Par Mums

Esam vecākais un lielākais optikas preču centrs Latvijā, kas specializējas optikas preču jomā. Jau 15 gadus piedāvājam saviem klientiem kvalitatīvākās nakts redzamības iekārtas, binokļus, mikroskopus, teleskopus, kameras, stiprinājumus, tālskatus, palielināmos stiklus un daudz ko citu. Ieskaties.lv paspārnē darbojas arī Pulsar Latvija, kurš ir guvis pārliecinošu mednieku atzinību, jo liela daļa no šīm ierīcēm tiek ražotas Latvijā.

Mūsu veikalā Ganību dambī 2a, Rīgā visas šīs preces varat aplūkot arī klātienē un saņemt profesionālu konsultāciju par jebkuru no tām.

Astronomijas jomā piedāvājam saviem klientiem labākos teleskopu ražotāju produktus no visas pasaules -  teleskopus, okulārus, astronomijas kameras, statīvus, optikas kopšanas līdzekļus un visu nepieciešamo, lai astronomijas hobijs kļūtu pieejams ikvienam. Esam aprīkojuši arī virkni Latvijas lielākās observatorijas, apmācot personālu un nodrošinot tehnikas ilgmūžību. Uz vietas nodrošinām arī konsultācijas un palīdzam saviem klientiem izvēlēties vispiemērotāko teleskopu.

Mikroskopu jomā piedāvājam plaša spektra tehniku dažādām situācijām – mūsu klāstā ir pieejami mikroskopi bērniem, skolniekiem, studentiem. Esam piegādājuši mikroskopus laboratorijām, skolām, bērnu dārziem, kā arī uzņēmumiem, kuri nodarbojas ar dažādiem remonta darbiem.

Nakts redzamības iekārtu joma mūsu uzņēmumam ir viena no vadošajām, jo piedāvajam Latvijā ražotas termālās ierīces no Pulsar zīmola. Šis zīmols jau ir guvis plašu atpazīstamību mednieku vidū. Pulsar nakts redzamības ierīces ir populārakās Latvijā, jo ir ne tikai ļoti kvalitatīvas, bet arī serviss tām ir visaugstākajā līmenī. Uz vietas mums ir liels daudzums rezerves daļu, kā arī varam veikt remontu ļoti īsā laikā, ja rodas tāda nepieciešamība.

Binokļu  un tālskatu kategorijā uz vietas mums ir vairāki simti dažādu binokļu un tālskatu ne tikai bērniem, dabas pētniekiem, putnu vērotājiem, medniekiem, jūrniekiem un dabas mīļotājiem, bet arī teātra apmeklējumiem, glābšanas operācijām, un astronomijai. Pie mums pieejami binokļi ar visiem iespējamajiem palielinājumiem un lēcu diametriem. Visus binokļus piedāvājam uz vietas arī izmēģināt.

Meža kameru jomā piedāvājam dažādas preces – kameras ar un bez SIM kartēm. Šīs kameras automātiski Jums atsūta SMS līdzko tiek pamanīta kustība tās tuvumā, kas nozīmē, ka tās lieliski der īpašumu uzraudzībai, medību platību apsekošanai. Uz vietas piedāvājam arī visus piederumus, antenas, baterijas, saules paneļus un daudz ko citu.

Palielināmie stikli savukārt lieliski noderēs sīku remonta darbu veikšanai, lasīšanai, kukaiņu pētīšanai, lodēšanai.

Uz vietas mūsu optikas centrā piedāvājam arī visa veida konsultācijas un ieteikumus par to, kas būtu piemērotākais tieši Jums.

Gaidīsim visus ciemos - Ganību dambī 2a, Rīgā!

Nepieciešama palīdzība?

Droši sazinies ar mums un kopā atrisināsim visus neskaidros jautājumus!

Kontakti

Nepieciešama palīdzība?

Droši sazinies ar mums un kopā atrisināsim visus neskaidros jautājumus!

Kontakti