0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Pulsar Axion 2 XG35 termokamera

  • Ražotājs: PULSAR
  • Produkta kods: 77476
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  2,590.00€
  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Līzinga kalkulators

  Summa

  Mēnešu skaits

  Ikmēneša maksājums:

  LĪDZ 1400 EUR,
  BEZ PIRMĀS
  IEMAKSAS
  IZDEVĪGA
  % LIKME
  Pieteikties

  Uzlaboti attēlu apstrādes algoritmi

  Axion 2 XG termokameras izmanto jaunu pieeju attēla optimizācijai, atkarībā no novērošanas mērķiem un apstākļiem, un nodrošina kvalitatīvu gan mērķa objektu, gan fona renderēšanu. Trīs signāla pastiprināšanas līmeņi kombinācijā ar pievienotu izlīdzinošo filtru un smalkiem spilgtuma un kontrasta regulējumiem dod medniekam lieliskas iespējas noteikt dzīvnieku lielos attālumos, dažādos laika un temperatūras apstākļos, kā arī noteikt trofejas īpašības.

  Augstas kvalitātes izturīgs magnija sakausējuma korpuss

  Axion paredzēts ilglaicīgai lietošanai arī smagos apstākļos. Magnija sakausējuma korpuss ir viegls un vienlaikus izturīgs. Korpuss droši aizsargā termokameras iekšējās sastāvdaļas no triecieniem, kritieniem, mitruma, karstuma un aukstuma. Tajā pat laikā metāla korpuss efektīvi noņem siltumu no elektronikas, samazina attēla troksni un palielina ierīces darbības vienmērību ilgstošas ​​novērošanas laikā.

  Augstas sensitivitātes Eiropā ražots Lynred tērmālais sensors

  Axion 2 XG35 aprīkots ar Eiropas Lynred sensoru, kuram ir 640x480 pikseļi (pikseļu izmērs 12 mikroni) izšķirtspēja un kas kvalitatīvi uztver noderīgu signālu sarežģītos novērošanas apstākļos, piemēram, lietus, miglas un augsta atmosfēras mitruma apstākļos novērošanas vietā.

  Objektīvs ar diafragmas atvērumu F35/1.0

  Germānija F35/1.0 objektīvam ir augsta infrasarkanā pārraide LWIR diapazonā. Pateicoties augstas precizitātes objektīva optisko elementu izgatavošanai, Axion 2 XG termokameras sensora radītais attēls izceļas ar tā skaidrību un detalizāciju.

  Pagarināts akumulatora darbības laiks. Līdz 11 stundām ar vienu uzlādi

  Lielas ietilpības APS5 uzlādējams akumulators nodrošina līdz pat 11 stundām nepārtrauktu termokameras darbību ar vienu uzlādi. Akumulators tiek izņemts no akumulatora korpusa un dažu sekunžu laikā var tikt nomainīts pret jaunu. Akumulators tiek uzlādēts speciālā lādētājā vai ierīces iekšienē no datora, sadzīves barošanas sistēmas vai strāvas bankas, izmantojot USB-C. Tie paši avoti tiek izmantoti termokameras ārējai barošanai.

  Uzlabota Wi-Fi savienojamība ar 2,4/5 GHZ viļņu joslas atbalstu

  Axion 2 XG termokameras standarta viedtālruņa savienojuma frekvenču diapazons, izmantojot 2,4 GHz WiFi kanālu, tiek papildināts ar efektīvu 5 GHz diapazonu. 5 GHz savienojums piedāvā labāku joslas platumu, ātrāku datu pārsūtīšanas ātrumu, trokšņu noturību un uzlabotu savienojuma stabilitāti, kā rezultātā ir produktīvāka un vieglāka termokameras darbība ar viedtālruni.

  Uztveres diapazons līdz 1750 metriem

  Jāudīgais F35/1.0 objektīvs, savienojumā ar 640x480@12µm īpaši jutīgo termālās attēlveidošanas sensoru nodrošina lieliskas noteikšanas iespējas. Standarta 1,8 m augstu objektu pilnīgā tumsā var noteikt līdz 1750 m attālumam.

  Redzes lauks vairāk nekā 10 grādi

  Axion 2 XG termālās ierīces piemērotas plašās platībās, kustībā vai kustīgu objektu novērošanai – lineārais redzes lauks ir 21,9 m 100 m attālumā vai 12,5° leņķa vērtībās. Funkcija "Attēls attēlā" aktivizē papildu logu displeja augšdaļā, kurā tiek parādīts 2 vai 4 reizes palielināts novērotā ainas centrālais apgabals. Tas dod iespēju apvienot plaša redzes lauka informācijas saturu ar detalizētu izvēlētā objekta novērošanu.

  Kabatas izmērā un viegla svara

  Axion 2 XG ir vietu taupošs un kabatas izmēra dizains, turklāt svars vien 350 grami. Ierīci ir viegli satvert un vadīt gan labročiem, gan kreiļiem, pateicoties simetriskajam dizainam un iebūvēto pogu izvietojumam augšējā panelī.

  Mainīga tālummaiņa no 2.5x līdz 20x

  Digitālā tālummaiņa līdz 20x, nodrošina uzlabotu fokusu un labāku objektu atpazīšanu lielākā attālumā. Tālummaiņa mainās vai nu pakāpeniski pa 2x, vai nepārtraukti, lai iegūtu patiešām optimālu, pielāgotu redzes lauku, katrai konkrētai situācijai.

  Ātrs ieslēgšanās laiks

  Axion 2 XG ir īss ieslēgšanās laiks: ierīce pilnībā darbojas 5 sekunžu laikā pēc ieslēgšanas pogas nospiešanas. Ātra palaišana palīdz ietaupīt akumulatora enerģiju: medībās Axion 2 XG nav vienmēr jābūt gatavam, vienkārši ieslēdziet to, kad nepieciešams.

  IPX7 ūdensizturības klase

  Ierīce ir stingri pārbaudīta un radīta, lai spētu izturēt spēcīgas lietusgāzes, sniegu un citus ārkārtējus laika apstākļus. Axion 2 ir konstruēts tā, lai tas darbotos nevainojami pat pēc iegremdēšanas 1 m dziļā ūdenī līdz 30 minūtēm.

  Iebūvēts foto un video ierakstītājs. Bezmaksas 16 GB vietas mākoņa krātuvē

  Axion 2 XG ir iebūvēts video ierakstītājs. Axion 2 XG iekšējā atmiņa var uzglabāt stundām garus video un desmitiem tūkstošu fotoattēlu. Pietiek ar vienu pogas pieskārienu, lai nofotografētu interesantu ainu vai sāktu ierakstīt video. Nofilmēto materiālu iespējams pārnest uz datoru, izmantojot USB-C portu. Axion 2 XG īpašniekiem ir pieejama 16 GB bezmaksas vieta Pulsar mākoņkrātuvē. Vienkārši instalējiet Stream Vision 2 mobilo aplikāciju, piesakieties un savienojiet ierīci ar viedtālruni caur WiFi.

  Augsta kontrasta AMOLED displejs

  Augsta kontrasta VGA izšķirtspējas AMOLED displejam ir uzlabota krāsu atveide, enerģijas taupīšana un ātra reakcija, nodrošinot asus un vienmērīgus attēlus, pat sala apstākļos.

  Attālināta darbība un programmaparatūras atjaunināšana no viedtālruņa, izmantojot lietotni Stream Vision 2

  Iebūvētais WiFi savieno Axion 2 XG ar Android un iOS viedtālruņiem, izmantojot Stream Vision 2 mobilo aplikāciju. Tas paver plašas iespējas, tostarp bezvadu ierīču programmatūras atjauninājumus, reāllaika attēlu pārsūtīšanu no ierīces uz viedtālruņa ekrānu, ar ierīci uzņemto fotoattēlu un video satura publicēšanu sociālajos tīklos vai pārsūtīšanu draugiem, ierīces tālvadību, kā arī jaunāko Pulsar ziņu saņemšanu. Turklāt reģistrētie lietotāji saņem 16 GB mākoņkrātuves ar ierīci ierakstītajiem fotoattēliem un videoklipiem.

  8 krāsu paletes

  8 krāsu paletes ļauj lietotājam efektīvāk novērot redzes lauku, ļaujot optimizēt ierīci konkrētiem uzdevumiem, kā arī reaģēt uz mainīgiem novērošanas apstākļiem. White Hot, Black Hot un Red Hot ir optimāli objektu noteikšanai, Rainbow un Ultramarine palīdz palielināt atpazīšanas un identificēšanas iespējas. Red Mnochrome, Sepia un Violet ir vispiemērotākās ilgstošai noverošanai naktī.

   

  Optiskās īpašības:
  Palielinājums: 2.5 ... 20 x
  Objektīvs: F35/1.0
  Redzes lauks, horizontāli * vertikāli (grādos): 12.5 x 9.4
  Acs reljefs (mm): 14
  USB savienojums: USB Type-C
  Maksimālais darbības attālums (m): 1750
  Redzes lauks uz 100m (m): 21.9
  Izšķirtspēja
  Mikro-bolometra displeja izšķirtspēja, (pikseļi): 640x480 pix. @ 12 µm
  Mikrobolometra tips: Uncooled
  NETD, mK <40
  Kadru maiņas ātrums (Hz): 50
  Pikseļa izmērs (µm): 12
  Darbības īpašības
  Attēlu formāts: .jpg
  Fotoattēlu / video izšķirtspēja: 1024 x 768
  Iebūvētā atmiņa, Gb: 16
  Video formāts: .mp4
  Ārējās strāvas padeve (volti): 5 V, 9 V (USB Type-C)
  Akumulatora darbības ilgums (stundās): 7
  Darbības temperatūra (°C): - 25 … +40
  Akumulatora tips: APS 5 Li-ion Battery Pack
  Enerģijas padeve: 3.0 - 4.2
  Akumulatora jauda, mAh: 4900
  Aizsardzības līmenis (saskaņā ar IEC 60529) IPX7
  Lietojumprogrammu atbalsts: Stream Vision 2
  Īpašas iezīmes
  Ūdensizturība:
  Wi-Fi kanāls
  Frekvence: 2.4 / 5 GHz
  Standarts: IEEE 802.11 b/g/n/ac
  Vispārīgi
  Materiāls: Magnija sakausējums
  Svars (kg): 0.3
  Izmēri, mm: 152 x 50 x 74
  Garantija: 3 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  Lietotāja rokasgrāmata:
  Tīrīšanas lupatiņa:
  Rokas siksna:
  Soma:
  Akumulatora lādētājs:
  Akumulators: APS5
  USB kabelis:
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!