Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!
Summa
Mēnešu skaits
Ikmēneša maksājums:
Veiktspēja | |
---|---|
Fokusa attāluma redukcija: | 0,5 |
Savienojums: | 1,25" |
Vispārīgi | |
Filtru savienojums: | Jā |
Fokusa reduktors, 0.5x, novērošanai un attēlveidošanai
Šis fokusa reduktors uz pusi samazina galvenās optikas fokusa attālumu, nodrošinot lielāku redzamības lauku. Tas ir noderīgs, ja attēlveidošanai izmanto kameras ar nelielu izmēru.
Izmantošana
Fokusa reduktoru izmantošana ir ģeniāli vienkārša. Tam ir 1.25" filtra vītne, kas bez problēmām iekļaujas jebkurā 1.25" okulārā via kameras adapterī.
Attēlveidošana
Fokusa reduktors palielina attēla lauka lielumu un saīsina ekspozīcijas laiku, kad tiek veikta attēla uzņemšana. Tas ir īpaši ieteicams lietošanai ar Philips SPC 900NC tīmekļa kameru utt.
Novērojumiem
Redzes lauka lieluma palielināšana ar 1.25" okulāriem ir īpaši noderīga, ja jums patīk vērot plašākus debss objektus ar gariem fokusa attāluma instrumentiem.
Mazāks fokusa reduktora/okulāra attālums nozīmē, ka samaināšanās koeficients ir tikai 0.5x. Tomēr fokuss tiek pārvietots uz priekšu tikai par 5mm.
Tehniskie dati