vai pārsūtīšanu citiem konaktiem, digitālās ierīces funkciju tālvadību un piekļuvi jaunākajām ziņām no Pulsar. Turklāt reģistrētie lietotāji saņem 16 GB mākoņkrātuves priekš ierīces ierakstītajām fotogrāfijām un videoklipiem.

  Ātri noņemami PSP-B bajoneta adapteri ar precīzu stiprinājuma, ekrāna pozicionēšanas mehānismu
  Termālās attēlveidošanas uzlika tiek uzstādīta uz adaptera, izmantojot četru punktu bajonetu. Bajonetes savienojums ir ļoti uzticams, un to var ātri un viegli piestiprināt. Piestiprinājumu noņem no viena adaptera un uzstāda uz otra bez īpašiem instrumentiem, ļaujot ātri un viegli pārvērst dažādas mednieka arsenālā esošās dienas optikas par termālās attēlveidošanas optikām. Precīzs ekrāna pozicionēšanas mehānisms ļauj perfekti izlīdzināt termālās vai nakts redzamības attēlu dienas optikas redzes laukā, nodrošinot maksimālu skatīšanās komfortu.

  Full-HD daudzkrāsu AMOLED displejs
  Jauno FHD pilnkrāsu AMOLED displeju raksturo augsts kontrasts, plašs dinamiskais diapazons un enerģijas taupīšana. Ātrais reakcijas laiks nodrošina skaidru un vienmērīgu attēlu, novērojot kustībā vai sasalšanas apstākļos.

  8 krāsu palešu izvēle
  8 krāsu palešu izvēle ļauj lietotājam efektīvāk novērot savu redzes lauku, ļaujot optimizēt ierīci konkrētiem uzdevumiem, kā arī reaģēt uz mainīgajiem novērošanas apstākļiem. White Hot, Black Hot un Red Hot krāsa ir optimāla objektu noteikšanai, savukārt Rainbow un Ultramarine krāsa palīdz palielināt atpazīšanas un identifikācijas iespējas. Red Monochrome, Sepia un Violet krāsa ir vispiemērotākās ilgstošai novērošanai naktī.

  Darbība ekstremālās temperatūrās no -25 līdz +50°C
  Krypton 2 korpuss, barošanas bloks, optika un elektronika ir izstrādāti, ņemot vērā lietojumu plašā temperatūru diapazonā. Krypton nodrošina uzticamu un efektīvu darbību aukstumā līdz pat -25 °C.

  Pielāgojams lietotāja interfeiss
  Jauna Pulsar termālās attēlveidošanas piederumu funkcija ir grafiskās lietotāja interfeisa pielāgošana. Ierīces izvēlnes un statusa joslas pozīcijas lietotājs mērogo, lai, mainot dienas tālskata palielinājumu, varētu redzēt aktuālo informāciju par piestiprinājuma statusu un strādāt ar izvēlni ievērojamā palielinājumu diapazonā.  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!