0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • TS Optics 1.25" augstas klases planētu okulārs HR 7mm

  • Ražotājs: TS OPTICS
  • Produkta kods: 6166
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  70.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  HR Planetary okulāri, iespējams, ir vieni no daudzpusīgākajiem pieejamajiem okulāriem. Neskatoties uz daudzajiem iespējamajiem pielietojumiem, izpildījumā nav veikti kompromisi. Okulāri ir lieliski piemēroti planētu, Mēness, dziļo debesu objektu novērošabai, kā arī projekciju fotografēšanai ar DSLR vai kompaktajām digitālajām kamerām.

  • Mēness un planētu novērošana - ļoti augsts kontrasts un attēla definīcija, īpaši uz optiskās ass, padara HR Planetary okulārus par ideālu pavadoni prasīgiem planētu un Mēness novērotājiem. Pateioties skatīšanās komfortam, jūs varat redzēt vē smalkākas detaļas, neapgrūtinot acis.
  • Dziļo debesu objektu novērošana: miglāji un galaktikas - kompaktos dziļo debesu objektus bieži vien ir grūti saskatīt, jo tie bieži ir ļoti vāji. HR Planetary okulāri ir pilnībā pārklāti un piedāvā augstu attēla izšķirtspēju, lai iegūtu spilgtu un skaidru attēlu. Tas padara tos ideālus šādu kompaktu objektu novērošanai.

  HR Planetary okulāri - ideāls skatīšanās komforts

  HR Planetary okulāri tika izgatavoti, lai panāktu vislabāko asumu un kontrastu uz optiskās ass, kā to var sagaidīt no labiem planētu okulāriem. Diezgan atšķiras no vairuma citu planētu okulāru, tomēr HR okulāriem ir arī ļoti labs skatīšanās komforts, garš acu reljefs un lielāks redzes lauks!

  Katram HR Planetary okulāram ir 16mm acs reljefs un gandrīz 20mm objektīva diametrs (izejas lēcas)

  Katrs lietotājs var lieliski izmantot garo acs reljefu, vienkārši noregulējot izvelkamo acu aizsargu. Tādejādi katrs novērotājs var atrast perfektu novērošanas pozīciju. Šī ir iezīme, kas parasti atrodama tikai daudz dārgākos okulāros! HR Planetary okulāri ir piemēroti arī briļļu valkātājiem, pat ar īsu fokusa attālumu!

  Optika
  Uzbūves veids: Planētu okulārs
  Pārklājums: Vairākkartējs
  Veiktspēja
  Fokusa attālums (mm): 7
  Šķietamais redzes lauks (°): 58
  Pilna redzeslauka acs attālums (mm): 16
  Savienojums: 1,25"
  Lēcu skaits: 6
  Vispārīgi
  Sērija: HR
  Filtru savienojums:
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!